Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. McKraNow

McKraNow User

cevabınız için teşekkürler modum yarın daha detaylı bir inceleme yapıp har değerini çekiceğim ve burayada atabilirsem atıcağım.
    Doğrudur size katılıyorum zaten diğer serverlere baktığımda kasma donma sorunu göremedim sorunu en kısa süre içinde çözmeye çalışacaklar support öyle yazdı Bu arada biraz önce tr4 de kapı yaptım hiç donma sorunu yoktu global avrupaya girdiğimde ise oyuna bile giremedim tabikide önceden böyle değildi.

Artık Sabahlarıda Donuyor cevaplarınızı bekliyorum dediğim gibi bence üye çokluğundan kaynaklanıyor.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Aralık 2016
  2. Neden bilemiyoruz ama aylardır server genelinde lag olusuyor. aksam saat 17 den sabah reset e kadar. Biz oyun oynayamıyoruz ve ne yapmaya çalıştığınızı hala anlamadık. Hep yalan söylüyorsunuz.Bize açıklama yapmak zorundasınız karşınızda çocuk yok bu oyunda emeğe saygı yoksa hakkımızı Helal Etmiyoruz...Adminler Açıklama bekliyoruz

3. .Merlin.

.Merlin. Guest

Merhaba,

Malum sorunlar hakkında Adminlerimiz tarafından gereken raporlama işlemi yapılmıştır.

Lütfen Çerezlerinizi siliniz, tarayıcınızı değiştiriniz. Modeminizi resetleyiniz ve tekrardan kontrol ediniz.

İlgili sorun devam etmesi durumunda HAR dosyalarını ve Oluşan Donma durumunlarını belgeleyip Support'a mail atınız.

Support'a Video Göndermek çin buradan , HAR dosyaları gönderimi içinse buradan yardım alabilirsiniz.

İyi Forumlar.

4. McKraNow

McKraNow User

Merhaba Supporttan Aldığım Bilgiye Göre Sorun En Kısa Sürede Çözülecektir.

5. ABREK

ABREK User

Support bir süredir har dosyası talep etmiyor, bir gün sonra dönüş yapıp video istiyor, biraz da siz gönderene kadar zaman kazanmış oluyorlar. Akabinde de bildik şeyler; biraz sabır, en kısa zamanda çözülecek vs. Mevzu üç ayı geçti, sonbahar bitti kış geldi, bunca zamandan sonra olan biteni hala "en kısa sürede çözülecek" şeklinde cevaplayabilmek size samimi geliyor mu? Bir de anket göndermezler mi desteğimizden memnun musunuz diye, gelde çatlama.

Umarım artık çözülür, biz de sözümüzü "Bol Eğlenceli Oyunlar" veya "İyi Oyunlar" dileyerek sonlandırmaya başlarız.

6. ZЄЧBЄK

ZЄЧBЄK User

Şuan görüldüğü üzere diroit düzen bugları tekrar geldi. Çarkda ve güvede kalkanı azalmıyor gemilerin.

Ayrıca TR1 de çok lag var.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Aralık 2016
    JUPlTER bunu beğendi.
  7. fuado25

fuado25 User

teşekkür ederim iyi forumlar :)

JUPlTER bunu beğendi.
  8. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Darkorbit Forum takımı adına biz teşekkür ederiz.

Keyifli Forumlar.

JUPlTER bunu beğendi.
  9. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Bildirim için teşekkür ederiz.

İleteceğiz.

Keyifli forumlar.

10. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Anket otomatik olarak gönderiliyor ve inanın tüm ekip olarak sizden aldığımız tüm şikayet ve bilgileri noktasına kadar iletiyoruz.

Merkez gelen şikayetler doğrultusunda hareket edecektir.

Gerçekten sabrınıza bir kez daha teşekkür ederiz.

Keyifli forumlar.

ABREK bunu beğendi.
  11. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Hangar bölümünde ok ile gösterdiğim butona tıklayarak konfigrasyonları silebilirsiniz.

Her iki konfi için aynı işlemi yapmanız gerekir.

Buradan yeni hangar düzeni ile ilgili geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.

Keyifli forumlar.

12. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Şuanda genel bir sorun iletilmedi bölgesel yada sunucu bazlı olabilir.

Oyuna girişinizde halen sorun devam ediyorsa giriş linkinizi de ekleyerek lütfen supporta bildirimde bulununuz.

Keyifli forumlar.

Rehber bunu beğendi.
  13. McKraNow

McKraNow User

Aynen Doğrudur Fakat Şuanlık Beklemekten Başka Çare Yok malesef Ben istemiyorumda darkorbit oyuncularına bi 5-10 bin uridium gönderse çok iyi olur diye düşünüyorum az ama yeni başlayanlar için hazine :) bir arkadaşım var bana dedi günde 50-60 k uri kasıyordum donma yüzünden 5-10 bin kasıyormuş ama hayırlısını diliyorum.

14. Evde kullandığım Wi-fi yani modeme bağlanıp oyuna giriş yapmaya çalıştığımda hata veriyor.
    Fakat telefondaki hücresel veriyi kullanıp giriş yapmaya çalıştığımda oyuna giriş yapıyor.

Bu sorunun sebebi nedir? Hala çözemedim...

15. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Mobil sağlayıcıdan girip, modem bağlantısından bağlanmıyorsa internet sağlayıcınız ile ilgili bir sorun var demektir.

Bu durumda İnternet sağlayıcısı ile görüşünüz.

Görüşme sonrası sorunun devamı halinde Support'a yazınız.

İyi forumlar.

16. Yani tüm sitelere giriş yapıyor bir DO'ya giriş yaparken sorun yaşıyorum :rolleyes:

17. Sabır etmek bir yana artık gerçekten şu oyunu adam gibi yapamayacaksanız söyleyin bizde topluca oyunu bırakalım.

18. Sampson

Sampson User

cumartesi günü benden istedikleri evrakları tam şekilde atmama rağmen sorunumu halletmeyi bırak hala cevap bile vermediler tekrar yazdığımda o saçmasapan anketi gönderiyolar hala sorunumla ilgili birşey düzelmedi satın alma birimi türk lirasıından euroya geçti sistem hatasından kaynaklı herşeyi gönderdim hala cevap yok

~Fight4FreedoM~ bunu beğendi.
  19. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

İkametgah belgesini de yolladınız değil mi?

Her ihtimale karşı teyit için soruyorum.

Ayrıca Support ile halletmeniz gereken bir şeye biz müdahale edemeyiz.

Hesap işlemleri üzerinde herhangi bir yetki ve yaptırımımız ne yazık ki yok.

Cevap beklemekten başka yapabileceğiniz bir şey bulunmamaktadır.

İyi forumlar...

20. Sampson

Sampson User

herşeyi gönderdim eksik varmı yokmu bunu söylemek için bile dönmediler hiç birşey yok kaç gün oldu alışveriş yapıcam yapamıyorum

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.