Teknik etkinlik konuları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 15 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Devam Ediyor Mu ?

1. EVET

oy sayısı 7
    63,6%
  2. HAYIR

oy sayısı 4
    36,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. SLaYeR2oo

SLaYeR2oo User

Merhaba kronos gününde x2 ödül veriyormu ve çifte şans en yakın ne zamanda olucak bilginiz varmı ?

2. 23 temmuzda olucak takvimden bakabilirsin ödül konusunu bilmiyorum

3. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

Kronos gününde yaptığınız kapı 2 parça olarak işler.

Ama ödüller 2 katı gelmez.

En yakın kronos günü 23 temmuzda.

İyi forumlar

4. SLaYeR2oo

SLaYeR2oo User

peki çifte şans günü belli değilmi teşekkürler

5. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

2 kat kapı ödülünü soruyorsanız sistem tarafından belirleniyor.

İyi forumlar

6. bide eic değilsindir o sovereign de bi işe yaramaz :D ben vru yum eic nin gemiyi verdi bi işe yaramadan duruyor :) bırak bide o kapıya harcadığım uriyle pusat alırdım :) bizde şans olsa ohoo şimdi zengin olmuştuk :D

7. Benim bildiğim vrulu yada marlsı eic tasarımını taktımı işine yarıyor

8. %7 hasar özelliği işlemiyor öyle olunca, kullanmaya kullanıyosunda normal kaporta boyası değişmiş sıradan goli gibi :D support ve modlarlada konuştum %7 yi vermiyor o zaman bi işe yaramıyor ki gemi, enforce ondan iki gömlek üst kalıyor :D

9. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Başka sorunuz var mı ? Yoksa kilitlenmesini isteyebilirsiniz.

İyi forumlar

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  10. RexMarium

RexMarium User

Merhaba,
    Biliyorsunuz ki dün akşam saatlerinde ingilizce forumda yeni gelecek olan Proje: Nano etkinliği süresince yapılacaklar ve uygulanacak prosedür ve Nano tasarımlarını nasıl elde edeceğimiz hakkında bir duyuru yapıldı. Mümkün mertebe ingilizcemle ben anladım gidişatı. Ancak ingilizcesi olmayan veyahut olsada duyurudan haberdar olmayan arkadaşlar bilgisiz ve hazırlıksız şekilde yine bir etkinlikle karşı karşıya gelecekler. Sorum şu ki;
    Bu duyuru Türkçeye çevirip forumda yayınlamak neden bu kadar zor?
    veyahut yeni anasayfaya destek içinmi sadece oradan yayınladınız?

11. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

25 inde gelcekmis zaman var daha,evelde de yanlis zamanlamalar ,degisimler oldu bilgilerde,bizimkiler ates puskurdu ,boyle yayinladinizda gelmedide,yok boyle dendi o yok ama v.s ozamandan beri temkinli gidiyor gorevliler sanirim.hazirlamistir Orion belki bu gece yayinlar:)

Rehber bunu beğendi.
  12. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Arkadaşlar biraz sabredin yayınlanacak kısa süre içinde :)

İyi forumlar

Rehber ve ÈrroR_™ bunu beğendi.
  13. Benim var. Şimdi ben eic yim. bana bende o vru tasarımı amberden farksızmı olucak

14. bu nano etkinliği ne zaman başlıyor bari tarihte yazın

15. 25 Temmuz - 7 Ağustos

Batuhan0003450 bunu beğendi.
  16. teşekürler ben etkinliği gördüm yalnız tarih göremedim

17. Bu gemilerin herhangi bir aktif-pasif bonusu var mı ya da sadece görünüm mü? (Cevap alındıktan sonra konu kilitlenebilir.)

18. _KORSAN_AZ

_KORSAN_AZ User

UBA da sıralamdakilerede ödül verilicek deniyodu bu ödüllerde 25-7 tarihleri arasında mı verilicek ?

19. i.klaket

i.klaket User

peki bu tasarımların(hem gemi hem droid olarak) herhangi bir artı özelliği var mıdır? Yoksa sadece görünüş olarak mı etkilidir?

20. sadece görünüş

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.