Teknik etkinlik konuları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 15 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Devam Ediyor Mu ?

1. EVET

oy sayısı 7
    63,6%
  2. HAYIR

oy sayısı 4
    36,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhaba arkadaşlar

Malum bayram yaklaşıyor ve sizlerden forum da düzenlemek için yarışma fikirlerinizi bekliyoruz.

2. bayramda nasıl harçlık istersin şeker istersin olabilir bence :) çok farklı taktikler kulanan gördum veya bayram anılarımız

.*GöKMeN*. bunu beğendi.
  3. Aliens

Aliens User

İlla içinde Darkorbit olması şart mı? Yoksa bağımsız sadece kurban ile ilgili olabilir mi?

4. Adminim forumda imkanlar sınırlı olduğu için güzel etkinlik yapılmıyor ve yapılanlarda adaletsizlik oluyor.

5. Arkadaşlar şu etkinlik zamanı çıkan kutular 4-1 4-2 ve 4-3 haritalarına da gelse güzel olurdu

6. "P.E.T Vahşileşmesi" etkinliği kalkması gerekiyor. Faydasından çok zararı var bana.

yılmaz749749 bunu beğendi.
  7. pet vahşileşmesinde gelen yaratıklar hem az kredi ve uri verior hemde hepsi bi toplanıyor 30-40k damaj yiyorsun bazılarını kesmesi kristallondan daha zor ama kristallonun verdigi kredinin ve urinin yarısını verior anlamadım bn nasıl bi etkinlik yaratıgı oldugunu :)

8. Cimriliği bilirmisin? Etkinlikle cimrilik bir arada gitmez.

9. aynen öyle kardeşim haklısın

10. Gece telefondan oyuna girdim , rastgele kestim bir tane..Sanırım en düşük seviyeydi.

50 uridium verdi..Başka kestim.Kristallon kadar vardı neredeyse ; 80 uridium verdi.

Ya şok oldum öve öve bitirilemeyen etkinlik bu mu ?

Tek avantaj kutular..

11. Kapı gelecek dediler , kapı ne zaman geliyor ?

12. -Keskin-

-Keskin- User

İleriki zamanlarda kapıyı umarım görebiliecz beklemede kalınız.

13. Aliens

Aliens User

Yine SORUMSUZLUK, yine alt yapısı olmayan BAYAT etkinlikler! Bu ne rezil ve çağ dışı bir etkinlik?! Kutu İçeriklerine lafım yok. Yeniler için iyi. Ama yaratıklar sırf cephane israfı. Siz güzel bir etkinlik yapacaksınız da ben göreceğim?! Peh! Siz daha böyle devam edin. Yakında kendi aranızda oyun oynarsınız. Hala anlamıyor musunuz?! Oyunda adam kalmadı! Haritalar bom boş! Siz gelmişsiniz daha kötü etkinlikler çıkarıyorsunuz. Az şu forumdaki kullanıcı fikirlerini okuyun merkeze iletin. Veya az oyuncularıda düşünün. Neyse; yolunuz yol değil. Umarım aklınız başınıza gelir.

14. neor

neor User

kutu toplama etkinligi

15. kutu toplamak zorunda kaldık haritalr ful petler dolu gorevlerde bişi vermior kapıda boş bişi olcak sanırım
    Do ve cimrilik :)

16. Gorevleri begendim zorlayici degil hem kolay hem herkese hitap ediyor hemde oduller hic fena degil.
    Kapida gayet guzeldi odulude ayni sekil, havadan 35 bin uri kazandik resmen :D

Petlere gelcek olursak evet fazla iyi degil ama en guclu son 3 peti keserek gercekten cok iyi kasiliyo bence petlerde gayet iyi keske en guclu petler kalici olarak kalsalar.

En begenmedigim nokta ise avantaj kutularindan cikan 1 seviye protokoller..hic bir ise yaramiyolar amacsiz bir sey olmus ama şunuda unutmamak lazim daha gucsuz ve daha yeni olan arkadaslar icin gayet guzel bisey o yuzden bu da pas gecilebilir.

Ama maalesef pet kapisindan pet modulu cikiyor o bile 1 seviye..bu gercekten cok sacma.En azindan kapidan 2. Seviye bir seyler verilebilirdi.Ya da hic koymasalardi elestiri almanin anlami yok.

Tesekkurler Darkorbit etkinligi sevdik memnunuz :cool:

17. aynen çıkan modüller pek bi işe yaramıodu güçsüzler için pet çıkıo en azından benim doğru düzgün işime yarayan tek modül kombo tamirdi dediğin gibi kapıdan bile level 1 modül geldi zaten kapı çok zordu (bana göre)en azından level 2 modül verilmeliydi 3 olamsa bile level 2 verilmeliydi ayrıca destroyer commender berserker ve stalker npc leri tallondan daha karlı onlar kalıcı olarak dursa aslında dediğin gibi süper olurdu ii uri kasılırdı

18. Aynen oyle.Kombo tamir icin 200 yakit harciyo 200 yakitta uri harciyo yani level 1 kombo tamir 50.000 dp tamir ediyosa o anda 2 3 defa kullansak 400 ila 600 arasi yakita denk geliyo.Zamandan tasarruf icin urimizden oluyoruz bari 2. seviyesi olsada değseydi buna.

Maalesef bunu biz dusunuyoruz ama etkinligi cikartanlar dusunmemis.Yinede tesekkurler darkorbit

19. etkinliğin iyi tarafı görevler iyi anahtar uri flan veriolar bide kutular peti olmayanlara pet flan çıkıo doğru düzgün başka kısmı yok 1-6ya gidiom petler toplanıo bi geçiriolar kasılamıoz bide bari şu modüller için bi sistem yapılsın örnek olarak level 1 olan 5 kombo tamiri koyuyoruz biraz uri verip onu level 2 yapıyoruz gibisinden yoksa level 1 bi işe yaramaz gereksiz bi etkinlik olur

20. bencede server degısımı 1 seferlıgıne masus ızın verılsın

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.