Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Katlayıcı ile normal alım arasında tüm ödüllerde 2 kat fark vardır.

Bir sorun olduğunu düşünüyorsanız supporta yazarak incelenmesini talep edebilirsiniz.

Farklı bir sorunuz yok ise konunuzun kilitlenmesini isteyebilirsiniz.

İyi forumlar.

2. lezgin

lezgin User

Büyük ihtimal öyledir modum nereden guncellicez yardımcı olursanız ben bilmiyorum da.

3. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Denetim masasından flash player a tıklayıp öncelikle güncellemeler kısmında en üstteki Adobenin güncellemeleri yüklemesine izin ver seçili olmalı.

Depolama kısmında sitelerin bu bilgisayar üzerinde bilgi kaydetmesine izin ver seçeneği işaretli olmalı.

Buradaki konudan da flash playerı nasıl yükleyebileceğinize bakabilirsiniz.

Chrome' da yerleşik olarak gelir dese de farklı bir tarayıcıdan adobe sitesine giderek güncel sürümü + sistem eklentilerini yükleyiniz.

İyi forumlar.

lezgin bunu beğendi.
  4. bide öyle deniyim

JUPlTER bunu beğendi.
  5. lezgin

lezgin User

Modum kontrol ettim zaten güncellemişim lisanslı bir program var bende o kendi güncelliyo ekiyo biçiyo falan ben pek anlamıyorum böyle şeylerden :) Maxthon tarayıcısını'da denedim ama onda kasmalar falan oldu hoşuma gitmedi sildim operayı indirdim şu an sorunlar düzeltildi teşekkür ederim Modum.

JUPlTER bunu beğendi.
  6. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Düzelmesine memnun oldum.

Keyifli kasılmalar dilerim.

İyi forumlar.

7. lezgin

lezgin User

Modun şimdi olmuyor dün canım sıkıldı kapattım bilgisayarı bugün operayı kurdum hiç bi sorun yaşamadım sorun ya google cromda ya oyunda

JUPlTER bunu beğendi.
  8. .LAZER.

.LAZER. Guest

Merhaba,

Sorun düzeldiğine göre konuyu kilitliyorum .

İyi Forumlar.

JUPlTER ve lezgin bunu beğendi.
  9. bak şimdi oyunda tekrar atamamış olabilirsin bir ara sıfıtlanmış sanırısam bendede oldu slot tuşlarını kendin ataya bilirsin ayarlardan klav ye 1. ci ve 3 cü slot diye geçer üsten aşağı doğru 1-2-3-4-5-6-7-8-9-0 diye gir

10. .LAZER.

.LAZER. Guest

Merhaba,

TR 2 sıralamaları hakkında ;

Yetkililerimiz sorunu çözmüştür .

Sorun çözüldüğüne göre konuyu kilitliyorum.

İyi Forumlar.

11. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Merhaba ;

Ben bu gün 12.90 TL ye Obsidyen aldım. Ama haritada açmaya çalıştığımda obsidyen mikroçipine ihtiyacın var diyor. Neden ?

12. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Bu konu hakkında supporttan yapabileceğimiz birşey yoktur.

Obsidyen çiplerini aldığınız tarih, ID'niz, serveriniz ve oyundaki nikinizle birlikte sorununuzu anlaşılır bir şekilde yazarsanız support yardımcı olacaktır.

İyi forumlar.

13. Merhaba ,

Tarayıcı ya da flash kaynaklı bir sıkıntı yaşanıyor olabilir. Farklı tarayıcılar ile deneyebilirsiniz bazı tarayıcılar daha iyi performans sağlıyor.

İyi forumlar.

14. Merhaba ,

Deneme sonucunu bildirirseniz seviniriz.

İyi forumlar.

15. Merhaba ,

Konuya gerekli cevaplar verilmiş eğer başka sorunuz yoksa konuyu kilitleyelim.

İyi forumlar.

16. merhaba,
    P.E.T.ime dükkandan yakıt almaya çalışmamda uridiumum da bulunmasına rağmen satın ala bastığımıda tik işareti çıkıyor yeşil olan satın al kısmı sarı renk oluyor ama alım yapamıyorum. acil yardım ltf.

konuyu tüm dükkan olarak düzeltebilirsiniz. hiçbirşey alamıyorum.

17. Merhaba ,

Konuya resim olarak ekleyebilirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.

İyi forumlar.

18. 15 dk dır resim yüklemeye çalışıyorum. sürekli takılıyor forum kapatıp tekrar açıyorum. satınal tuşu çalışmıyor. genel olarak sorunum bu. ürün üzerine geldiğimde yeşil olan satın al butonu tıkladığımda üzeri tik işaretli olarak sarı renk oluyor ancak satın alma işlemini maalesef gerçekleştirmiyor.

19. Merhaba ,

Mesajıma Nasıl Resim Eklerim

İlgili konuyu incelerseniz yardımı olacaktır.

İyi forumlar.

20. [​IMG]

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.