Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. tgs781

tgs781 User

yav melterleri niye silmişler haritadan hem seprom veriyor hem de güzel uri veriyordu kesmesi de kolaydı.

2. karadam

karadam User

arkadaşlar siz ne kadar yazarsanız yazın ne derseniz diyin burda amaç kapının ödüllerini düşürmek uri çok veriyodu azaltmak amaçları ezik oyuncuları bahane ediyolar supportu mesaj yağmuruna tutalım hep bereberki kapda değişiklik yapmasınlar madem darkorbit o kadar çok düşünüyor ezik oyuncuları hesablarını fullesinler biz para verelim emek harcayalım elin ezmeleri için yılda 1 kez çıkan bu kapının ödüllerini eksik alalım en önemli konu da zaten melterler ve lordakialar 10 pete patlarken 30 40 pet atıpda kestiğimiz ubersiboları çıkar zaten kapı kolay ezikler için amaç melter ve lordakiaları uri fazla verdiği için amaçlı bir plana kapıdan çekmek

3. Aynen öyle. kamiyi geçtim güve de melterleri bir köşeden diğer köşeye hiç hasar yemeden kesebiliyorsun rahat biçimde. Burada asıl amaç kapının ödüllerini azaltmak. 40 50 bin uri için değmeyecek bir kapı olacak malesef.

GREED bunu beğendi.
  4. sibelonları kaldırmalarını herkes anlayışla karşılar ve karşılıyor ama melter leri kaldırmalarına anlam veremedim ben kami kullanarak çok rahat bir şekilde kesiyorum ve menzili çok düşük çok rahat bir şekilde kesilebiliyor sibelonları kaldırın gitsin onlar kimsenin umrunda değil ayrıca uber kristallin in melter den fazla bi farkı yok

5. .NefeS.

.NefeS. User

Merhabalar,

Kapıdaki değişiklikler düşük seviyedeki oyuncularımızın durumları göz önünde bulundurularak yapılmıştır.

Değiştirilen yaratıklar yerine başka seçenekler kullanılmıştır.Bunların vereceği ödüller aynı olurmu yada dahamı yüksek olur hep birlikte görücez =) =)

İyi forumlar dilerim...

6. İroni yaptın sanırım ?

Ayrıca baktı tasarımcılar millet uri kasıyo el attılar işe

7. .NefeS.

.NefeS. User

Kapıda değişiklikler oldu ama değiştirilen yaratıklar yerine extradan bir cephane kutusu düşecektir

İyi forumlar dilerim

8. modum 30 35 bin uri fark var gelen kutudan ne çıkabilir ki? 30 35 bin uriye değmeyecek cephane çıkacaktır ve malesef ki ne derseniz diyin melterlerin çıkarılma amacı kesinlikle güçsüz oyuncular değil.

9. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Geri bildiriminiz için konu açılmıştır.

İyi forumlar dilerim...

.BEYAZ. bunu beğendi.
  10. Hıdır

Hıdır User

İyi günler. Ben telefonumdaki interneti bilgisayara bağlayarak oyun oynama çalışmaktayım. Hattımı avea dan türkcell e geçirdim. telefonumu modem gibi kullanıp oyuna girmeye çalışıyorum. oyunun giriş sayfası açılıyor. giriş butonuna bastığımda ise biraz bekliyor ve beyaz sayfa geliyor. bütün tarayıcıları kullandım neredeyse. çerezleri temizledim. virüs programını kapattım yine aynı. aveada böyle bir sorun yok. avea da normal şekilde oynayabiliyordum. ama bu hatta böyle bir problem var. çözümünü araştırdım dns falan değiştirdim yine aynı. bilgisi olan varsa lütfen yardım etsin arkadaşlar ya da yetkililer. iyi günler. [​IMG]
    Buraya kadar sorun yok. Giriş butonuna basınca aşağıdaki gibi oluyor.

11. Çerezleri tekrar temizleyip bir DNS değiştirici programla bağlanmayı deneyin.

Son olarak farklı bir tarayıcıdan deneyin.

12. Hıdır

Hıdır User

hocam hepsini yaptım problem devam ediyor. anlayabilmiş değilim.

13. SİSTEM

SİSTEM User

Android cıhazlardaki browser ile pc deki browser veri harcama bakımından aynı değildir ve aşırı derecede kota tüketimi yaparsınız ve normal bir modemdeki hızı android bir telefon hızında alamayabilirsiniz bu yüzden oyuna girmede problemler yaşıyorsunuzdur ki face ve vb gibi görseli ve veri tabanında çok fazla yer kaplamayacak sitelere girebilirsiniz oyuna girmeme sebebi bence internetteki hızın düşüklüğüdür daha önce giripte şimdi girmiyorsa telefon ayarlarında bir değişiklik olmuş olabilir.

BlackGhost™ bunu beğendi.
  14. Hıdır

Hıdır User

Yok hocam dediğim gibi avea hattımda böyle bir problem yok. telefon aynı. aveada interneti açınca sorun olmuyor ama türkcell de böyle bir problem oluyor. hız olarakta 425.6 mb olarak görünmekte

15. SİSTEM

SİSTEM User

Turkcell ile problem varsa bence bir görüş ayarlarda sıkıntı olduğunu düşünüyorum umarım en kısa zamanda sorun çözülür.

16. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Bizim size söyleyebileceğimiz çoğu şeyi yapmışşınız.

Genelde bu sorun çerezleri silince düzelir.

Buradan giriş yapmayı dener misiniz.

Olmaz ise sağlayıcınız ile görüşmelisiniz.

Eğer ordan da bir sonuç alamazsanız bir sorun yok ise buradan support ile iletişime geçiniz.

İyi forumlar..

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Ekim 2016
  17. karadam

karadam User

terör kapsında 26. bölümdeki uber sibolardan cephane düşmesi gerekirken arkadaşlar ne çıktı sizce 2 sibodanda yeşil taş çıktı ne güzel ya kapıyı heryönde aleyhimize çevirmişler ne ödül var ne eskisi gibi kazanç iyiden iyiye mahvettiniz yetti artık diyorum ama yetsede bu lanet oyunu hesabımız full olduğu için oynuyoruz insanlarla dalga geçmeyi bırakın yoksa ekmek yediğiniz o insanlar gün gelecek sizi bırakıcak

18. GREED

GREED User

Birleştirme bölümünden yeni lazerlerden aldım. Envanterde gözüküyor ancak gemiye bir türlü koyamıyorum. Yani büyük envantere girince gözüküyor. Gemide veya droitler kısmında sürükleyip bırakacağım ama gözükmüyor bile. Bi el atsanız

19. Merhaba, şimdi ben şifremi unuttuğumdan dolayı giriş yapamıyorum, uzun süredir girmiyorum hesabıma, şifremi unuttum bölümünden oyun nikimi hatırlıyorum giriş nikimi hatırlamadığım için rumuzun unuttum bölümünde e postamı yazarak şifre yenilemeyi gönderiyorum. Şifreyi gönderdikten sonra gelen kutusu yada gereksiz kutusunu kontrol edin diyor, her ikisini kontrol etmeme rağmen gelen hiçbir şey yok !

20. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Sorununuzu Support'a iletmelisiniz.

Bizim yapabileceğimiz bir işlem bulunmamaktadır.

İyi forumlar.

GREED bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.