Teknik etkinlik konuları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 15 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Devam Ediyor Mu ?

1. EVET

oy sayısı 7
    63,6%
  2. HAYIR

oy sayısı 4
    36,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. para yatırarak hercules dizmek zorunda değilsin, durumun yoksa uridium biriktirip kappa dönerekte yaparsın Hercules'i.

2. Arkadaşlar daha iyi anlamak icin soruyorum. Şimdi ben 30k aldığ ımda 90k uri 2haftalık vip ve 2x + %25 avantajmı gelecek

3. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

Hercüles fullemenin bir den fazla yolu var.

Kutu toplayabilir - Npc kesebilir - palladium toplayabilirsiniz.

Kutu topladıktan veya npc kestikten sonra biriktirdiğiniz uridium ile veya topladığınız palladiumu çevirerek gg ile de açabilirsiniz.

İyi forumlar
    Merhaba

30 bin uridium satın aldığınızda ;

90 bin uridium 2 haftalık premium ve 1 haftalık indirim paketi almış olursunuz.

İyi forumlar

4. Peki hocam konudan alakasız kusura bakmayın ama mesela bende indirim paketi var ve etkinliklerden indirim kuponu kazandım onuda aktif edince %55 indirimemi sahip oluyorum yoksa sadece 1 i mi geçerli oluyor

5. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

İndirim paketi ve indirim kodu farklıdır.

İndirim paketi ve indirim kodunu aynı zaman içerisinde kulanırsanız %55 indirime sahip olursunuz.

İyi forumlar

__LaSenMİHayırdır__ bunu beğendi.
  6. yuh yani herküleside 3 kat beklediniz ya ne diyeyim..pars adminim 330 bin üri çeksem bedeve mezar veriyilermi..

7. Öncelikle merhaba aklıma birşey takıldı da sormak istedim,5 ağustos salı günü herkezin bildiği üzere katladıkça kazan etkinliği var üstelik konusunda x3 sırasındada geçerli olduğu yazıyor iyi güzel de x3 bu akşam ve 1 hafta sonra yani 10 temmuz da diğer x3 yani ben uridium çekmek için ayın 10una kadar beklersem çift kapı etkinliğinde(5-7 temmuz) ne yapmamı bekliyorlar :) biraz karışık olmuş olabilir ama az çok anlamışsınızdır.kısacası hafta içerisinde x3 çıkacak mı ?

8. Edrahil

Edrahil User

sana katılıyorum bence de bir gariplik var bayrama özel yapmaları gerektiğini düşünüyorum

9. TEHLİKE

TEHLİKE User

Çarşamba akşamlarıda x3 çıkıyor diye biliyorum

10. NasihaT

NasihaT User

Konuyu iyi okumamışsınız sanırım :)
    5 Temmuz6 Temmuz7 Temmuz8 Temmuz9 Temmuz10 Temmuz
    GG Çift Ödül GünüGG Çift Ödül GünüGG Çift Ödül GünüGG GünüGG Günü
    X3X3X3
    Katladıkça Kazan!Katladıkça Kazan!Katladıkça Kazan!Katladıkça Kazan!Katladıkça Kazan!Katladıkça Kazan!
    %50 TP ve ŞP
    Paketleri

11. 5 Temmuz'da çıkacak olan x3 saatinide söyler misiniz acaba ?

12. NasihaT

NasihaT User

Saatini tam olarak bilemem ama genelde akşam 20.00 çıkıyor x3 ;)

KİNGSTAR bunu beğendi.
  13. KİNGSTAR

KİNGSTAR User

arkadaşlar x3 20:00 başlar ama event ise pazartesi 23:59 dan itabaren başlıyor

14. oyun bitik,fikirler önemsenmiyor,destek yok,karalama çok,yaptığınız etkinlikler oyuna çekmiyor tam tersi itiyor ..280bin uriye diroit tasarımı gelmiş özellik sıfır 10 tane alsam 2.8milyon uri indirimle alsam 2.4e iner ama ne farkeder ? 2.4milyon uri böyle birşeye vereceğime gider turuncu ema kamu alır savaşırım çatır çatır. mantık 0 böyle devam ederse sistem daha çok oyuncu kaybedecek bigpoint.

15. KUMARBAZ

KUMARBAZ User

Almanya saati ile 23:59 ancak Türkiye saati ile 00.01 de başlar :)

16. Daha fazla kod vermeli bazı etkınlıkler, ilk 3 e ilk 5 e falan çok az kalıyor diye düşünüyorum..

17. -PARS-

-PARS- Guest

X3 fırsatında yararlanmanız için X3 geri sayım layerını görmeniz gerekmektedir. Haricinde alaınan uridumlar da x3 vermemektedir.

18. ben bütün x3 saatinde çekicem bakalım 330K uri özel indirim var 130 liraya geliyor 150K alıcaktım oda 100 lira e 30 daha koyar en azından 1m uri olur. zaten 1m de bende var oh mis :D umarım özel teklifle alınca gemi herkül falan veriyordur

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.