Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

kedidir o kedi :D hangi sayfaya gitsem oraya mod geliyor ,aslinda gorunmesin isaretli ama demek modlar goruyor hissi olustu ,umarim duzelirim :D :rolleyes: Goz guzelmis bu arada :rolleyes:

BETERBÖCEK bunu beğendi.
  2. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Benim <O>'den bir şey kaçmaz, <O>'üm üzerinizde. :):D

İyi forumlar dilerim...

3. şuan oyun oynanmadığı için deneyemem fakat kalp ve güvede oluyor onu biliyorum..

4. -_gonca_-

-_gonca_- User

merhabalar benim şu andakii e postam uzun zamandır giriş yapmadıgım için kapanmıs durumda hotmaile msj attım fakat pek bir şey demiyorlar bunu nasıl çözebiliriz a dan z ye bütün bilgilerimi verebilirm benim olduguma dair geminin zaten e postada bana ait giriş yapılan pc ıp lerine v.s bakabilirsiniz en fazla 3 pc den giriş yapıldı zaten lütfen yardımcı olursanız sevinirim

5. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Öncelikler E-mailinizi kurtarmayı deneyiniz eğer ki başarılı olamaz iseniz.

Supporta başvurunuz sizden isteyecekleri evrakları göndermeniz halinde size yardımcı olacaklardır.

iyi forumlar.

JUPlTER bunu beğendi.
  6. ne bu şimdi yeni chat ekrani gelince bazi oyuncularda bu sikintilar meydana geliyor dediniz. e ozaman oyundaki yeni sohbet ekraninda sikinti var butun cozumleriuyguladik duzelmedi saglayicimi kontrol ettirdim hallettik dediler ama ne bu yani cozulmedi arkadas ayni ekran duruyor eskiden yoktu bu sorun madem yenilik getirecekler adam gibi getirsinler

7. TinyKnight

TinyKnight User

Abi bu nasıl bir saçmalık ya kafayı yiyicem her yerde denedim kafede evde başka pcde ihalede 10 saniye kaldığında basıyorum saçma sapan şekilde sayfa yenileniyor ama teklif verildi yazan pencerede tamam tuşuna basmadan teklif vermiyor diğer ihaleye atıyor kafayı yiyicem sayenizde gittim 5.5mi sineğe bastım aegis alıcaktım para yetmedi sineği alayım en azından dedim ondada olana bak ya şimdi birisi onun üstüne teklif basmassa ne yapıcam ben yarın aegisi o 5.5mden kaybedersem Allah'ınızdan bulun kaçıncı bu ya.

8. TinyKnight

TinyKnight User

ya hocam geçin şu işleri sabahdan beri kaçıncı bu dün adam 585kya lf3 aldı be basamadım yine teklifi bugünde aynı şey bastım sineğe para onda kaldı yarın o paranın üstüne basmazlarsa ve ben o sebepden almayı planladığım aegisi alamazsam kulaklarınızı çınlatıcam kutu felanda çıkmıyor çerezleri gün aşırı temizliyorum yalan dolanı geçin artık

9. Madem bununla ilgili bir önlem ya da geri bi adım atılmayacak ekip tarafından kapatabilirsiniz konuyu forum modlarınıda adminlerinide ti ye almadıkları anlaşılmış oldu böylece

JUPlTER bunu beğendi.
  10. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Öncelikle Şunu Söyleyeyim ki bunu bazı oyuncular istedi böyle bir şey olmalı diye

Şimdi Gördük ki yine sizde dahil bazı oyuncularımız bu durumdan da şikayetçiler.

Too fast Olayını oyuncular istemiyor diyede ilettik bakalım sonuç ne oldur.

iyi forumlar.

11. KAMİKAZE

KAMİKAZE User

Modum,ben de oyun hatası zannediyordum too fast olayını.Tam olarak nedir bu ve neden böyle bir yola gidildi.Bu konuda bilgi verebilirmisiniz.Ayrıca belirteyim,hiç güzel bişey değil,tamamen sıkıntı çıkarıyor.Kolay gelsin.

12. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Şikayetlerinizi rapor ettiğimizden emin olunuz,düzenleme yapılacağını düşünüyorum.

Sabrınız için teşekkür ederiz.

Konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

Keyifli kasılmalar,iyi forumlar dilerim..

13. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Dışardan farklı programlarla açık arttırmaya müdahele edilmesini haksız kazancı önlemek için,tamamen oyuncuyu düşünerek yapılmış bir düzenleme.
    Ancak herzaman olduğu gibi bu konuda da masum olan oyuncularımızın şikayet etmesine sebep oldu.

Biz de şikayetlerinizi ilettik.

Düzenlemenin yeniden gözden geçiriliceğini ve birazda olsa esnetileceğini düşünüyorum.

Sonradan yapılan tüm düzenlemeler oyunculardan gelen şikayet ve istekler doğrultusunda yapılıyor.

Oyuncularımızın daha adil şartlarda oynayabilmesi için.Bunu unutmamalıyız.:)

14. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Tüm tavsiye edilen uygulamaları denediğinizi sonuç alamadığınızı izah edip ,İp numaranız ile birkez daha supportla iletişime geçmenizi rica edeceğim.

Sorununuz çözümlenir ise geri dönüş yapmanızı bekliyoruz.

15. TinyKnight

TinyKnight User

Hocam asıl botlara kafa takılmıyor adam 15 cpuya 5 saniyede aynı anda nasıl teklif veriyor.Biz emeğimizle oynuyoruz yine bizim canımız yanıyor 2 gram keyif alalım diyoruz ya oyun donuyor ya hatadan geçilmiyor dünde dibimdeki adama sıkamadım 3 flaxlı vegayla ikisi kesti beni ayıp ya ayıp görüyoruz twitch yayınlarındaki darkorbit yöneticilerini hak yemekden şekilleri şemalleri kaymış suratlarında meymenet yok (Yabancılar için diyorum Kıraç ve Seth adminim adamdır.)

16. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Klasik cevap olacak ama inanınki donma sorunu ,chat sorunu ve son zamanda açık arttırma sorununu sürekli iletiyoruz.

Hangi oyun kurucu haksızlığa veya oyunun sorun yaşamasına müsade eder,birde bu yönden düşünün lütfen.

Aynı anda tüm server veya bölgelerde sorun yaşanmadığı içinde sebebi anlamaları çözmeleri zaman alıyor.

İnanın hepsi daha sağlıklı oyun deneyimi için yapılıyor.

Kimse oyuncu kaybetmek istemez.

Sizden biraz daha sabır ve anlayış rica ediyorum.

17. TinyKnight

TinyKnight User

ya hocam ben bu lafları 5 yıldır duyuyorum bıkmadınız mı aynı şeylerden tamam sizde elçisiniz eyvallahda bali yalanlardan vazgeçin hiçbir zaman böyle olmadı bu hiçbir zaman düzgün bir şey yapmadılar artık kafayı mı yememiz lazım ya da aptal gibi düzelticekler bekleyelim mi dememiz lazım 5 yıldır şu konularda 1 gram gelişmedi o oyun kurucuları.

18. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

En azından ilgileniliyor iletiliyor çabalanıyor.Buda takdire layık.

Bakın sorunlar anında hal olsun istiyorsunuz ,yenilikler geliyor yeni sorunlar bug keşifleri oluyor.

Bunlar tespit edilip düzeltiliyor ve zaman alıyor.

Sürekli bir döngü,düzeltiliyor yeni bir hata ve tekrar düzenleme.

Haklısınız ,bakın oyuncu olarak hatasız bir oyun istemek hakkınız ama yalan söylediğimizi düşünerek rencide ettiniz beni.

Burdaki her detayı ciddi sekilde iletiyorum ve değerlendirdiklerini biliyorum, çünkü oyunun sağlıklı olması herkez için kazanımdır.

Yapabileceğimiz iletmektir.Supporta da şikayetlerinizi bizzat iletebilirsiniz.

İyi forumlar dilerim..

19. Porttan atladığınızda (özellikle kaçarken) gemi saçma sapan biyerde çıkıyor, bu sorun yıllardır var, görev sorunuda uzun zamandır düzelmedi ama yeniliklere devam.

TinyKnight bunu beğendi.
  20. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Düzenleme bu şikayetler üzerine yapıldı zaten,nasıl halen basabildiğini anlamak zor.

Lütfen sizde resimlerle bir şikayetinizi supporta yaparsanız memnun oluruz.

Bizde ileteceğiz.Teşekkürler

İyi forumlar..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.