Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba ,

Şu anda Gamma yapıyorum bağlantı hızım Adil kullanım limitinden dolayı 3 mbps pek bir sorun yaşamıyorum.

İyi forumlar.

2. Solo_Gezer

Solo_Gezer User

merhaba
    kardesim benimde gammga gitti bu laglardan dolayi malum hayatta satin alinamiyor gamma gitti

3. Merhaba ,

Bir taraftan foruma bakıyorum bir taraftan Gamma kapısını yapıyorum.

İyi forumlar.

4. Solo_Gezer

Solo_Gezer User

siz adminsiniz sizde oyunda donmaz olan bizlere olur zaten )))

5. Merhaba ,

Bunun görevli olmakla ya da olmamakla ilgisi yok sadece her zaman veya herkeste sıkıntı olmuyor demek istedim. Resimleri'de hem foruma bakarken bir taraftan kapı yapıp çektim.

İyi forumlar.

AKINCIB€Y-ft-MİRALAY bunu beğendi.
  6. halletim kitlene bilir kusura bakmayın

7. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Sorununuzun çözüldüğüne sevindim.

Keyifli Forumlar.

8. Merhabalar,bugün test2 servere girdim ve global avrupa ya giriş yapmadan çıkış yaptım ve sanırım test server kapanmış ve int1.xxx üzerinden darkorbite giriş yaparken url test2.xxx e dönüşüyor ve giriş yapamıyorum.Ne yapmam gerek acaba bu sorun düzeltilebilir bir sorun mu ?

9. ErenAytar

ErenAytar User

aynen bendede öyle oldu giremiyorum

yardım edin adminler yardım edin

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Nisan 2016
  10. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Support ile iletişim haline geçmeniz gerekmekte.Bizler forum üzerinden birşey yapamayız.Supporta buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar

11. Solo_Gezer

Solo_Gezer User

aynen bendede aynı sorun oldu bugun supporta bıldırdım sımdılık

12. -50Euro-

-50Euro- User

1 saattir Oyun Client ekranında "YÜKLENİYOR" Yazısının "k" harfine kadar yükleniyor dahada yüklenmiyor forumda gördüğüm herşeyi yaptım olmadı yardım ederseniz sevinirim.

yeşil*53*mavi bunu beğendi.
  13. admınım test serverındekı geliştirmeler sklab argelerim neden sıfırlandı ve neden benım test serverıne cektıgım ındırım paketleri 1 yıllık vıpler neden alındı acaba ?

kardeş gırıpte neyapacankı oraya verdıgım emekleri darkorbit geri almış

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Nisan 2016
  14. Merhaba ,

Bu konu hakkında gerekli bilgilerinizle anlaşılır şekilde support'a bildiriniz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

15. Merhaba ,

Sanırım girişlerde bir sıkıntı var sunucuya bağlanılamıyor. Belki geçici bir durum olabilir.

Geçen sefer yani Hangar ile ilgili açıldığı zaman yapılanlar şimdi yok sanırım o sistem ile bu sistem farklı olduğu için gözükmüyor.

İyi forumlar.

16. ADMINIM ozaman oraya verdıgımız emekler boşamı gitti yoksa orası sonradan acılacakmı ?

17. Merhaba ,

Şu anda bilemiyoruz çünkü bu konuda bilgi yok. Fakat anladığım kadarı ile geçen sefer açıldığında Hangar vb. şeyler denenmişti ve orada yapılanlar orada kalmış şimdi açıldığında hangar sistemi filan eski halinde yani o farklı bu farklı gibi geldi. Eğer yeni hangar sistemi ile açılırsa yapılanlar ona göre gelebilir.

İyi forumlar.

18.  
  19. Aliens

Aliens User

Ne denendiği belli değil değil mi kıyamet?

20. Merhaba ,

Hammadde filan vermişler sanırım yine montaj özelliği deneniyor.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.