Teknik etkinlik konuları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 15 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Devam Ediyor Mu ?

1. EVET

oy sayısı 7
    63,6%
  2. HAYIR

oy sayısı 4
    36,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. tartarusa ne oldu yine saçmalamaya başladı gemi bu kadar oyuncu ilk geldiği özelliğine göre aldı sonradan değişti şuanda hız süreli oldu bu nasıl bir saçmalık ? neyin peşindesiniz hani birşey yaptınız anladık iyi güzel ztn gemi dengeyi bozdu hesapsız kitapsız yapmışsınız herşeyi bide hala değiştiriyorlar eğer böyle bir değişim yapıyorsanız ben o gemiyi ilk hali olarak kabul edip aldım urimin iade edilmeside hakkım o zaman bana sorulmadan iş yapuıyorsanız urimi iade edin tansiyonumu çıkartmayın benim

2. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

Test serverinde hız özelliği süreliydi.

Fakat oyunda özelliği süresizdi.

Şuan ise bu sorun düzeltildi.

İyi forumlar

3. Optimus312

Optimus312 User

4. Ben bu oyunda butür kazıkları çok yediğim için tecrubeliyim, henüz gemiyi almadım iyice bir otursun bakalım, görünen oki nemesisi bekliyecem ve ondada en az iki hafta satın almam, kulağınıza küpe olsun.

yılmazbey749749 bunu beğendi.
  5. Geçmiş olsun. İade zor.

6. Nedense hic bir yerde tartarusun hiz ozelligi sureliydi yazmiyordu. Ayrica test serverinde denemis birisi olarak orada da sureli degildi.

yılmazbey749749 ve Façam60Nikotin bunu beğendi.
  7. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

suresi yoktu geri bildirimde de bunu deneyip yazdik ,ozellik olarak begendigimizi soyledik ,neden degistirdiler ,denge mi yaptilar ama bunu yapmista olsalar test edildiginde yapilmali idi.

8. -orkataru-

-orkataru- User

arkadaşlar bu gemiyi değiştirecekleri en başından belliydi zaten.eğer hız özelliği süresiz olsaydı diğer gemiler ve tasarımlar tamamen çop olurdu

9. i.klaket

i.klaket User

öncelikle merhaba
    tartarusu test serverine girip denemedim ama deneyen arkadaşların dediğine göre ve forumda adminlerin yaptığı paylaşımlara göre bu özelliğin süresiz olduğu anlaşılıyor.Bakınız Forumlar>Yardım>Oyunla İlgili S.S.S> Açıklamalar/Sözlük > Duyuru: Yeni Gemi Tartarus SSS Kıraç Adminin(Kendisi Team leadermiş) konusunda herhangi bir süre vurgusu yok sadece aç/kapa olduğu ve bu açıp kapama arasında 10 sn lik bir bekleme süresi olduğu yazıyor. Şimdi biz bundan sonra sizin dediklerinize nasıl güvenelim nasıl inanalım. Birinizin ak dediğine öbürünüz kara diyor.

Darkorbit eğer bu özelliği süreli hale çevirdiyse neden oyunculara bu konuda bir bildirimde bulunmadı. Bir çok oyuncu belki bende dahil sırf bu yüzden bu gemiyi almazdık. Şimdi eğer bu gemi böyle devam edecekse (darkorbitin uri iadesi gibi bir uygulamasını görmedim şimdiye kadar) öncelikli olarak hız yeteneğine bir sayaç eklensin(hız yeteneğinin süresi ortalama 4 dakika hani sonradan bunuda kısaltmaya kalkarsanız süreyi ölçtük onuda zaten bukadardı deyip kısaltıp bize yedirmeye çalışmayın) daha sonra hız yeteneği bittikten sonra 2 kere tıklama yerine tek tıklamayla aktif olsun. Bari bu değişiklikleri elinize yüzünüze bulaştırmadan gerekli yerlere iletin.

Façam60Nikotin bunu beğendi.
  10. Darion26

Darion26 User

Adı üstünde özellik, Pasif değil. Zaten belli birşey süresinin olacağı ki zaten bunu yapmasalardı diğer gemiler çöp olurdu.

11. ÇORBACI

ÇORBACI User

Hız sınırı olacağı belliydi darkorbit her zaman aynısını yapar önce sınırsız özellik verir herkes alınca özelliğine sınır getirir örnek kamikaze eskiden sınırsızdı şimdi kamikaze atınca 30 saniye bekliyorsun.

12. Bende yetenek hala süresiz ancak gemiyi ilk aldığım günden beri devam eden bir durum var alt tab yaptığımda devre dışı kalıyor özelliği, bunun dışında sürekli aktif.

Bu arada gemiyi alamayanların zaten sınırlı olması gerekiyordu tarzında konuşmaları çok hoş. Kedi - ciğer mevzusunu hatırlattı bana, ama tabi smod'un testte de böyleydi diye sallaması daha da güzel :D

Façam60Nikotin bunu beğendi.
  13. Yalan söylüyorsun. Forumdaki konulara hakim bile değilsin bide S-Moderator sun git konuları oku yetkili arkadaşların ne yazmış bu konuda öğren test serverine gir bak orda süreli mi. ondan sonra gel burda süreli de. İşinizi bir kerede düzgün yapın

14. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Anlıyorum bir şekilde sinirlisiniz ancak bu sorununuzu bu şekilde ağır ithamlarla dile getiremezsiniz.

Bu tutum öncelikle S-Moderatöre haksız, daha sonrasında da forum kuralları gereğince yasaktır.

Tekrar söylüyorum sizi anlıyorum ancak, uslubunuzu düzelterek, yapmak istediğiniz yorumları Yeni gemi tartarus ( Geri Bildirim ) konusundan yapabilirsiniz.
    Merhaba,

Darkorbit yeni gelecek özelliklerin Test Sunucusunda deneme sürümlerini yayınlar.

Ve test sunucusunun sol üst bölümünde "Feedback" yani "geri bildirim" butonu vardır.Oyuncular oradan gerekli bilgileri doldurur ve Darkorbit oyuncuların geribildirimlerine göre yeniliklerde değişiklik yapar.

Anlaşılan o ki, Tartarus gemisinin geribildirimlerine göre özelliği süresiz konumdan süreli konuma taşımışlar.

Bu darkorbitin bir hatası değil bir güncellemesidir.

Unutulmamalıdır ki ben geribildirimde süresiz kalsın dedim neden kaldırdınız gibi bir yorum yapmak diğer oyuncuların fikirlerine karşı çıkmaktır.Demek ki çoğunluk bu şekilde düşünmüş ki, darkorbit özellikte değişime gitmiş.

Şuan gemi ile gelen bazı sorunlar devam etmekte bu da demek oluyor ki ilerleyen günlerde geminin tam olarak özellikleri açığa çıkacaktır ve hep beraber göreceğiz.

İyi forumlar.

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  15. Buraya kadar ciddi ciddi okuyordum ama bu cümlenizden sonra beni bi kahkaha aldı ki sormayın :D Komşularla felan baya katıldık yani Allah da sizi güldürsün :D Tanımasak, oynamasak Bigpoint oyuncuların fikirlerine önem veren bir firma diyeceğiz. Dışarıdan bakan öyle der yani ilahi :D Valla nerden baksan komik he :D

16. Peki ozamn Sizin soylediğinize göre test serverinde ozellik süreliydi. test serverinde teest ettiğimizde süresizdi siz☺farklı bi test serverindemi test ettiniz ?

17. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Ben yeteneğin süreli veya süresiz olduğuna dair kesin bir şey belirtmedim ki süreli hiç demedim.

Dediğimi tekrar edeyim iyice anlatayım o zaman:

İyi forumlar.

18. Acık bir şekilde forumda oylama yapılsın özellik hakkında bakalım oyuncular ne diyor. Bigpoint bizi takıyormu takmıyormu anlayalım

2. yazıdakı S-Moderator un dediğnden bahsediyorum siz derken seni degi arkadasın ThyPhon Moderator u ve ekibinizi kast ettım. S-Moderatorun yazdığını acıklarmısın şimdi bana

19. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

1)Flood yapmak yasaktır.

2)Mesajlarınızı açıkça yazmazsanız anlayamayız.

3)Birden fazla konuya mesaj yazmayın yazışmanızı tek konudan sürdürün.

4)Test sunucusu sadece oyunculara özel değil adminlerin denemeleri için de özel olarak açılmaktadır zaman zaman.

ThyPhon adminimiz bundan bahsediyor olmalı.

İyi forumlar.

20. Ne ara admin oldu yahu daha geçen gün mod du sonra smod oldu bugün admin mi oldu :D

TheDarkMen_2 ve Façam60Nikotin bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.