Teknik etkinlik konuları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 15 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Devam Ediyor Mu ?

1. EVET

oy sayısı 7
    63,6%
  2. HAYIR

oy sayısı 4
    36,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. suzcere

suzcere User

lava spectrum u oluşturduğumuzda spectrum tasarımımız varsa mı lava tasarımı etkin olacak

2. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

lava pusat varsa etkin oluyorsa spectrumda da oyle olmali.

3. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

BURADAKİ Konuya bir göz atınız.

iyi forumlar.

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  4. suzcere

suzcere User

suzcere dedi:
    lava spectrum u oluşturduğumuzda spectrum tasarımımız varsa mı lava tasarımı etkin olacak
    Merhaba,

BURADAKİ Konuya bir göz atınız.

iyi forumlar.
    OBLIVION mod oradan bişi anlasaydım sormazdım konu basit, bende spectrum tasarımı yok.lava spectrum yaparsam kullanabilecemmi
    yani artık bi spectrum um olmuş olacakmı

5. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Orada ne diyor: Temel hammaddeleri (hurda, mucosum, prismatium ve plazmid) kullanarak Yüksek Frekans Kabloları, Hibrid İşlemciler ve Prizmatik Soketler gibi "Donanım" nesneleri oluşturabilirsiniz. Sonra bunları birleştirerek etkinliğe özel Lava Spectrum Tasarımı haline getirebilirsiniz.

Yukardaki bölümü gözden kaçırdınız herhalde Tasarım diyor. Tasarımlarda Ana gemi olmadan kullanamadığımıza göre lava tasarımı alsanızda kullanamazsınız.

Başka sorunuz varsa yardımcı olmak için ekibimiz size cevap verecektir.

iyi forumlar.

Darion26 bunu beğendi.
  6. Xfor

Xfor User

Yok kardeşim spektrum gerekiyor.Bide ben bişey sorcam bu lava spektrum diroitlerinide kullanmak için lava spektruma mı ihtiyaç var?Yoksa spektrum olsa yetiyo mu?

7. Aknilox

Aknilox User

tasarımlar artık gemi yerine geçmiyomu? citadel olmadan citadel elite alsak kullanamıyo muyuz? son değişiklerle böyle olduğunu duydum sanki

8. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

O dediğiniz gemiler artık tasarım değil onlar gemi oldu.

iyi forumlar.

9. Aknilox

Aknilox User

yani 250 bin uridiumluk pusatın tasarımı 330 bin değerinde ve bunu yaparsam kullanamıycam... baya saçma olmuş,teşekkürler

10. zorask

zorask User

Darkorbite Hoşgeldin :D

TheDarkMen_2 bunu beğendi.
  11. Darion26

Darion26 User

Olay şu özelliği olan eski tasarımlar gemi oldu artık fakat, görsel tasarımları kullanabilmek için önce gemi lazım yani lava pusat veya spectrumu kullanmak için önce pusat~spectrum olması gerek.

12. zorask

zorask User

Asıl mesele artı hiçbir özellik getirisi olmayan tasarımın ana gemiden daha pahalıya maaledilmesi.

LÜLEBURGAZLI8213 bunu beğendi.
  13. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

spectrum lava tasarimi icin uretilmedi,artik basli basina bir gemi ,golisi olmayan bile onu gemi olarak kullanabildi ,ayrica da ilerdeki gelicek spectrum tasarimlari icinde gerekli,sorun etmek yerine artilarini dusunmelisiniz.

14. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

hitac gelir demaner yokmu ,demaner gelse hitac niye yok,cift kat kapi verilir niye cift kat,cift kat yok niye yok kac haftadir ,kutular gelmez kutu yokmu ,gelir kutucular bayram yapti niye yaptiniz,birlestirden tasarim olusturma sansi verilir ,niye az parca cikiyor niye uri ile cok pahali,gemisini de mi alcaz,yeni tasarim niye gelmedi,ne zaman gelcek ,gelir niye uri ile cok pahali.....uzar gider.....biz ne istedigimizi biliyormuyuz? yoksa sadece oyuna muhalefet olmak icin mi oynuyoruz?

15. Sen bi sallamayı bırakta sadece demanerle bir şey yazıyoruz sadece olumsuz yorum yapmak için yazma bişi soruyoruz demanermi hitacmı birini seçip yazsan böyle sorunlar olmaz kötü niyetle gelmeyin buraya.

16. ÇORBACI

ÇORBACI User

İkiside gelmesin ne zaman bunlar çıksa full elit oyuncular bayram ederken ezik oyuncular yanına yaklaşamadığı gibi bide haritaya dahi çıkamıyorlar gelen giden kesiyor.

17. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

1.si ben sallamam dogrulari yazarim.2.si anket koymamissin ki tercih yapalim.3.su genel olarak yorum yaptim.kaldi ki halka acik konu ^'' yorum yapmayin'' gibi bir luxunuz olamaz.herkes ne dusunurse uslup dahilinde yazabilir,ayni fikirde olmak zorunda degil buna bozulmaniz yersiz,yada konu basligina sadece adminler cevap versin seklinde yazmaliydiniz.kotu niyet sahibine aittir.

Darion26 bunu beğendi.
  18. İkiside berbat. Güçlü zayıfı keser mantığı var.

19. uzatma hadi uzaklaşş insan gibi yorum yapacaksan yap sorduk birini tercih et etmiyorsanda hiçbirini 50 tane şey sallama sallamıyorum demekle kendini haklıya çıakrma uzamasın daha fazla

20. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

duzgun konus benle nasil uslup bu !

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.