Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

Gerekli raporlamaları biz forum ekibi olarak yapıyoruz.

Sizlerde supporta HAR dosyası ve video atarak çözümün hızlanmasına yardımcı olabilirsiniz.

İyi forumlar

2. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

Bu sizin düşünceniz fakat çözümü hızlandırmak için bunlar istenmektedir.

İyi forumlar
    Merhaba

Ben sizde bir sorun var demedim.

Sorunun çözümü için HAR dosyası ve video atabilirsiniz dedimi.

Forum ekibi olarak gerekli yerlere bildirim sağlandı.

Forum ekibi bu konuda başka bir işlem yapamaz.

İyi forumlar

JUPlTER bunu beğendi.
  3. 34TS61

34TS61 User

Buradan su sonuca varıyorum hiç bir yetkili gerçek anlamda yetkili (forum moderatörü admini falan değil) çıkıp oyundaki donma ve hatalardan dolayı özür dileriz dese o zaman bu hataları kabullenmiş olacaklar . onlar kabullenince çıkıp birileri ( benim gibi ) boşa giden aboneliklerinin telafisini isteyecek öyle yalandan değil gerçek anlamda para iadesi vs vs . o nedenle çıkıp kimse diyemiyor ki oyunda hata var düzeltmeye çalışıyoruz. diyor mu ? demiyor demiyecekte birileri demiş " Müşteri Kaybetmektense Para Kaybetmeyi Tercih ederim ". ama bunlar para kaybetmektense oyunu oynayanlar gitsin kalanlar bana yeter diyor
    yani arkadaşlar başınızın çaresine bakın

Son düzenlenen: 4 Aralık 2016
  4. Nasil bilgisayarlar kullaniyorsunuz? Pentium 4 kullandigim zamanlar 20 30 aliyodum ardindan core2quada gectigimde sabit 60 aldim suanda i5 ve i7 sahibiyim yine gram kasma yok gunun hic bir saatinde. Ekran kartlari ilk basta nvidianin 128mblik bi kartiydi sonra radeon hd 7750 suan da gtx 960 ve 970 yani nne kullaniyorsunuzda kasiyor anlamiyorum.

5. Kasmıyor oyun donuyor hades yaparken ispanyada ki arjantindeki adamın pcside mi beimle beraber kasıyor?

6. ABREK

ABREK User

Asıl soru hangi server olmalı, orta seviye her pc 50-60fps de oynatıyor. Mesela tr6da dediğiniz gibi kasma donma yok. Ama bir de global avrupa 1 e buyrun. Tr1 e de buyrun ordaki arkadaşlarda sıklıkla burada şikayetlerini dile getiriyor. Yoğun olmayan sunucularda oynayanların kafası rahat

7. tr3te oynuyorum suanda. test servera girdigim zamanlardada bir kasma olmuyordu.
    oyun donmasina bir sey diyemem tabi ama ethernet kullanmak sorunun senden kaynakli olabilecek bolumunu kaldirir gerisi DO nun bilecegi is.

8. Kuiper kapısını tamamladım.Tasarımım olmamasına rağmen gelen hiçbir şey yok.Tasarım ihtimalini biliyorum ancak sözü edilen 200.000 iridyum gelmedi.Sadece kapı tamamlama karşılığı 15.000 iridyum geldi.

9. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Tasarımlarınız tam olabilir ancak 200.000 uridiumu her kapı bitişinde verecek diye bir kaide yok.

Bu tamamen şansınıza bağlıdır tıpkı zeta, epsilon, kappa ve kronos gibi.

İyi forumlar dilerim.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Aralık 2016
  10. ABREK

ABREK User

Arkadaşlar global avrupa 1 sunucusu genellikle/hemen hemen her gün akşam saatlerinden sabah resetine kadar iptal. Bu durum ethernetle bağlanan, fiber internetin alasını kullanan, ultra lüks oyun bilgisayarı kullanan için de böyle, avrupadan(özellikle almanya'dan) giren arkadaşlarımız için de böyle. Forumda üç-dört aydır onca arkadaş dile getirdi, getirmeye devam ediyor. Support durumun farkındayız biraz daha sabır der, forum yöneticileri durumu pekala biliyor. Yazılanlara itimadı olmayan arkadaşlar çok merak ediyorsalar buyursunlar akşamları bizim oralara, donmazda girebilirsek oyuna veya giripte oynayabilirsek ilk yüz göreviniz bizden : P

11. zirve

zirve User

zahmet olmazsa global 1 serverinde bir hesap aç oyun oyna bakalım içinde çekirdek dolu bilgisayarın fayda verecekmi

12. delisi..

delisi.. User

tuzlu çekirdek olmayacak aga tuzsuz olacak yoksa devreler yanıyo hiç oynayamazsın..

13. 2 gün oldu hala cevap yok gelmez artık cevap herhalde

14. Bendede oldu 6 irisi tek seferde alcaktım ama sadece 1 tanesi geldi. Supportta yazdım yardımcı olmadılar bende aynı gün bütün irisleri ihaleden aldım

15. seninki benimkinden fena sana dönmediyseler ben boşuna bekliyorum

16. Oyuna Her girmeye çalıştığımda bağlantı statüsü ekranında takılıp kalıyo ve her yolu denedim

17. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Modemi resetledikten sonra çerezleri temizleyerek farklı tarayıcıdan girmeyi deneyiniz.

Bir sonuç alamazsanız Support ile iletişime geçiniz.

İyi forumlar.

18. actim oynadim oyun akici ama diger serverlara oranla gecikmesi biraz daha yuksek

dipnot: konuyu okumadim basliga gore yorumumu yazdim. Diger serverlara gore daha lagli global 1

19. zirve

zirve User

bizim köyde 3 dönüm çekirdek tarlası var kasanın içine döksem faydası olurmu?

dipnot: oyuna hiç bağlanamıyorum

20. McKraNow

McKraNow User

Yine seninki iyiymiş ben global avrupa (int1) akşam 17-18 den sonra oyuna girmezsin diye düşünüyorum zaten gündüzleri gördüğüm türkler akşam hiç bir türk olmuyor chatta da tek başımayım sen düşün :) bende donmayla ilgili video çekiyorum onu paylaşıcağım birazdan forumda.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.