Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Tamam, ben az önce bigpoint sitesindeki supportu kullanarak ingilizce yazdım, ticketin kapanmasını beklemelimiyim yoksa 2. kere atayımmı?

2. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Bigpoint sitesinden veya verilen herhangi bir supporta yazmayın.

Anasayfanızı ingilizceye çevirin ve kendi geminizden supporta yazın.

Sorun aynı şekilde devam ederse Türk supportuna yazarak hangi supporta bağlı olduğunuzu tespit etmelerini sorun yaşadığınızı iletebilirsiniz.

İyi forumlar.

3. Teşekkür ederim, kilitleyebilirsiniz.

4. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Konu istek üzerine kilitenmiştir.

İyi forumlar.

5. titans___

titans___ User

dualrımızda yüze dark orbit sahipleri adminler cmlere edyorsun değilmi bak yeni yeni şeyler çıkartmışlar daha yokmu diyoruz

6. york001

york001 User

ikisindede aynısını yapıyorum yine görünmüyor :S

7. Merhaba ,

Mevcut bütün gemi/tasarım hepsinin 1. ve 2. konfigürasonlarını gemi , droıid varsa pet kontrol ediniz. Bir yelerde takılı olduğu için sıkıntı yaşıyorsunuz.

İyi forumlar.

8. zorbey

zorbey User

sihirbazın açtığı bir konuda ki o zman admin di bir lf4 ün max vuruş gücünü hesaplayıp 609 olduğunu yazmış ama ben hesabımda bir türlü o rakamı bulamadım
    lf4 200
    sepromla %60=320
    gelişmişsilah ile %6=339
    gelişmiş droid ile %6=360
    Havoç ile %10=396
    6 seviye droidlerle %10=435
    AR-GE ile %12=488
    Güçlendirici ile +20=585
    Geni tasarımı ile cerrah +6=620
    Nerde hata yaptım söyleyebilir msisniz

9. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Hesaplamaları üst üste eklemeyeceksiniz.Bir lf-4 200 hasar baz alarak % leri ekleyip bulduğunuz Yüzdelikleri ana vuruşa eklemelisiniz.
    Her biri teker teker hesaplanır.Umarım anlatabildim.

İyi forumlar.

10. zorbey

zorbey User

Bende zaten dediğin gibi yaptım :):):):) çoktan sonuç ortada :):)

11. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Sepromlu halinin üzerine % 6 gelişmişi hesap ediyorsunuz ,böyle değil.Her birini 200 baz alarak ayrı ayrı hesap edeceksiniz.Gemi içinde aynı hesaplama.

İyi forumlar.

12. zorbey

zorbey User

O zamanda çıkan sonuç 460 olur modum hesaplayın:):):)

13. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Gemi ve diroitlerdeki hesabı ayrı yapılmalı kimisi lazere etki ediyor kimi gemi toplam vuruşuna hasar bonusu veriyor gerçekten karışık bir hesap :)Şu anda işin içinden çıkamadım :)

Burada da yeni vuruş gücü hesaplaması var bir de ona bakabilirsiniz.

Birde vuruş tablosundan karşılaştırma yapabilirsiniz.Buradaki hesaba görede 609 çıkmış.Ama cerraha göre % 6 olarak hesap edilmemiştir.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Şubat 2017
  14. Yaklaşık 1 hafta veya 10 gündür belli aralıklarla oyuna girdiğimde pet'i savaştırıyorum ama gelişim sayısı aynı, yani yerinde sayıyor, hiç değişmiyor. Sorun nedir bilgisi olan varmı ?

15. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Petinizi görev yaparak ve galaxy kapılarını bitirerek seviyesini yükseltebilirsiniz.

Görevleri ve kapıları bitirmeden önce petinizin açık olmasına dikkat edin.

Buradan pet seviye gelişim tablosuna bakabilirsiniz.

İyi forumlar.

16. yani artık tecrübe puanı olmayacak öyle anladım doğrumu

17. aynı sorun bende var 3 -4 kere yenilemeden gelmiyo

bizim internet baya hızlı ama yine açılmıyor .

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Şubat 2017
  18. Merhaba ,

Hayır tam olarak öyle değil. PET açık olduğu sürece kazandığınız tecrübe puanlarının %5'ini allır.

1.000.000 TP gelirse %5'i 50.000 yapar yani pet'e 50.000 gider. Kapı yaptınız diyelim ki 12.000.000 TP geldi bunun %5'i 600.000 yapar yani pet'e 600.000 tecrübe puanı gider.

İyi forumlar.

19. Merhaba ,

Forum üzerinde bizler ilk olarak olasılıkları ve alternatif çözüm önerilerini yazıyoruz. Bazı durumlarda çözüme kavuşturuyor. :)

İyi forumlar.

20. [rüya]

[rüya] User

1 hafta 10 gün belli aralıklarla girmekle pet lvl atlamaz kasmanız lazım siz tp kastıkça sizin kastığınız tp nin %5 ini pet alır..pet panelinde bir sonraki seviye için gerekli olan tp gösterilir..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.