Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. oyundan çıktıgımızda sureye işliyormu ?

2. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Support hesabınızda gerekli incelemeyi yaparak , bir yanlışlık oluştu ise size kapı hakkınızı geri verecektir.

Supporta resim yollamak için buradan bilgi alabilirsiniz.

Biz bu konuda bilgi ulaştıramayız sizin iletişime geçmeniz gereklidir,eğer yazıştığınız bilet kapatıldı ise yeni bir form oluşturup evvelki bilet numaranızı da yazıp resim aldığınız linkide ekleyip iletiniz.

İyi forumlar.

3. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

İşlemez,proximum destekleri diğer destekler gibi oyunda olduğunuz sürece geçerlidir.Çıkış aldığınızda işlemez.

İyi forumlar.

4. tamam adminim ben tekrardan yazıyorum o zaman balansdaki resmide atacağım ama kapınıın geleceğinden ümidim yok artık hem uri boşa gitti hem ggler boşa gitti hemde elitler artık darkorbitten böyle küçük hataları bile görür olduk :(:(:(
    kolay gelsin saolun

5. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Can alımı gerçekleşmiş ise tespiti halinde kapınız zaten geri verilir endişeniz olmasın.

Siz gerekli bilgiyi supporta paylaşınız ve gelecek cevabı bekleyiniz.

Biz teşekkür ederiz,gerekli cevaplar verildiğinden konunuzu kilitliyorum.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Şubat 2017
  6. ödeme kısmı neden böyle oldu bir fikri olan var mı ve nasıl düzeltebilirim ?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Şubat 2017
  7. EzzCooL

EzzCooL User

İnternetinizin yavaşlığından dolayı resimler yüklenememiş olabilir sayfayı yenilerseniz düzelebir.

8. 3 4 gündür böyle internet hızıyla alakası yok

9. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Öncelikle üyelerin link eklemesi forum kurallarına uygun değildir. Bu sebeple link kaldırılmıştır.

Bazen bu hata sayfa yüklenirken bağlantı yavaşlığından kaynaklanıyor ancak sizde sürekli ise,

Farklı bir tarayıcı ile deneyebilirsiniz ya da flash player'ınızın güncel olup olmadığını kontrol ediniz.

İyi forumlar.

10. Kapının ödülleri değiştimi güncel ödülleri nelerdir ?

11. Ödüllerin çıkma oranı değişti birkaç ekleme yapıldı sağolsun tr forumu bilgilendirme yapmadı kardeş darkorbit discord adresinde paylaşım yapıldı oradan görebilrisin.

12. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Son düzenleme ile çıkma oranları bu şekildedir.

UFO bırakır

EşyaMiktarDüşme Şansı
    UCB-10020.00%22,5
    CBR500%12,5
    UBR-1002.000%25
    RSB-758.000%6,5
    PLT-20214.000%14,5
    DCR-2507%9
    EMP-017%8
    Proxium15%20
    Ufonit bırakır

EşyaMiktarDüşme Şansı
    UCB-10010.000~%12,22
    PLT-20211.500~%11,11
    EMP-015~%12,22
    SAR-021.500~%22,22
    HSTRM-011.500~%22,22
    SAB-508.000%10
    MCB-508.000%10
    Proxium7%10

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 Şubat 2017
  13. 30 proxıum şansa mı baglı yoksa katlayıcıylamı cıkıyor ?

14. 30 proxium düşmesi şansa mı baglı yoksa katlayıcı çeksem 30 mu düşer ?

15. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Şansınıza bağlı olarak çıkıyor ancak paket aldığınızda iki kat arttırıcı ise proximum çıkarsa miktarı iki kat gelir,şans desteği ise ve çıkarsa % 10 ise şans % 35 e çıkar.

Buradan paket hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

16. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Şansınıza bağlı olarak çıkmaktadır.Paket size verilen % 10 şansı % 35 olarak ve içeriğini 2 kat seçenekleri olarak arttırmaktadır.

İyi forumlar.

17. G(i)-HuN

G(i)-HuN User

Şu an ubr-100 roketleri 45 k civarı hasar vermesi gerekirken,13-15k arası hasar veriyor.Hstrm-01 attıgımda ise 18 k civarı hasar veriyor.Hasar güncellemesimi yapıldı haberimiz olmadan,yoksa başka bir sorunlamı karşı karşıyayız?

18. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Öncelikle yaratıklara karşı mı oyunculara karşı mı deneme yaptınız.

Bize bu konuda genel bir şikayet iletilmedi.

UBR-100 özellikleri:Hellstorm roketi, roketatarın sayesinde sürü halinde ateşlenir. Etkinleştirilmiş başlıkları ile uzaylılara karşı en
    az % 80 daha etkili olurlar. Ve Hellstorm roketlerin Standart-Multi-Angle-Damage yeniliği de üzerinde artı bir etki yaratır.

Buradaki konudan roketler hakkında geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

19. artık oyundaki bu laglar can sıkmaya başladı arkadaşlar peti tamir ediyorum laga giriyor 2 3 kere daha basıyorum bu sefer 3 4 defea 350 uridium kesiyor benden sizede oluyormu aynısı supporta yazdım balans at dediler sonra dönüş çok can sıkmaya başladı bu pet sorunu düzeltinde adam akıllı oynayalım oyunumuzu yetkililere duyrulur.....

20. G(i)-HuN

G(i)-HuN User

Şuan npc ye de denedim 39 k civarına çıkıyor fakat,daha önce gemilerede yüksek hasar veriyordu.O zaman ubr-100 ün hiç bir anlamı yok,gemilere eco sıkmak daha mantıklı o zaman.(hstrm-01 yoksa)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.