Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Aliens

Aliens User

Hatasız çalışıyordu ama.

2. Merhaba ,

Sunucuya bağlanıp kontrol edemedim bu yüzden tam olarak fark var mı yok mu bilemiyorum. :D

İyi forumlar.

3. Aliens

Aliens User

Vallahi oyuna girse deneyeceğim ama...

4. Merhaba ,

Bende giremedim bir bakacaktım bakamıyorum. :D Neyse sağlık olsun. :)

İyi forumlar.

5. oyuna bağlanamıyorum,2 gün önce 3 tane kapı yaptım ödüller yok,lazer,kalkan,roketatar geliştırdık onlarda sıfırlandı.bakalım düzeltilecekmi yoksa boşunamı uğraştık göreceğiz.zaten amaç vakit geçirmek sağlık olsun.

6. boşa zaman geçirmeyin orada birşeye yaradığı yok 2 gün önce 5 lf4 buldum geliştirdim ortada yoklar tamam sonuçta test bize kalmayacaklar ama zamana yazık..

7. inş güzel bişi cıksada oyuncuların yararına olacak şeyler :))

8. R0MJKE

R0MJKE User

geri almışlar serveri sanırım ya. benimde geliştirmeler geriye gitmiş

9. -50Euro-

-50Euro- User

Girdim bende olmayan şeyler gelmiş tüm malzemeler 16 level güzelde aşırı lag var sunucuda tadını çıkaramadık inşallah haftaya cumartesi gecesi yine açılır.

10. Solo_Gezer

Solo_Gezer User

Merhaba

test sunucusuna gectigimiz zaman bende ve bazi arkadaslarda bug oldu yeniden hesaba giris yapamiyorduk supporta bildirdim oynadigim server uzere guncellediler 1 defa oyuna girdigimde yeniden test sunucusuna gecmek istedim yine ayni hata oldu ve yine supporta bildirdim eger test sunucusunda hata varsa lutfen bilgilendirin bizde supportu mesgul etmeyelim ayni hatadan dolayi

11. Merhaba ,

Şu anda Test Server'ı ile ilgili teknik ayrıntılı bilgi yok maalesef. Bilgi gelirse forumda uygun bölümde duyurusu yapılır.

İyi forumlar.

12. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Orada yaptıklarınızın gitmesine fazla takılmayın derim,neticede test serveri.

Harcadığınız geliştirmeler için verilen Urıdıumlar zaten hediye idi,sadece olan zamanınıza olacaktır.

Test serverleri deneme için açılan serverlerdir.

Keyifli Forumlar.

13. Test serverde en son yaptığım geliştirmeler neden yok oldu ? . Skylabı geliştirmiştim fakat hepsi sıfırlanmış. Birleştirdiğim cerrah tasarımıda silinmiş. :eek:

14. Çıkardığım lf4leri bile almışlar :D

15. aynen benim de herşey gitmiş

16. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Bir fikrim yok birşey denenmeye çalışırken silinmiş olabilir , açıkçası o kadar önemli bişey değil test serverı :D :) Takılayalım bence :) Başka bir sorunuz var mı acaba ?

İyi forumlar

HaFİFteN-ArıZaLı bunu beğendi.
  17. Modum başka bir sorum yok. Haklısınız da yinede gitmeseydi iyiydi.:) Teşekkürler yanıtlar için. Konuyu kapatabilirsiniz.:)

18. teknik duyurulardaki har dosyasını aldım suporta nasıl göndereceğim tşk.

19. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Üzgünüm yapılabilecek birşey yok :) Rica ederim , isteğiniz üzere konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar

20. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

SUPPORT Tıklayarak konu ile ilgili sorununuzu yazınız Mailden gelen cevaba ek olarak dosyayı ekleyip gönderiniz.

iyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.