Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. grubla girilmio solacenin yeteneği grub üyeleri nerede olursa olsun can basması :D

2. Uzaklara

Uzaklara User

ona da teamspeak lazım 5 kişiyi bağlamak lazım uğraş dur :D

3. aslında uğraşmanıza gerek yok grup penceresi açık olsun yeter canı azalan oldumu yetenek açarsınız

4. EKİM

EKİM User

Merhaba,

1.PNG Proxium Bırakma Şansı Desteği, Don Tabakası Çatlağı kapısında bırakılan UFO ve Ufonit'lerden elde edilen ekinliğe özel kutu koleksiyonundan Proxium elde etme şansını artırır.

2.PNG Proxium İki Kat Artırıcı Destek, UFO ve Ufonit'lerin Don Tabakası Çatlağı kapısında bıraktığı etkinlik özel kutusu koleksiyonundan ayrılan Proxium miktarını iki kat artırır.

Detaylı bilgi için burayı inceleyiniz.

Ayrıca kapıyı bitirme ödülü olarakta gelmekte illa payment olarak satın almanıza gerek yok.

İyi forumlar.

Son düzenlenen: 25 Ocak 2017
  5. Uzaklara

Uzaklara User

tşk ederim sayın mod, bir de chat kapalı sürekli. hata mı var acaba?

6. modemi resetle düzelir

7. Uzaklara

Uzaklara User

:D eyv

8. Merhaba,

Buzul Etkinliği çerçevesinde sunulan ve ücret karşılığı alınan güçlendiriciler kapı üzerinde ters etki yapmaktadır. Güçlendiricisiz yapılan kapılar ve güçlendiricili yapılan kapılar karşılaştırıldığı zaman bu açıkça görülmektedir.

Gerekli yerlere iletilmesini ve sorun çözüme ulaşana kadar geçen sürede alınan güçlendiricilerin aynen hesabımıza yansıtılmasını, zararımızın giderilmesini talep etmekteyiz.

9. EaseMyMind

EaseMyMind User

Ofiste laptopta oynuyordum chat çalışıyordu eve geldim masaüstünde girdim oyuna chat çalışmadı kapadım açtım yine olmadı yardım

10. modeme reset at çerezleri temizle ama ilk modeme reset at genelde sorunu çözüyor

11. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Önce çerezlerinizi temizleyerek farklı bir tarayıcı ile deneyiniz.

Düzelmezse modemi resetleyiniz.

Yine düzelmez ise Support'a başvurun lütfen.

İyi forumlar.

12. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Konu gerekli yere iletilecektir. Bir sorun var ise çözüm için çalışacaklardır.

Görüşlerinizi geri bildirim başlığı altında devam ettirebilirsiniz.

Konuya gerekli cevap verildiği ve geri bildirime yönlendirme yapıldığı için kilitlenmesi uygundur.

Teşekkür ederiz.

İyi forumlar.

13. yaklaşık 5 gündür sohbet kısmına bağlanamıyorum sunucu ile bağlantı koptu uyarısı alıyorum sohbete bağlanamıyorum support' a mail atmak istiyorum ama mail de atamıyorum yardım ederseniz sevinirim.

yaklaşık 5 gündür sohbet kısmına bağlanamıyorum sunucu ile bağlantı koptu uyarısı alıyorum sohbete bağlanamıyorum support' a mail atmak istiyorum ama mail de atamıyorum yardım ederseniz sevinirim.

14. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Aynı konuyu tekrar açmamaya özen gösteriniz konularınız ve mesajlarınız birleştirilmiştir.

Öncelikle çerezleri temizleyip, modeminize reset atma imkanınız var ise resetleyerek farklı bir tarayıcıda bağlanmayı deneyiniz.

Sorun düzelmez ise Support ile iletişime geçmelisiniz.

Support ile neden iletişime geçemiyorsunuz ?

İyi forumlar.

15. tek kelime bile yazsam 140 karakter sınırlaması veriyor bir türlü supporta yazamadım

16. EKİM

EKİM User

Merhaba,

En az 140 karakter kullanarak sorununuzu anlatmalısınız.

ID ve server'ınızı ekleyiniz.

İyi forumlar.

17. sabahtandır kapı donuyorum bu sat oldu kamıkaze calısmamaya basladı cerezlerı temızledım oyundan cıkıp bastan gırdım hala calısmıyor sıkıntı ne olabılır acaba ?

18. Petin darbe puanı full olabilir tamir ettin galiba, petinin dp sini azalt tekrar dene istersen

19. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Petinizin darbe puanı yüksek ise kamikaze atmaz. Petinizin darbe puanını en az 5 bine kadar düşürün sonra kamikaze atın.

Kullandığınız droit düzeni Yengeç düzeni ise yine kamikaze atmaz. Uçuş düzeninizi değiştiriniz.

İyi forumlar.

20. yengecte degılım de kapıdayken pete darbe ıslemıyor bırde kapıdayken cıkayım oyle deneyeyım

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.