Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ben 3 boyutluda tam ekran oynarken ekran titriyor gemi saga sola gidip duuruyor bunun sebebi nedir acaba?

2. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Daha önce böyle bir sorunla karşılaşmıştım.Ekran titriyordu bir sene önce galiba ama monitörde bir sorun vardı.Monitörünüzde sorun olmadığından emin misiniz ?

Keyifli forumlar

Rehber bunu beğendi.
  3. süreklimi aynı yoksa hehangi bir kısa yol tuşuna basıncamı oluyor.vede ts kullanıyormusunuz.

4. ts kullanıyorum ama sadece 3 boyutlu tam ekranda oluyor pc de sorun olugunu sanmıyorum 1 ay önce format atmısıtım

5. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Ts de konuşurken tuş kullanıyorsanız o anda kasma olabilir.Aklıma başka bir sorun gelmiyor.

Keyifli forumlar

6. Peki siz bu sorunu yasadıgınızda nasıl gidermisitiniz?

7. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Yenisini alarak sorun çözülmüştü.Sorunun monitör olduğundan emin olduysanız yenisini almanızı tavsiye ederim.Emin değilseniz bilgisayarınızı bir bilgisayarcı ile kontrol ettirebilirsiniz.

Keyifli forumlar

Rehber bunu beğendi.
  8. bu durum bendede olmuştu tarayıcı kısa yol tuşlarını komple etkisizleştirdim ve kurtuldum.bende ts kullanırken bas konuş yapınca vede uzun süre bas konuşta gemiyi kumanda edemiyor işaretleme bile yapamıyordum..sanırım tarayıcı kısa yol tuşlarıyla ts bas konuş tuşu çakışıyor isterseniz ts bas konuş kısa yol tuşunuzu bir değiştirin.

9. aynen ts de konuşurken tuş a basılı tutunca gemi bir saga bir sola kendini kaybediyor 3-5 saniye kontrolden cıkıyor bazen bunun süresi artş gösterebiliyor

10. GrundiiG

GrundiiG User

aynı sorun son bi kaç gündür bendede gerçekleşti ve bi anda oldu bu durup dururken oyunla alakalı olduğunu düşünüyorum.

11. Merhaba ,

Arkadaşların dediği önerileri bir deneyiniz. Belki de kısayol tuşlarının çakışmasından dolayı oyunda bu şekilde bir etkiye neden oluyordur.

İyi forumlar.

12. Bir de ufak bir video çekip buraya yada supporta yollarsan belki daha iyi yardım alırsın.

13. DeaDFiRe

DeaDFiRe User

hesabım bigpoint üzerinden oluşturuldu ... supporta yazmama rağmen kesilemeyen bi bigpoint bağlantısı olduğu cevabını aldım şimdi bigpoint el değiştirdiğine göre benim çarım ne olacak ?

14. Merhaba ,

Durumu anlaşılır şekilde support'a yazdığınızdan emin misiniz ? Çünkü oyuncular Facebook bağlantısını koparabiliyordu Bigpoint Portal bağlantısını ise sadece support koparabiliyordu.

Sorunuza gelirsek şirketin el değiştirmesi v.b. bir durumun oyuna ya da hesaplara bir etkisi olmayacaktır.

Unutmadan " Hesabım Bigpoint portalı üzerinden açıldı ve portal bağlantısının kopartılmasını istiyorum. " tarzında bir şeyler yazıp gerekli bilgilerinizle birlikte support'a tekrar bildiriniz.

İyi forumlar.

15. DeaDFiRe

DeaDFiRe User

sayın moderatör yanlış anlamayın ama supportlar sizin kadar ilgilenmiyor maalesef oyuncularla 7 defa yazdım inanın ödeme kanıtlarımı herşeyimi attım ama supportların cevabı net hesabınız bigpoint üzerinden oluşturulduğu için kopmaz bi bigpoint bağlantısı vardır diyorlar forumda koparılabilir yazıyor ama anlam veremiyorum

16. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Bigpoint bağlantısı var ise tabi ki suporta yazıldığında kopartma işlemi yapılıyor. Ama yetkililerinde belirtiği gibi hesabınız bigpointen oluşturulduğu için koparılması imkansızmış. Şimdi siz hesabınızın gerçek sahibi iseniz bu bağlantının olduğu bigpoint hesabını bilmeniz gerekir. Ve bu hesabı da başkalarının bilmemesi gerekir. Hesap sahibi sizsiniz üzerindeki bigpoint hesabının giriş bilgilerini değiştiriniz ve hesabı güvende tutunuz.

İyi Forumlar.

17. SİSTEM

SİSTEM User

Bigpoint sitesinden açılan hiç bir oyunun bağlantısı kopartılamaz anasayfanızda sürekli görünür Admin arkadaşımızın da yazmış olduğu gibi hesabınızı güvende tutmalısınız bağlantı sizi korkutmasın birşey olmaz.

18. Merhaba ,

Konuya gerekli cevaplar verilmiş başka sorunuz yoksa konuyu kilitleyelim.

İyi forumlar.

19. aynı sorun bende de var. dark da yükleme sorunu başladığında ortaya çıktı. format atım başka bi ekran taktım sorun bizde değil. belkide ekran kartın sürümünü tanıyamıyor.
    bende: AMD Phenom(tm) II X6 1045T Processor (6 CPUs), ~2.7GHz
    Amd Radeon hd 6800 Serisi
    12288MB RAM
    ekran samsung 8000 serisi 3d led tv

20. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

chrome yapiyor bu hatayi ,tam ekran oynamayin maxthon deneyin birde.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.