Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Thecruciall

Thecruciall Guest

Merhaba,

Size daha iyi yardımcı olabilmemiz için yeni mesaj oluşturarak buradan resim ekleye bilirsiniz.

İyi forumlar.

2. İyi günler.. 5-2 de gezinirken internet bağlantım koptu ve oyundan düştüm. oyuna tekrar girdiğimde gemim patlamıştı. bununlada kalmayıp "16" seviye 8 tane irisim patlamıştı ve inanamadım.. Gemimde 2 konfide de droit tamir cpum takılıydı. İrislerimin hasarları eşitti. Supporta mesaj attım ama geri dönülmedi henüz. Lütfen yardım.

3. Thecruciall

Thecruciall Guest

Merhaba,

Öncelikle konu başlıklarının tamamı büyük harfle olmamalı lütfen konu başlığınızı düzenleyiniz.

Bu konu hakkında buradan yardımda bulunamıyoruz lütfen support'a başvurunuz size 48 saat içinde cevap vereceklerdir.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Mart 2017
  4. Merhaba ,

İlk konu ismini içerikle bağlantılı olacak şekilde yazmaya dikkat ediniz.

Konuya gelirsek tarayıcıyı kapatıp en baştan açın ve nick + şifrenizi dikkatli şekilde yazıp deneyiniz. Chrome yerine Yandex ya da Maxthon tarayıcıları ile deneyebilirsiniz.

İyi forumlar.

5. sayın Smodum tek sorun bende oldugunu sanmıyorum klandakı bazı arkadaslarımda dıyor gemım mıss vuruyor dıye ama hemen bır vıdeo cekıp supporta yollayacagım

JUPlTER bunu beğendi.
  6. tamir cpusunun çalışması için irisler %0 hasardayken takmanız gerek, aksi takdirde çalışmaz. supporta yazarsan büyük ihtimalle geri verirler irislerini

7. Merhaba ,

Her iki konfigürasyonu sıfırlayıp tarayıcınızın çerezlerini ve önbelleğini temizledikten sonra her iki konfigürasyonu daha dikkatli şekilde yerleştirip deneyebilirsiniz. Ayrıca NPC ve Oyuncu arasında vuruş farkları mevcuttur. Son olarak durumu support'a bildirip incelenmesini isteyebilirsiniz.

İyi forumlar.

8. Merhaba ,

Hasar oranları %97-98 civarında değilse tek patlama ile %100 olup iris'ler tamamen yok olmaz. Ayrıca arkadaşımızın dediği gibi hasar oranları %0 iken takmanız gerekiyor.

İyi forumlar.

9. iyi günler arkadaşlar. bahse konu hesabıma en son 6 ay önce girmiştim. sonra ailevi problemlerimden dolayı bi süre giremedim. en son yaklaşık bir ay önce girdim. ve girdiğimde hesap hiç bıraktığım gibi değildi. envanter bomboş gözüküyor;
    ben bu durumu support'a ilettikçe hesabınızın güvenliğinden siz sorumlusunuz' denip kestirilip atılıyor. hesabın soyulduğunu düşünmüyorum. soyulsaydı uridium'da sıfırlanırdı, soyanlar tarafından. iris'ler de duruyor, arge'ye de dokunulmamış, aynı şekilde şeref puanına da. siz hiç bir hesabın uridium'una ellenmeden sadece envanterinin sıfırlandığını gördünüz mü?
    [​IMG] [​IMG]
    sizden tek isteğim hesabın incelenip bu sorunun neden kaynaklandığının öğrenilmesi. ve bu en doğal hakkım.

10. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Size bu konuda yardımı bir tek support sağlayabilir.

Bazen uzun süre girilmeyen hesaplarda envanter azalması şikayetleri görülmektedir.

Hesabın incelenmesini talep eden yeni bir form oluşturunuz.

İyi forumlar.

11. AmiDalaaa

AmiDalaaa User

Teknik bi sorun almadık yook şöle yook böle sayın modum siz bu oyunu oynamıyomusunuz geminizin vuruşuna bakmıyomusunuz ?
    hangar deişince gemide arge yook gibi oluyor miss vurmalar kalkan sıklıkları calışmıyor şu oyunu oynayan adminlerden neden yook bu forumda

12. Kıta40

Kıta40 User

kardeş benim gemide solecede 10 vuruştan 6 sı mis gidiyor spectrumda 1-2 tanesi anca gidiyor. oynamayı farklı gemide dene derim

13. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Forumu incelerseniz eğer ki genel bir sorun olsa forumda onlarca ardı sıra konu açılırdı.

Forumun nabzını biz tuttuğumuz içinde genel olup olmadığı hakkında bilgi sahibi olabiliyoruz.

Oyun oynayan ve hepimizde eski oyuncularız.

Sorun yaşadığınızda aynı anda aynı sorunu yaşamıyor olabiliriz,bu durumda supporta yazarak geminize incelenmesi için şikayetinizi yazmanız gerekir.

Bizde bu tür şikayetler var şeklinde iletiriz.

İyi forumlar.

14. miss vurma bende de var herkeste var ama herkes uğraşıpta buraya yazmıyor yazılsada vuruş olasılık hesabı na göre miss olur deniyor ve geçiştiriliyor sorunun aslı şu arkadaşlar biz ne kadar miss vurursak yada olasılık hesabına göre ne kadar az vurursak bu bugpointin işine geliyorda ondan vaktinde bunlar değilmiydi güveyi normal haritalarda yaratık kesmeye kapatan onun için pek şaşırmayın bence.

15. yazımı okumadınız sanırım. defalarca support'a ilettim. -hesap güvenliğinizden kendiniz sorumlusunuz- deniyor. hiç inceleme falan yapmıyorlar. bu nasıl destek kardeşim.

16. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Okudum ve size yeniden yazmanızı izah ettim.Hesabınıza 6 aydır girmediğinizi hesabın düştüğünü ve ekipmanın silindiğini belirten bir mail daha oluşturunuz.Hesap paylaşımı yada ekipman satışı söz konusu olmadığından yardımcı olacaklardır.

İyi forumlar.

17. Thecruciall

Thecruciall Guest

Merhaba,

Konuya gerekli cevaplar verilmiş.

Sorunu ilettik devam ederse support ile irtibata geçiniz.Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

18. Altımdaki rütbenin puanı 2 haftadır görünmüyor arada olup düzeliyordu ama 2 haftadır 0 ? ne zaman düzelecek bu rapor ettiniz mi ?

19. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Öncelikle forum kuralları gereği konu başlığını tamamı büyük harflerle yazmanız kurallara uygun değildir, lütfen düzeltiniz.

Alt rütbe bazen 0 olarak gözükmekte, gerekli yere iletelim teknik bir sorun ise düzeltilecektir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.