Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. elektro

elektro User

yarın ne günü onu söle :)

takemyhard bunu beğendi.
  2. gitmez. kankiletta

3. takemyhard

takemyhard User

şu video nasıl çekiliyo bana bi öğretin hayrına :) program falan yüklemek gerekiyorsa yükliim... sadece bugün çeksem spport acaip kızardı bana :)

4. KIRMIZI.

KIRMIZI. User

Merhaba,

Konuya cevap veren herkese teşekkür ediyoruz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

5. Mr.User

Mr.User User

bu soruyu Googleye sor 50bin cevap ve anlatımlı video bulacaksın.

Unutma, neyi nasıl sordugunu iyi bilirsen ulaşamıyacagın cevap yok Googlede:)))

takemyhard bunu beğendi.
  6. takemyhard

takemyhard User

yavv yazıyom googlela bintane program çıkıyo :( hangisini indiriim??? zaten çoğu yanında birsürü istemediğim şeyide yüklüyo birde onları temizlemeye çalışıyom bu cehaletimle :) bildiğiniz bi site varsa ordan yükkliim dedim...

7. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

freeze screen video capture bunu kullaniyorum ben profosyonel degil hani su kendini baskinda cekenler icin suslu puslu bir prog degil.pc yormayan kasmayan illegal durumlarda aninda rec. basabilcegin turden birsey .ayarlarida yaptinmi cok net ve kasmadan oyunda oynanabiliyor.

takemyhard ve -=[...DISTURBED...]=- bunu beğendi.
  8. takemyhard

takemyhard User

teşekkürler arkadaşım sayende video çekmeyide başardım :) artık support düşünsün :)

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  9. 2008 de başladım oyuna sene 2016 ve hala buglar ve açıklar devam ediyor ve devam edeceğe benziyor suporta kanıt olarak yolladığım video ve fotoların sayısını ben bile hatırlamıyorum ve hiç biri hakkında bir işlem yapıldığını hatırlamıyorum o yüzden artık ilgisizlikten dolayı suporta kimseyi şikayet etmiyorum çünkü kimsenin takmadığını biliyorum :D

10. Bizim kişilerle işimiz yok zaten, Amaç bugların proların kaldırılması. Ha bunu yaparkende illaki kanıt istiyolar o kanıttada birileri illaki görülecek. Yoksa videodaki arkadaşların isimlerini dahi bilmiyorum. Yani kişileri şikayet etmedim.

Değerli Moderatörlerimiz de konu hakkında bilgilerini tecrübelerini bizlerle paylaşabilirler. Neden hiçbir Modumuz yorum yapmamış?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Eylül 2016
  11. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

yapamazlar, resmi olarak kabul edemezler anca diyecekleri oyuncular bulur yapar yakalanirsa ceza verilir hepsi bu :)

12. Aliens

Aliens User

Bu görsel sanırım açıklık getirmiştir sorunuza. Hangar kısmına tıklayıp gemilerin içinden kutucuk içine aldığım gemiyi bulabilirsiniz. Görsel olarak normal Goliaht'a çok benzediği için görememiş olabilirsiniz.

ÇİZGİ bunu beğendi.
  13. klass331

klass331 User

etkinlik görewinde
    gg galaksi geçidi nerde

14. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Hangi görevden bahsediyorsunuz?

Sanırım bahse konu kapı Delta kapısıdır.Sizin açmanız gerekmekte.

İyi forumlar.

15. videoda olduğumu bilsem daha dikkatli olurdum ama harbiden kafayı yedim o gün adamlar güvedeler her birisini tek tek denedim hem çift hem kappa hem hastalık vardı x4 100kdan fazla vuruyodum neredeyse rsb ile birleşip uberlerle falan ilk vuruşta 300 k görüyodur üstünde ama yinede en fazla yarılanıyo kalkanı hepside benim gibi 100 k falan vuruyo x4le adamlar bana tek atıyo ben anca bi konfilerini bitiriyorum hem hızlılar hem kalkanlı hem vuruşlular

YAVUZSULTANSELİM.HAN bunu beğendi.
  16. etkinlik görevini soruyorsan o görevde delta kapısını yapmanızı istiyor..eğer kapıyı daha önce yaptıysanız görevi alınca hemen bitiyor..

17. Aliens

Aliens User

Bir diğer olasılık ama bu binde bir bir ihtimal. Geçen kış etkinliğinde doğum günü kapısı görevini aldıysanız ama kapıyı yapmadıysanız şuan kapı aktif değil. Ama şimdiki etkinlik görevi ise arkadaşlarımızın ve görevli arkadaşımızın dediği gibi Delta kapısını açmanız ve yapmanız gerekir. Yaptıysanız otomatik görev biter.

18. ÇİZGİ

ÇİZGİ User

Merhaba

Öncelikle bu düşüncenizden vazgeçmelisiniz, Gönderdiğiniz her şikayet dikkatle inceleniyor fakat işleyişimiz sizin düşündüğünüzden biraz

farklıdır. Bu nedenle sabretmenizi bekliyoruz sizin bizlere bildirmiş olduğunuz hataları biz teknik ekibe iletiyoruz. Fakat bir sorunu çözmek

bazen başka sorunlara yol açabilmekte veyahut bazı sorunlar gelicek yeniliklerin ön hazırlığı olabiliyor.

Siz sorunlarınızı bildirmeye devam edin ekibimiz bu sorunları çözmek için çalışmakta :)

İyi forumlar

19. ben emil adresimi değiştirmek istiyordu ama meil me msj gelmiyor ayrıca şifresi değiştiricem oda olmuyor lütfen yardımcı olun

20. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Buradan buradan buradan ve buradan bilgi alabilirsiniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.