Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Optimus312

Optimus312 User

bu verilecek eşyalar kalıcı mı olacak

2. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Evet dönüştürdüğünüz eşyalar sizde kalıcı olarak kalacaktır.

İyi forumlar

3. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Bütün gemiler gitti derken tasarımlarmı yoksa diğer gemilerinizmi kayboldu?

Hangar Genişletme Buradaki Konuya bir göz atınız.

Bunların dışında farklı bir durumda varsa Supportla iletişime geçiniz.

iyi forumlar.

4. Aliens

Aliens User

Yasak bir şey mi yazdım? Özellikle merhaba ve iyi forumlar yazmamıştım. :) Arkadaşa yardım için yazdım. :) Ama görevli olaydım hiç fena olmazdı aslında. D:D:D

5. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

6. Merhaba ,

Durumu gerekli yere ilettik fakat kontrol edip gerekiyorsa tekrar ileteceğiz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

7. Tom_Cat

Tom_Cat User

teşekkürler,kilitlenebilir.

8. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Biz Teşekkür ederiz. İsteğiniz üzre konu kilit.

iyi forumlar.

9. werrew32

werrew32 User

3 yıl once 2 sene bır fııl oynadı sımdı yıne geldım gfakat bafglanmıyo bır turlu yardımmmm plasssssssss

10. Merhaba ,

En son ne zaman giriş yapmıştınız ? Eğer uzun bir süre hiç bir şekilde giriş yapmadıysanız gerekli bilgilerinizle support'a bildirin. İnceleme sonrasında yoğunluğa bağlı en geç 48 saat içinde asıl cevap gelecektir.

İyi forumlar.

11. Merhaba ,

Adminimiz sorunuza gerekli cevabı vermiş,teşekkür ediyorum.Gerekli cevap verildiğinden dolayı konu kilitlenmeye uygundur.

Keyifli forumlar

12. Merhaba ,

Gerekli cevaplar verildiğinden dolayı konu kilitlenmeye uygundur.

Keyifli forumlar

13. Merhaba ,

Konuya gerekli cevabı veren Adminimiz'e teşekkür ediyorum.Konu kilitlenmeye uygundur.

Keyifli forumlar

14. Solo_Gezer

Solo_Gezer User

Merhaba

Bu 3cu gundur galaxyde hayat alma sorunu icin yaziyorum burayada supportada bundan once 4 tane sorunsuz kapi yapdim ama son 1 haftada donmadan dolayi 3 kez gammada patladim 1 hayat kaldiginda kapiya girmedim hayat almayi bekledim ama 3 gun icinde supportdan inceliyoruz diye mesajlar aldim hala duzeltmediler ben bedava hayat istemedim supportdan sadece uridiumla hayat alamiyordum ve sonunda etkinliyin sonuncu gunu oldugu icin hazirlikli girdim kapiya ve yine lagdan dolayi kapi patladi ...tamam tutuyorumki lag benim problemim ki degil bu satin alamama sorunuda darkorbit ekibinin ama bu kucuk sorunu cozmediler nasil problem oldusa onlara oncedende dediyim gibi baska yerden baska bilgisayarla satin almaya calismisdim olmamisdi Teknik ekibe bravo ! Tesekkurler (bunlari foruma yazmamin sebebi bilgilendirmek icin sorumlu tutmak icin degil)

15. TheMaster

TheMaster User

evet arkadaş haklı hayat alınmıyor. gereği biran önce yapılmalı

16. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Arkadaşlar sorunun farkındayız.Sorun teknik ekibe iletilmişti zaten.Kapınız için geçmiş olsun.Tekrardan support ile iletişim kurabilirsiniz.

İyi forumlar

17. doprettin

doprettin User

arkadaşlar,

bir süredir fazla online olup oyunu oynamıyordum.
    yaklaşık 2 haftadır ise, ne zaman bağlanıp client'a giriş yapsam bir kaç saniye içinde beni client'tan atıyor oyun. "yeniden bağlanmayı dene/çıkış" pop-up'ı ile karşılaşıyorum ve ne yaparsam yapayım (tarayıcı değiştirme/cookie temziliği vs.) bundan kurtulamıyorum.
    genel bir sorun mu var? var ise çözümü biliniyor mu?

yok bana özel bir sorun ise ne tavsiye edersiniz?

şimdiden teşekkürler.

18. Aliens

Aliens User

Global bir sorun. Çözümünü ise şuan için bilmiyorum.

19. Merhaba ,

Genel bir sorun gibi gözüküyor fakat herkeste aynı şekilde olmuyor. Bazıları sık sık yaşıyor bazılarında ise arada sırada oluyor.

İyi forumlar.

20. oyunda bunedır kapı gıttı oyun dondu ne oluyor oyuna

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.