Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Pet ateş ederken kamudan çıkıyor diye biliyorum.

Kasma yok demişsiniz,kasma olmayabilir.Sizin başlantı hızınız,karşı tarafın bağlantı hızı bunu etkilemiş olabilir.

Keyifli Forumlar.

2. oyle biside yok cunku adamin gemisinde problem yok petinde oluyor

3. Aliens

Aliens User

Rehber gerçekten arkadaş haklı. Bazı kişilerin peti kendi kamufle değilken bile kamufle oluyor ve sıkıyor. Bu denk geldiği zaman video çekeceğim.

4. EFSANE

EFSANE User

Merhaba;

Konuya sorununuzla ilgili resim/video ekler iseniz sorunun tam olarak ne olduğu anlayıp gerekli yerlere iletiriz.

Ben kendim ufak bir test yaptım sorunla karşılaşmadım,ben yanılmış olabilirim.

Sizden ricam resim veya video eklerseniz daha uygun olur.

Keyifli forumlar.

5. Merhaba ,

Arkadaşlar tedbir olarak incelenmesi için teknik ekibe bildirilecektir.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

6. Tom_Cat

Tom_Cat User

pet kamikaze bekleme süresi ve etki alanı hakkında yardımcı olabilirmisiniz?dha önce kamikaze attığımızda pet direk patlıyordu,şu an patlarken bazen bekliyor ve etki alanı daha az gibi.tasarımların kamikazeye etkisi var mı? pet level i etki alanına ve süresine etki eder mi?

7. Merhaba ,

Oyun içinde Kamikaze modülü ile PET'in tepki verme süresi değişebiliyor. Bazen kısa zamanda bazen biraz zaman geçince patlayabiliyor. Hatta bazen patlamıyor koruma modunda olduğu gibi lazer saldırısı yapabiliyor.

Gemi ya da tasarım etki etmiyor.

İyi forumlar.

8. Modülün seviyesine göre etki alanı ve soğuma süresi değişir. Patlama hızı hep farklı oluyor.

9. Sayın adminler oyunda sorun yasıyorum sorunum şu mesela uzun atlama ile 3*6 ya atlıyorum ordanda savas esnasında 3*8 e atlıyorum atladıktan sonra bi daha gemiye müdahele edemiyorum sürekli yeniden baglan geliyor konfi degişmiyor pet acılmıyor baska pcde oyun acılıp kapandıktan sonra benm pcde yukarıda ki dediklerimin aynısı tekrar oluyor yani oyuna baglanamıyorum bi çözüm yolu gösterirmsnz?

10. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Bahsetmiş olduğunuz server hangisi,yazabilirmisiniz.

Birde bu sorunu yaşayan başka arkadaşlarda varmı acaba.

Keyifli Forumlar.

11. Aliens

Aliens User

Bende ve tüm klan üyelerimde oluyor. 2 haftadır olan bir sorun. Galaksi kapılarında da aşırı miktarda oluyor. Direk patlıyoruz bu hata yüzünden. İnternet ve çerez ile ilgili değil.

12. EFSANE

EFSANE User

Merhaba;

Bu konuyla ilgili daha önce merkez ekibine bilgi vermiştik,gerekli çalışmalar yapılıyor.
    Kendileri sorunu en kısa sürede çözeceklerdir,sizden bu süre zarfında sabırlı olmanızı istiyoruz.

Keyifli forumlar.

13. Merhaba ,

Cevap veren üyemize teşekkürler. Başka sorunuz yoksa konuyu kilitleyelim.

İyi forumlar.

14. konu kilitlenebilir teşekkürler

15. Merhaba ,

Rica ederiz görevimiz imkanlar dahilinde sizlere yardımcı olmaktır. Bilgilendirme için teşekkürler.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

16. _12346789_

_12346789_ User

admınler goliat aldım kullanıyorduum hangara geldim başka gemi şeçmek için sonra birden butun gemiler gitti yardım edin

17. Server tr2 ama suan ben oyun oynayamıyorum uzun sürerse ne rütbe kalır ne sıralama

18. tabutçu99

tabutçu99 User

[​IMG][/url][/IMG] [​IMG][/url][/IMG] Bu resimdeki sayfa nedir ema la ilgili olan nasıl yapabilirim

19. Aliens

Aliens User

Bu oyuna önümüzdeki aylarda getirilmesi planlanan Montaj Özelliğinin tanıtım demosudur. Daha oyuna entegre edilmemiştir. O yüzden sabırla bekleyiniz.

20. -Keskin-

-Keskin- User

Bir an görevli gibi hissettim seni :D :D
    Söylediği gibi montaj sistemi gelecek onun görüntülerinden.

İyi forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.