Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Kullanıcıyı varsayımlarla suçlamak doğru olmaz.

Aktif olduğu saat fazladır ve sürekli kasılıyorsa bu mümkün.

Kanıtınız var ise ya da oyuncunun incelenmesini istiyorsanız lütfen Support'a bildiriniz.

İyi forumlar.

2. adamın bu kadar credisi olma imkanı var yok değil profiline bakarakda anlarsın güçlü hesapsa bu kadar credisi olma imkanı var

3. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

profilde yaniltabilir eskiden kalma hesaptir kredisi vardir,tas satmistir ,klan yardimidir v.s .:)

4. kanıtım var ***** profili burda 2 yıl hesap ancak enforcer tasarım irisleri 1.seviye 3k sıralama olan brezilya serverinde 2.043 rütbeside ''BAŞ ÇAVUŞ'' şimdi kaç kişinin hakkını yedi bu ama ?

ayrıca 176 oynanma saati var 1 aylık emek verdim krediyi biriktirmek için adam bi kaç saatte 6m kredi kasmış hakmı bu ?

5. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Forumda oyuncu profili, ID. link vs. paylaşımı yasaktır.

Lütfen Support'a bildiriniz.

Başka sorunuz yoksa konuyu kilitleyelim.

İyi forumlar.

6. brezilya desteğinemi başvurucam ?

7. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

flash guncelmi sitesinden bakip maxthon kurup denediniz mi hic.bence sayfa cokuyor siz islem yapinca.

8. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Evet, oynadığınız sunucunun destek ekibiyle iletişime geçmelisiniz.

Biz ve Tr Support ekibi müdahale edemiyoruz o sunucuya.

İyi forumlar.

9. Saolun kilitlenebilir

10. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Konu istek üzerine kilitlenmiştir.

Teşekkür ederiz.

İyi forumlar.

11. -_gonca_-

-_gonca_- User

teşekkür ederim oblion admin su anda mail yolladım cvp bekliyorum :)

KIRMIZI. bunu beğendi.
  12. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Sizin için hayırlısı olsun.

Keyifli Forumlar.

13. Aynen bendede oluyor aynisi supporta ip adresimi belittim donus yapmadilar ya. Sohbet hala sıkıntılı modlarım .

14. sayın adminler modlar
    yarım saatte 15 dakikada bazen şanslı isem 1 saatte bir sunucuya bağlantı kopuyor ve modemi resetleyip çerezleri sildikten sonra düzeliyor lütfen bu soruna bi çare bulun modem resetlemekten bıktım artık durduk yere chat gidiyor uğraşturmayın biz oyuncuları lütfen

15. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Türkiye'de ne yazık ki sabit IP olmadığı için bazı durumlarda IP ban almış bir kişi modemini resetlediğinde bu IP başka birine gidebiliyor, bu yüzden arada bu hatayı alabiliyorsunuz.

Ayrıca her ne şekilde olursa olsun bu hataları Merkez Ekibe raporluyoruz, lakin takdir edersiniz ki çözümü sadece onlar yapabilir.

Şuan için tek çareniz yukarıda yaptıklarınız ne yazık ki.

İyi forumlar dilerim...

16. TinyKnight

TinyKnight User

Ben bu hesabı şubat ayının başında açmıştım kayıt tarihini tam hatırlamıyorum ocağın sonlarıda olabilir ancak o vakit kullandığım e-posta adresinin şifresini hatırlamıyorum e-posta adresine kayıtlı olan telefon numaramıda iptal ettirdim yeni hat aldım şuan e-postamı nasıl değiştirebilirim? E-posta şirketine geri almak için başvurdum ancak alamadım ama şuan kullandığım hatta benim üzerime o hat ile yeni bir e-posta adresi alarak supporta başvursam bana bir imkan sunma şansları var mı?

17. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Ne yazık ki bu konuda yapabileceğimiz bir işlem yok.

Bunu tamamiyle hizmet sağlayıcınızla halletmeniz gerekiyor.

Ayrıca o dediğiniz mümkün değil, illa eski postanızdan değişim yapabilirsiniz.

İyi forumlar dilerim...

18. TinyKnight

TinyKnight User

Hocam bana yardımcı olmuyorlar eski epostamı almak için istedikleri şeyler kullanılan kart bilgileri epostaya koyduğum şifreler ve epostadaki gerçek ismim şifreler ve ismimi yazıyorum ama sistemleri aşırı saçma vermiyorlar ne yapıcam ben şimdi 10 15 karakterli küçüklü büyüklü rakamlı şifreleri oturup günlerce tek tek mi deniyeceğim bi kolaylık sağlasınlar işte ödeme yaptığım telefonda bana ait bu nasıl bir kısır döngüdür

19. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Dediğim gibi bu konularda istenilenler ne yazık ki saydıklarınız.

Sonuçta e-posta çok önemli bir şey, bir çok üyeliğin şifresini öğrenebilirsiniz.

O yüzden hem sağlayıcılar hemde DO Ekibimiz sizin gerçek sahibi olduğundan tam emin olması şart, aksi halde hesap verilmez.

İyi forumlar dilerim...

20. TinyKnight

TinyKnight User

peki e-posta sıfırlanması için bana sorulacak sorulara nereden ulaşabilirim doldurup göndereyim.Birde Büyük Britanya 2de oynuyorum yabancı supportamı atmam gerek eğer öyleyse bu çok zor olucak :/
    Ek: ama mantıken türkiyedeki forum için kullandığım hesap üzerinden gidip e-postamın sıfırlanmasını sağlayabilirim değil mi?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.