Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. oyunculara en az 40k vuruyordu hatta bu yüzden yaratıklara filan harcamıyorduk nasıl iş böle

G(i)-HuN ve JUPlTER bunu beğendi.
  2. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Bu konuda şimdiye kadar bir şikayet almadık.

Balans'ın yanında video kaydı alarak Support'a tekrar bildirimde bulunursanız daha çok yardımcı olabilirler.

Ayrıca bağlantı hızınızı kontrol ediniz lütfen.

İyi forumlar.

3. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Düşmanda hstrom-01 yaratıklarda ubr-100 tercih edilir.Bu konuda bir teknik değişiklik olduğuna dair bilgi iletilmedi.

Arge ve roket ince ayarı ,geliştirme,seprom ,gemi ve diroit uçuş düzenlerinde farklılıklar yaşanabilir.

Yine de incelenmesi açısından şikayetinizi iletelim.

İyi forumlar.

EFSANE_KRAL bunu beğendi.
  4. G(i)-HuN

G(i)-HuN User

İletin lütfen bende supporta ayrıca yazıyorum.iyi çalışmalar.Kitleyebilirsiniz konuyu.

EFSANE_KRAL bunu beğendi.
  5. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

İleteceğim deneyip sorun var ise Merkeze ileteceklerdir.

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

İsteğiniz üzerine kilitliyorum.

İyi forumlar.

G(i)-HuN ve EFSANE_KRAL bunu beğendi.
  6. Maalesef öyle bir sorun var. Peti tamir butonuna üst üste tıklandığında birkaç kez uri kesiyor :/

7. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Bildirim için teşekkür ederiz.

Sorun gerekli yerlere iletilecektir.

İyi forumlar.

8. Kara listede olup olmadıgına nereden bakılıyor linki atar mısınız ?

9. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Kara listede olduğunuza dair bilgi almak için Support ile iletişime geçmelisiniz.

İyi forumlar

10. bende nasıl olduysa 700 uri kesti.

11. Merhaba ,

SMOD'umuzun dediği gibi pet tamiri ile ilgili yaşanan sıkıntı gerekli yere bildirilecektir. Forum üzerinden bizlerin yapabileceği bu kadar maalesef.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

12. EartQuake

EartQuake User

isimli kişi tr 3 te proğram kullanmaktadır. 04-02-2017 02:56 itibari ile tr3 te 1-4 te kamuflaj basıp kullanmaktadır. mmo şirketinden değildir.

ilgilenmeniz dileği ile ...

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Şubat 2017
  13. forum bi şey yapamaz ki supporta kanıtın ile atman lazım

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Şubat 2017
  14. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Forumda oyunucu ismi yazarak bu şekilde bildirimde bulunmamız yasaktır.

Lütfen elinizdeki bilgilerle supporta bildirimde bulununuz ,biz hesaplara müdahele edemeyiz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar

15. Mmayuri

Mmayuri User

Son birkaç gündür Ayarcı 5/5 olmasına rağmen çok fazla miss görmeye başladım. Normalde bu kadar olmuyordu. Hatta az önce 4 vuruştan 3 tanesi miss olunca dayanamayıp sormak istedim. Yeni lf4ler eklenirken kodlar mı karıştı? Bu problemi yaşayan başkaları da var mı?

OĞUZKHAN bunu beğendi.
  16. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Şu anda genel bir sorun mevcut değildir. Ayarcıda da miss vurma ihtimali var ve bunlar ard arda denk gelmişde olabilir. Bu durum ile ilgili sıkıntı yok.

İyi Forumlar.

17. Arkadaşlar Lütfen yardımcı olurmusunuz bana ben telefondan ödeme yaptım oyuna faturalı telefonlar işlem başarılı ile gerçekleştirildi dedi ödeme tamamlandı dedi ama Henüz Hiçbiri Gelmiş Değildir

18. supporta yaz ödeme gerçekleştiyse onun fotosunu filan al bişiler yolla supporta

19. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Konu başlığınızı tamamı büyük harf olmayacak şekilde düzenleyiniz lütfen.

Ürün hesabınıza aktarılmadıysa, telefonunuzdaki mesajınızın ekran görüntüsü ile Support'a yazınız.

İyi forumlar.

20. EKİM BEY BENİM Hesapta sorun var yalnız hesapın maili bende olmadığı iççin Öyle bi Şansım Yok ayrıca telefona ödemeyle ilgili meajda gelmedi ama oyun tarayıcıda ödemeniz başarılı bir şekile yapıldı söylendi Saolun

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.