Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Thecruciall

Thecruciall Guest

Merhaba,

Avantaj kutuları ve içerikleri hakkında herhangi bir değişiklik bulunmamaktadır, değişiklik yapılması durumunda

Resmi olarak duyurulmaktadır. Bu sizin şansınızla alakalı bir durum ve katlayıcı satın alırsanız daha fazla urıdıum toplarsınız.

bonus kutularından çıkan ödüller paketi satın aldığınız süre boyunca iki katı gelir.

İyi forumlar.

2. Merhaba sevgili arkadaşlar galiba biz eski oyuncular artık rafa kaldırıldık galiba bizle ilgilenen yok bundan iyi delil olurmu daha ne istiyor bu sevgili support yöneticileri arkadaşlar yokmu içiniz de bizleri tanıyan daha önce bir sorun olsa anın da çözüm bulunurdu sevgili ekim sende eski olman lazım bildigim kadarıyla beyaz vardı ,kaptan vardı degerli kardeşlerimiz vardı kimse kalmadımı oyunda eskilerden yardımcı olacak neyse size iyi çalışmalar.

3. Merhaba ,

İlk olarak eski ya da yeni diye bir ayrım yok herkes görev alanı ve yetkisi dahilinde yardımcı olmaya çalışıyor. Sizin sorun tam olarak nedir bunu anlaşılır olarak yazabilirseniz seviniriz.

İyi forumlar.

4. Durum başlıktaki gibi Yüksek veya düşük ayar farketmeksizin kalkan sıklığı görsel efekti yok

5. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Oyun sorunlarını yeni açtığımız oyun sorunları konusuna, orada yazan kurallara uygun şekilde bildirirseniz seviniriz.

2D de kalkan efekti görünüyordu 3 D ile pek görünmez olmuştu.Görsel ayarlarla oynayıp denediniz mi?

İyi forumlar.

6. Değişen bşey yok modum sizde deneyebilirsiniz. Çalışmıyor :/

7. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Ben 3 D oynadığımdan beri göremiyorum zatende ,2D ile görünebildiğini düşünüyordum.

Verdiğim linke bildirirseniz daha sağlıklı olur,oradan günlük olarak ileteceğiz.

İyi forumlar.

8. Merhabalar

Bu ekranda oyunun üst ortasında çıkan bildirimleri hızlandırmanın yada tamamen kapatmanın bir yolu varmı yarım saat önce yaptığım oyun olayları bildirimleri sürekli olarak gelmeye devam ediyor.

9. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Bu sorunun farkındayız, konuyu gerekli yere ilettik.

Gerekli cevap verildiğinden kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

10. sylabımı geliştiriyorum geliştirirken cinema diye bir seçim yaparak her videoda 45 dakika azalıcaktır yazıyor fakat 1 haftadır denediğim halde sürekli gösterilecek video yoktur diyor madem video yok o seçenek neden hala duruyor konunun yetkililere iletilmesini istiyorum

11. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Bildiriminiz için teşekkür ederiz,oyun sorunları başlığı altında açtığımız konuya kurallara uygun şekilde şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Gerekli yerlere iletilecektir.

Kilitlenmesi uygun,iyi forumlar dilerim.

12. Deneyeceğim. Ayrıca benim gemimin ödeme biçimi ilk günden beri abd ip si ile girdiğim için dolar oldu. İyi ki de olmuş para ödemekten kurtuldum :) program-eklenti olarak ******* Öneririm Ben.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Mart 2017
  13. Merhaba ,

Daha önceden yazdığım gibi bu tür şeyleri kullanıp farklı IP adreslerinden girmemek en doğrusu olacaktır.

İyi forumlar.

14. Arkadaşlar 2 gün önce chat kısmı gitti yani chat kısmını açıyorum ekran bomboş yukarda ise yazı çıkıyor sunucuya bağlanılmıyor diye sorun nedir chatı kullanamıyorum acil yardım

15. JAMİRYO

JAMİRYO User

modemini resetle.

16. cm ve admini nereye şikayet edebilirim chatte yaptıkları muhabbetten dolayı fotoğraflarıda var bilgi verir misiniz

17. Merhaba ,

Bu durum kendi kendine düzeliyor bazen chat bağlantı sorunu yaşanıyor bazen yaşanmıyor.

İyi forumlar.

18. Merhaba ,

Kanıtlarınızla birlikte durumu anlaşılır bir şekilde yazarak support'a bildirebilirsiniz.

İyi forumlar.

19. Clavata

Clavata User

Support'a sordum bu durumu. Bana böyle mail geldi. Yasak olsaydı böyle söylemezdi diye düşünüyorum..

Böyle yanıt geldi. Ben zaten foruma önceden yazmıştım :p

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 Mart 2017
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.