Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. anlatıyorum anlayan admininiz yok şu çelik denilen admin robot gibi sürekli aynı şeyleri tekrarlayıp duruyor diğer adminlerde yazdıkdan sonra cevap vermiyor 4 gündür açtıgım ticketa yanıt verilmedi

2. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Siz dediğimiz önerileri yaptınız mı?

Yaptıysanız ve işe yaramadıysa yeni bir ticket atın tekrar yazınız.

İyi forumlar.

3. DENEDİM YOK GELMİYOR BENİM YERİME SİZ SUPPORTA YAZIN BAKIN CEVABA BEN YAZIYORUM ROBOT GİBİ AYNI CEVAPLARI VERİP DURUYORLAR

4. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Forum kuralları gereği tamamen büyük harflerle yazmak yasaktır.

Bizim forumdan yapabileceğimiz birşey yoktur. Sorununuza sadece support çare bulabilir.

Yeni bir ticket açın ve anlaşılır şekilde yazınız.

Arkadaşınızın yazdığı bu konuya göz atmanızda fayda var.

Konu kilit.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Şubat 2017
  5. SiMuRq

SiMuRq User

Hesabına üzün süre girmediysen hesabındaki ekipmanlar holde düşer yani beklemeye alınır. Eğer böyle birşey söz konusu ise bunu belirtip yazmalısın uzun süre giriş yapmadım ekipmanlarım kayboldu şeklinde veya hesaba giriş yapmadım hesabımdaki ekipmanlar holde düşmüş olabilir demen yeterlidir. Bu durumuda sadece supporta düzeltebilirler.

6. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Oyuncunun profiline de yazınız bu konuyu görmeyebilir,konuya linksiz yönlendirebilirsiniz.

Bizde supporta yazmasını ilettik ancak belki sizin yazınız daha faydalı olur.

İyi forumlar.

7. SiMuRq

SiMuRq User

Profiline giriş kısıtlı modum :)

JUPlTER bunu beğendi.
  8. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Ben konusundan bu konuya yönlendiriyorum.

İyi forumlar.

9. tamam kitleyin gitsin ;D sağ ol yardım için

10. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Konu isteğiniz üzere kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

11. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Seprom rafinerinizi kapatmış olabilirsiniz. Üstüne tıklayın ve kırmızı açıp kapatma tuşunu göreceksiniz. Ona tıklayın Seprom rafinerisi tekrar aktif olacak.

İşe yaramazsa Solar modülünüzü geliştirin.

İyi forumlar.

12. Ya kusuura bakmayında artık yeter cidden . Konu 2 ay öncesinden açıldı ve bundan daha öncede belirtmiştim . Ve hala sorun daha iyi oalcakken daha kötü oluyor. Siz Forumdakiler bizleri takmış olsaydınız eğer dün bir mod bu sorunla alakalı '''Anladım fakat genel bir sorun olsa bu konuda daha çok bildirim gelirdi tam olarak sebebi nedir bilemiyorum. Ayrıca konuyu açık bırakıyorum belki çözümünü bilen arkadaşlar olabilir.''' Bu cümleyi kuruyor :D Eğer umursamıyorsanız düzgünce soyleyin bilelim yaazıyla cok sey soylenir onemli olan uygulayabilmek. Oyuna zaten artık kasılmak için girmiyorum Ne uri ne indiirm cekmiyorum artık Rütbemde sıralamamda gidiyor umrumda değil . Ancak o kadar kasmışken bari biraz emek var karsılıgı olsun diye savasalım diyoıruz sorun oluyor hadi sorun olur artık buna bile göz yumuyoruz Ve sorunu bildiriyoruz Peki ya SİZ ? :)

Şimdi buradan bir MOD gelecek diyecek biz bildiriyoruz ? Ya ben aptalım yada siz çok zeki ? Veya siz çok unutkansınız ?
    BU işi yapıyorsunuz bari tam anlamıyla yapın Herkes bir köşede bana dokunmayan yılan bin yaşasın misali takılıyor :D
    Ben bir iş yapınca o sorun cozume kavusmadıgı surece asla unutmam :D Çözülse bile akılda kalır ... Siz ilettik diyorsunuz ancak unutuyorsunuz neyi ilettiğinizi :D Düzgünce söyleyin uğraşamayız zaten DO takımı çözemiyor anlarız . Ama yapmacık konuşmayın . Sizleri umursamıyor olabilirler üst ekibiniz siz öyle kabullenmişssiniz demek ki . Ancak benim Yetki bakımından bir üstüm siz iseniz Siz beni UMURSAMAK zorundasınız ?

Bana bu konuyu düzgün sekilde raporladıgınızı ilettiğinizi 2-3 ay onceye dair bir Ekran goruntusuyle ispatlarsanız bende susacağım .Tuş kombinasyanu diyorsunuz :D :D :D Ya oyunda 50 den fazla kullanılacak slot varken 2 slot kullanıyorsak takılıyorsa diğerlerinin ne anlamı var ?

Ya yapay mantık olur ya Genel olmasada bazı MODlar ne yazikki oyle . Tek bildikleri yetkileriyle ezmek , iletmek ve ve tabiki KONU kapatmak :D Oyunda sorun sorun sorun var ancak oyunu bırakıp oncelikle sorunu kendimizde ararsak belki ilerleyip gelişebiliriz :D
    Konuyla alakalıda Supporta attık, destek ekibe attık, video cektik, resim aldık , Foruma attık , Chatte olan adminlere soyledik , Daha söyleyin yapabileceğim varsa böyle hiç bilmediğimiz yerlere iletelim bizde :D Sanırım bu sorunlarıda bilmiyoruz Cunku SİSTEM belirliyor :D :D :D Umarım insanlarla dalga geçmeyi bırakıp bu ne diyor o kim demeyi bırakıp , kendinizden başlarsanız bizlerde mutlu olur böyle kandırılmış hiissetmeyiz sizde daha mantıklı davranırsınız .

13. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Sadece kendi adıma cevap verebilirim.Yazdığınız tüm sorunları tek tek not alıyor ve hafta sonu iletiyoruz.

Rapor örneğini size gösteremem ancak Oyun donması ve Slot takılması sorunları ve konu linkleri ile birlikte hepsini raporladık.

Uzun zamandır forumdasınız ve az çok görevimizin yetkisini ,yapabileceğimizin bu konuda iletmekten ibaret olduğunu biliyorsunuz.

Biz üzülmüyor muyuz bu yazdıklarınıza sanıyorsunuz.Keşke her yazdığınız soruna anında müdahele etme yetkimiz olupta sizleri memnun görebilseydik.

Haklı göründüğünüz noktalar sizlerin açısından bakınca çok görünüyor ama birde bizim açımızdan bakabilseydiniz anlayabilirdiniz.

Bazen gerçekten çaresiz ve cevapsız kalabiliyoruz.

Size canı gönülden tek ve net şunu diyebilirim, biz her şikayeti forumu didik didik ederek inceliyor ve iletiyoruz.

Lütfen supporta bu sorduklarınızı tekrar sorunuz.

İyi forumlar.

14. Zaten Sitemim size değil . Anlayışınız için teşekkür ederim.Neden oyuncularla rapor bildirisi veya banlanan bu sayıda kullanıcı var söylenip hangi sebepten ve kimlerin oldugu belirtilmiyor ? Tamam raporladınız varsıyalım .Peki bende size soruyorum ; Siz ilettiğiniz konuyu veya sorunu unutacak kadar unutkan mısınız ? Sizde öyle bir durum yok ancak bazı Modlar burada bilmiş gibi konuşup , icraate gelince ses seda yok ve böyle olunca bizlerde sinirleniyoruz ne yazik ki .

Evet ben forumdayım baya zamandır , ancak sadece okuyucuyum yazma konusunda pekte aktif değilim .Ancak bazen öyle bir noktaya geliyorki cidden yazmayınca rahat olamıyorum :D Sizlerin nelerden sorumlu oldugunuzu biliyorum zaten ancak benim sitemim bu konuda değil Modum sizde okumuşsanız anlamışsısınızdır :)

Benim derdim ne sizi üzmek nede başkalarını , ancak umursandıgını sanıp umursanmadıgını anlayınca uzuntü, sinir cogu duygu karısıyor .Ve bu şekilde tepki veriyorum . Üzmüş isem bilerek değildir kusura bakmayın .

Ben sizin yazıklarınıza canı gönülden inanıyorum . Bazen insan hissediyor :D Kimin gerçekçi kimin yapmacık oldugunu gösteriş amaçlı bu işi yaptıgını . Ben Oyunu bırakmış biriyim 1. ve general hesabım ancak oynamıyorum . Sadece Arkadaşlar var diye TSde bulunuyorum . Bu sorunlar duzelmedikçe ne sıralama nede rütbe umrumda değil . Adelet olmayan yerde huzur olmaz mantıgıyla oynamak cokta mantıklı gelmiyor . Umarım ya hep ya hiç mantıgıyla oyun kökten kapanır bizlerde onlarda kurtulur .Yada en güzel durumda devam eder .

15. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Ben teşekkür ederim,açık yüreklilikle sıkıntılarınızı dile getirdiniz ki bu da oyuna emek vermiş her oyuncu gibi sizinde hakkınız.

Biz sorunları okumakla kalmıyor birer oyuncu olarak yaşıyoruz da.

Ol deyince bazı şeyler olmuyor,genel olarak Merkez kaynaklı düzeltilmesi gereken durumlar.

Bir taraf düzeliyor maalesef farklı bir sorun çıkabiliyor ki hep birlikte zaten yaşıyoruz.

Sorunları unutmuyoruz,slot takılmaları,sıralama sorunları,oyun donmaları v.b hepsini her hafta şikayet geldikçe ve tespit ettikçe iletiyoruz.

Sürekli aynı şeyi der gibi duruyoruz farkındayım ancak farklı bir açıklamamız yok ne yapabiliriz:)

Sizlerden biraz daha anlayış diliyorum.Bu mesajınızla sorunu tekrar ileteceğiz.

Umarız yakında yeni yapılandırma ile tüm sorunların çözüleceği beklentimiz var.

İyi forumlar dilerim.

16. LİON____

LİON____ User

Oyunumuza ve durumuna uygun geldi bu şarkı :D :D:D:D:D:D:rolleyes::rolleyes:

titans___ bunu beğendi.
  17. *EFSANE*

*EFSANE* User

al parayı:D hesabı

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Şubat 2017
  18. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Üslubunuza dikkat ediniz lütfen. Mesajınız düzenlenmiştir.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Şubat 2017
  19. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Resminiz görünmüyor. Düzeltirseniz yardımcı olabiliriz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.