Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Solar modülün levelini arttırınız solar ,depo ve temel modüller diğerlerinden önde olmalı.Terbiumu kullanan modülleri geçici olarak kapatınız.

Bir şekilde gelir -gider karşılamadığında üretim duruyor.

İyi forumlar.

2. engn16

engn16 User

prometiumu kapattım terbiumu actum bu aksam ham madde toplasın yukseltmeyi yapıcam bılgı için tesekkur ederim bide ufo imha görevini aldım onu hangi yıldız sısteminde bulabilirim

JUPlTER bunu beğendi.
  3. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Buzul çatlağı kapısında bulabilirsiniz.Etkinlik hakkında bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Etkinlik süresince, buradaki konuya bakarak kapınızı oluşturabilir, kasılabilirsiniz.

İyi forumlar.

4. Dün 4-5'te arkadaşımla UberKristallon kesiyoduk. Sonra canı baya azalttık 20dk.'dır uğraştık canını azaltmak için. Şirket de Mars. Sonra aynı şirketten başka biri geldi ikimizi de patlattı. Adam da güçlüydü zaten. Yani ödülü falan o aldı. O kadar da uğraşmıştık tüm emek boşa gitti. Şimdi bana bu oyun savaş oyunu diyeceksiniz doğrudur. Bu oyunda kendi şirketimizdekilerlemi savaşıcaz yoksa düşmanlamı? Onu söyleyin de ona göre dostumuzu düşmanımızı bilelim. Ayrıca benden neden hesabımı silmeniz için T.C. Kimlik Numaramı istiyorsunuz? Allah korusun T.C. Kimlik Numarası yüzünden başıma birşey gelirse sorumlusu kim ?!

5. gayet normal bırsey bu oyun kasılma ıcın yapılan deil aksıne sureklı savasmak için yapılan geliştirilen bır oyun

6. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Oyun hem şirketinizle hem de dış şirketle savaşmanıza olanak sağlıyor.

Yani klanınız var ise şirketinizden bir klana savaş ilanında bulunarak kesebilirsiniz.

Kendi şirketindeki oyuncuları savaş ilanında bulunmadan kesmeyi caydırıcı hale getirmek için de eksi şeref sistemi oluşturulmuş.

Yani oyuncunun sizi kesmesi tamamen onun oyun strateji ile ilgili bir durum.

T.C numaranızı ancak Support isteyebilir, neden istedikleri sorusunu kendilerine yöneltirseniz daha net cevap bulabilirsiniz.

İyi forumlar.

7. Şeref puanı konusu, ama bunlarada birsürü şeref puanını basıyosunuz 20 30m ye kadar çıkıyor. Ceza puanı çok az veriliyor bunlar için. Birde oyuna biz herhangi bir NPC keserken bazen öylesine yardım edenler oluyor. Keşke NPC kesince kazanılan ödüller yardım eden kişiye de yardım bonusu olarak dönse böyle bir sorun olmaz. Hem onun şerefi düşse ne olucak ki ? Çaldığı UberKristallon ona şeref puanı vercek yani onun düşmüş veya artmış sayılmayacak. Az da olsa artar ama Bu UberKristallon kesince bayağı şeref puanı verir yani. Bide kendi şirketimizlemi savaşıcaz? Gerçekte olduğunu düşünsene ‼ Yıl olmuş 6000 7000 3 şirket birbirleriyle değil de aynı şirkettekiler birbirlerine dalıyorlar, düşman çalıyorlar. :)

Dostumuzlamı savaşıcaz ? Bu oyunda kasılarak güçlenebiliriz. Ya da para basarak. Ama illa paramı basalım?

Son düzenlenen: 30 Ocak 2017
  8. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Öncelikle alt alta mesaj yazmamaya özen gösterin lütfen.

Başlangıçta az puan kesintisi olsa da sonrasında katlanarak artıyor.

Yani baktığınızda caydırıcılığı yüksek.

Oyun hakkında fikirleriniz var ise Güncelleme ve Fikir havuzundaki konuları inceleyebilir, sizin düşüncelerinize yer verildiyse destek olabilirsiniz ya da daha önce bahsedilmemiş bir fikre sahip iseniz konu açabilirsiniz.

Ayrıca dost oyuncu kesmesi sadece şeref puanı üzerinde etki etmiyor, rütbe puanına da yansıyor.

Dilerseniz Şeref Puanı konusundan detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

9. Oyun almanların medeniyetini göstermiş zaten neyse. Bu arada bilgi için sağ ol EKİM S-Moderator. O dediğiniz alt alta yazmak, bende tam bilmiyorum forum kullanmayı düzeltirsiniz sanırım. Birde şu konuyu kitleyin de başkaları gelip saçma sapan birşey yazmasın.

10. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Evet mesajlarınızı birleştirdim :)

Forum kurallarını buradan inceleyebilirsiniz.

Biz teşekkür ederiz.

Konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

~Fight4FreedoM~ bunu beğendi.
  11. Merhaba full+full gemim gmail hesabıma kayıtlıydı daha sonra gmail hesabımı sildim ben şimdi gemiye giriş yapmak istiyorum ama kullanıcı adını hatırlamıyorum gmail silindiği içinde e postama bakamıyorum bu konuda bana yardımcı olurmusunuz lütfen çarın hatırladığım ismi ________Mr.Green şeklindeydi

12. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Hesap güvenliğinizden siz sorumlusunuz.

Bizim forum üzerinden yapabileceğimiz birşey yoktur.

Gmail hesabınızı sildiyseniz mailini tekrar üzerine almanız için supporta başvurmalısınız.

İyi forumlar.

13. arensx

arensx User

Geçmiş olsun hesabın gitmiş bence google ile iletişim kur mail hesabını kurtar yoksa işin yaş.

14. nasıl yapabilirim yardımcı olurmusunuz

15. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Google Hesabınızı sildiyseniz kurtarmak için 2-3 hafta süreniz oluyor, eğer bu süreyi geçirdiyseniz dönüşü olur mu bilemiyorum.

Google resmi sayfasından yardım sekmesinden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Modumuzun da söylemiş olduğu gibi Support ile iletişime geçmenizde fayda var.

İyi forumlar.

16. arensx

arensx User

Öncelikle bu sorunu gerekli mercileri ileteceğinize eminim. Lakin oyuna girilmiyor kardeşim. girilmiyor. girilse bile donuyor kasıyor. Yokmu bir yetkili şu sorunları çözsün bu nedir ya.
    Oyun kapatılacaksa kapatılsın yeter be.

GREED bunu beğendi.
  17. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Öncelikle konu başlığını tamamen büyük yazmanız forum kuralları gereği yasaktır, lütfen düzeltiniz.

Durumun farkındayız gerekli yerlere iletildi, geçici bir bakım çalışması olduğunu söyleyebiliriz.

Kısa sürede düzelecektir.

İyi forumlar.

18. GREED

GREED User

Hocam yalnız cidden oyuna girilmiyor :/

19. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Evet, bilgimiz var giriş yapılamadığı konusunda.

Bize gelen bilgi bu yönde.

İyi forumlar. :)

GREED bunu beğendi.
  20. GREED

GREED User

Bekliyoruz o zaman :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.