Teknik etkinlik konuları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 15 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Devam Ediyor Mu ?

1. EVET

oy sayısı 7
    63,6%
  2. HAYIR

oy sayısı 4
    36,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Dünden beri şifre değiştirmeye uğraşıyorum fakat mail değişikliği onay maili gelmiyor. oyunda hesap merkezinde yazan maili kopyalayıp başka mailden bir posta gönderiyorum o geliyor fakat darkorbit ile ilgili bir sıkıntı var darkorbit mailleri gelmiyor ilgilenebilirmisiniz acaba.

ORKA bunu beğendi.
  2. ORKA

ORKA User

Aynı sorun bendede var fakat bende yeni değil 1 aydır deniyorum olmuyor.

3. Öncelikle herkesin bayramı mübarek olsun, Dükkanda Gemilerde indirim olacak mı?

4. SİSMİK

SİSMİK User

merhaba,

Ayrıntılı bilgiye buradan kontrol edebilirsin. eger hala devam ediyorsa supporta mesaj atınız.

iyi forumlar,

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Temmuz 2016
  5. admin bak herkese aynı linki atıyorsun ve biz herşeyi yaptık ve olmuyor demekki bu sıkıntı sizden kaynaklı yeter ya düzeltin şunu :mad::mad:

6. Kardeşim, forum moderatörü ne yapsın? Elinden geldiğince size yardım etmeye çalışımış.

7. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Sağolun , sizinde bayramınız mübarek olsun . Sistem tarafından atandığı için kimse bilmiyor , takip etmelisiniz.

İyi forumlar

8. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Modumuz arkadaşımızında dediği gibi gerekeni yapmış , ona kızmanıza hiç gerek yok .Mailinizi kara listeye düşürmüşsünüz support ile iletişime geçin gereken işlemleri onlar yapacaktır.

İyi forumlar

9. Merhaba mobil yoldan alınan uri ile alınması mümkünmü 150.000 uri çekmeyi düşünüyordum kontörüm vs. tamamdı ama x3 yani kazançlı saat gelince 99.90 tl değerindeki 150.000 uriyi hesabıma yükleyemedim mümkünmü acaba 100 tl mobil yolla bu tasarımı almak ?

10. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Ödemeyle İlgili S.S.S. bölümünde " PaybyMe(PaytoGo) servisi nedir ve nasıl kullanılır? (Resimli anlatım) " adındaki konuyu incelersen hangi operatörde tek seferde ne kadarlık alım yapabileceğini öğrenebilirsin.

• Tek işlem başına limit 70 TL'dir. Oyun sitelerinde tek seferde 100 TL'ye kadar işlem yapılabilir.
    fakat oyun sitelerinde 100 tl lik işlem için 180 vs. tl yatırman gerekiyor eğer bildiğiniz bi site varsa yardımcı olurmusunuz

11. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Açıkçası yüklü alım yapmadım 3-5 uri geçenlerde VIP aldım. Site olayları hakkında bilgim yok maalesef. :(

12. Şu cerrah tasarımını almak istiyorum yokmu almamın bi yolu mobil ödemeyle turkcell hattı kullanıyorum.

13. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Mobil ödeme ile 150.000 uridium alabilecek bir e-pin alabilirseniz olabilir. Başka bir şey aklıma gelmiyor.

14. İstediğim şeye ulaşamayacaksam para yatırmanın ne anlamı kalıyorki yani o tasarım için 150.000 uri çekmeyi düşünüyordum hayal oldu herhalde oda .

15. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Açıklamalar/Sözlük bölümündeki Gemi Kişileştirme(Yeni Hangar Düzeni) isimli konuyu incelersen yardımı olabilir.

16. Dediğin konuyu inceledim fakat yardımcı olabilecek bişey bulamadım :(

17. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Acelen yoksa eğer gerekiyorsa daha sonra alırsın. Sanırım bayram nedeniyle forum sakin.

18. Umarım alırım aksi takdirde istediğime ulaşamayacaksam para yatırmamın anlamı yok bidaha yatırmam

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.