Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Darkorbit kendi kendinin sonunu getirdi, son nefesler bunlar. Tek eğlencemiz şu oyundu, oda mahvoldu.

2. hitac ilk çıktığı yıllardada aynı sorunlar vardı yine değişen birşey yok, çözecekleride yok sadece milleti oyalıyorlar halledicez diye okadar.

3. günün belirli saatlerinde donmalar oluyor ve başladığında rahat 6 7 8 saat sürüyor akşam üstü başlıyor sabah resetine kadar devam ediyor çok berbat bi durumda akşamları girip takılalım dediğimizde burnumuzdan geliyor sayenizde..

4. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Ekip bir açıklama yayınladı.Ve durum şuan düzelmiş halde.

İyi forumlar.

5. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Ekip bir açıklama yayınladı ve sorunlar şuan çözülmüş durumda.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

6. bi reset attınız servera lag oluşmaya başladı düzelmiyo sayenizde tallinlere patladım ana sayfa bile 4-5 dk bekleyince açılıyo kafayı yicem o kadar para yatırıyoruz oyuna ama oynamaya gelince tık yok

7. Atılan resetler ne için Admin bilgilendirir misin. Zaten chatte admin Cm yok :mad::mad::mad:

8. 2D Ekran ayarlarında, gelişmiş seçeneklerde, patlama bölümündeki ayarlarda sıkıntı var.
    -Yüksek yapınca tüm efektler çalışıyor.
    -İyi yapınca yine tüm efektler çalışıyor. (Bunda sorun var)
    -Orta yapınca yine tüm efektler çalışıyor. (Bunda da sorun var)
    -Yok yapınca tüm efektler kapanıyor.

Bu sorunun düzeltilmesini istiyorum. Savaş ortamında (örneğin cubikon, hitac vs.) çok kasıyor. Ama tüm efektleride kapatmak istemiyorum. (Çok sıkıcı oluyor.) Sorunu iletirmisiniz.

Efekten bahsettiğim roket isabet ettiğinde patlama efektinin çıkması, aynı durum HST, mayın vs. tüm efektler için geçerli.

9. SLASH

SLASH Guest

Merhaba,

Bazı anlık sorunlar yaşanabiliyor. Sanırım şu an genel olarak bir sorun bulunmamakta. Kişisel olarak donmalar yaşıyorsanız sisteminizi güncellemeyi deneyebilirsiniz.

İyi forumlar

10. SLASH

SLASH Guest

Merhaba,

Sorunların daha iyi anlaşılabilir olması ve iletilerek düzeltilme çalışmalarının yapılması için görseller ile birlikte supporta ticket atmalısınız.

İyi forumlar

11. Uygun bir zamanda video ile destekleyeceğim, konu açık kalsın.

12. modum tr2 bitti yeniden bağlan diyip duruyo oyunda hareket edemiyosun hangarda çakılı kaldım donmalar dediniz steam üzerinden bir sürü oyun oynuyorum fps düşüşü olmuyo pcde burda oyundan atıyo sürekli herkesin mi pcsi kötü bigpointin hiç mi suçu yok

13. SLASH

SLASH Guest

Merhaba,

Sorununuzun tespiti için supporta mail atarak har dosyasını nasıl iletebileceğiniz hakkında bir soru sorun. Size yapılan dönüşe gerekli cevapları verirseniz problemin kaynağını tespit edebilir ve çözümü için gerekli yerlere bildirimlerde bulunabilirler.

İyi forumlar

14. şuan tr2 serverinde sorun yok kardeşim internetini kontrol et derim 100 kişi space ball dayız :)

15. ben 1 haftadır supporta yazıyorum bağlanma sorunu donma problemi var diye nihayet sorun olduğu anlaşılmış bakalım nezaman oyuna girecez bu da merak konusu haftaya pazartesi umarım hallolur bizim giden destekler nezaman verilecek ?

16. hala aynı sorun var kardeşim giremiyorum malesef spaceyi de kaçırdık desene :)

17. Sorunu supporta bildirdim, umarım sesimi duyarlar :rolleyes::confused:

18. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

Bu konu için supporta başvurmanız gerekmektedir.

Ne zaman verilir onu bilemiyorum.

İyi forumlar

19. Arkadaş şu 2-3 gündür ne oyunun sitesine girebiliyorum doğru düzgün ne açık arttırmaya bakabiliyorum ne zamanında açık arttırma teklifi verebiliyorum ne oyunda doğru düzgün npc kesebiliyorum bu nasıl iş ya? Hadi oyun içi lagı anladık hitac diyip duruyosunuz eyvallah. Ya sabah falan oyuna girerken niye 2 dakika boyunca sitenin açılmasını bekliyorum? Daha giriş yapmak için siteye giremiyorum. 2 dakika site açılması 20 saniye giriş 1 dakika reklam zımbırtısı 30 saniye hitac ve günlük giriş pencereleri kapatma 15 saniye açık arttırma sayfasına giriş 5 saniye kala verilen teklifin diğer saate sarkması... daha sayabilirim. İnternetiniz yavaş demeyin bana 25mbps internet hızı var kotasız. Çerez demeyin onunla ilgili sıkıntım yok öyle olsa diğer tüm sitelere yavaş girerdim. Tek sıkıntı darkorbit şu an. Sitenin açılmasını beklerken müzikte açabiliyorum sosyal medya hesaplarımada bakabiliyorum. Cevap bekliyorum. o_O

20. Darion26

Darion26 User

Ana sayfada bende bir yavaşlama yok ve netim seninkinden daha düşük (16 mbps). Başka tarayıcıları denedin mi ?
    Oyun içi lag bende de başladı dün gelen resetle :/

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.