Teknik etkinlik konuları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 15 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Devam Ediyor Mu ?

1. EVET

oy sayısı 7
    63,6%
  2. HAYIR

oy sayısı 4
    36,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Herkez %50 şp aldı parayla kapı yapıp daha fazla alalım diye darkrobit resmen bize boşu boşuna para harcattı madem etkinlik bitck neden anasayfada duyurusu var halen

HighSpeed bunu beğendi.
  2. Darkorbit selasını verdi bu yaptırımlarıyla şimdi de %350 cıkıyor ne iş anlamadım

3. GÖZCÜ

GÖZCÜ User

supportun cevabı etkinlik bitmiştir oldu ana sayfada etkinlik hala duuyor olduğu halde:((

4. haha komik hatalar 93 milyon kitle oyunu böyle hatalar yapılması çok yanlış:D:mad::eek:

5. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Arkadaşlar etkinlik sona ermiştir.Anasayfadaki pencereyi dikkate almayalım.Galaksi kapılarına girdiğimiz zaman x2 ödül verdiği gözükmemektedir.

İyi forumlar

6. s.a iyi geceler ben oyuna arada sırada giren biriyim telefon interneti ile bağlanıyorum 3 gün öncesine kadar 8 saatte 150 mb internet yiyodu bugün bi girdim 5 saatte 1 gb yemiş oyunda bi değişiklik mi var şuan

7. hayır bişey yok senin internete biri kaynak yapmış heralde:D:D

8. Bazen benimde degisiklik gosteriyor ama senin baglantin ile alakali, oyunlan degil.Bazen fazla kullaniyo bazen ortalarda.

9. As benimde durumum seninle aynı, önbellek ve çerez gerekmedikçe temizleme, oyuna sadece tek tarayıcıdan gir ben mozilla kullanıyorum. Video izleme , fotoğraflara bakabilirsin. Şimdilik bu kadarı geliyor aklıma :)

10. ZEUSS!!

ZEUSS!! User

Oyunu 2 boyutla da oyna olabildiğince ayarları düşük tut. Sürekli map değiştirirsen de fazla yükleme yapabilir. Arkadaşın da dediği gibi çerezleri ve önbelleği temizleme

11. Konu başlığında da yazdığım gibi taşlar önemli taşlar ve sistem belirlio lafını hep duyduk oysaki bunu eskiden adminler yine sölerdi ama olay öle değildi biliolar ve bize açıklama gereği duymuolar bu taşlar dükkana tekrardan gelicekmi özellikle plazmid çünkü en son çıktığında taşların arasında satışda değildi ?

12. .-KrogeR-.

.-KrogeR-. User

Taşların dükkana düşmesini sistem belirliyor diye biliyorum

13. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

Öncelikle taşların tekrar satışa sunulup sunulmayacağı hakkında bir bilgi yok.

Bu tür şeyler sistem tarafından belirlenmektedir.

Gerekli cevap verildiğinde dolayı kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar

14. Çılgın cubi saati yok tüm gün var etkinlik değil mi sırf onceki nde bu sekilde diye vip cektim saat var demeyin lütfen

15. DARKLORD

DARKLORD User

sabah saatlerinde ise 2 akşam saatlerinde ise 3 saat süren bir etkinlik. geçen sefer uzun sürmüştü ama bir daha öyle olacağını sanmam.

16. _KORSAN_AZ

_KORSAN_AZ User

kardeş ayda yılda 1 tüm gün sürdüğü oluyo bende bu sefer tüm gün sürceğini sanmıyorum ama bakıcaz ne olucak ayrıca vipide boşa çekmiş sayılmaz çılgın 3 saat sürse bile :)

17. hakguguk

hakguguk User

hangi konuyu birleştireceğim konularım kapatılıyor.taşındı diyor nereye taşındığı belli değil.açtığım konu 2 gün duruyor sonra taşındı diyor nereye taşındığı belli değil :D

18. anakin5555

anakin5555 User

Valla admin dinlemez basar bani uyarim :)

19. hakguguk

hakguguk User

hata benden olsun olmasın habire banlıyorlar zaten.senin nickin mansı ne ben olsam seni nickinden dolayı banlardım :D

20. anakin5555

anakin5555 User

Valla bnm isim bir star wars kahramanı bnde seni fotondan banlardim :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.