Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Tespit edildi henüz 1-2 saatlik olaydı ve oillerin o kadar çıkarılması imkansızdı.Gemi alanlar dahil olmuş.5 seferden fazla yapanlara cezalandırma yapıldı.Bu konuda yapabileceğimiz bir şey bulunmamaktadır.

Etkinlik hakkında düşüncelerinizi buradaki konuda devam ettirebilirsiniz.

Sıkıntılarınızı supporta yazabilirsiniz ancak bir değişiklik olamayacaktır.

İyi forumlar.

challenger07 bunu beğendi.
  2. bi şey soracam sen burada milleti supporta yönlendirmekten başka neye yarıyorsun? sen ve senin gibiler

3. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Supporta yazmak neden bu kadar zor geliyor size. Yetki olarak erişim sınırımız var yaşadığınız sorunu sadece support çözebilir veya bilgisini verebilir. Yazmak istemiyorsanız keyfiniz bilir.

İyi Forumlar.

4. Merhaba dostlar

Benim gemim leonov ve x-3 de kasıyorum.

Üst üste 10 tane npc kestiğimde mesela

onlardan kazandığım credi veya uri gibi şeylerin bildirimi ekranda çok yavaş çıkıyor ve sürekli birikiyor.

5 dk da 100 npc kessem o npclerden 400 tane bildirim geliyor o 400 bildirimin geçmesi 10 dakika falan sürüyor.Hep geriden geliyor bu bildirimler bu yüzden.Sizdede bu böyle mi ?
    Bunun bir çözümü var mı çünkü sinir bozucu...

Aşağıya ss atıyorum.
    Burda patladım hangara döndüm ama hala kestiğim npclerden gelen bildirimler gelmeye devam ediyor.

5. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Genel bir sorun, durumun farkındayız ve iletildi gerekli yerlere.

Çözümü için beklemedeyiz.

İyi forumlar.

►º»kubi«º◄ bunu beğendi.
  6. xxevu01

xxevu01 User

Oyuna girmeye çalışıyorum giriyorum 2 saniye geçmeden bağlantı koptu diyor tekrar tekrar denedim gene bağlantı hatası veriyor acil yardım lütfen!!!!!!!
    oyuna giremiyorumm

7. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Geminize bir başkasının girip girmediğinden emin olun.

İnternet bağlantınızı ayrıca kontrol ediniz.

İyi forumlar.

8. TransMerve

TransMerve User

En az 10 low ve 3 hades yaptım hala 6. seviye olmadı böyle bişi nasıl olabiliyo. Yardımcı olabilirmisiniz, nasıl düzelicek bu
    Edit: Konuyu açtım düzeldi kapatılabilir ;)

9. Merhaba ,

Hangar kısmına girip Diroitler bölümüne tıklayıp ekran görüntüsü aldıktan sonra konuya ekleyebilirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.

Mesajıma Nasıl Resim Eklerim

İlgili konuyu incelerseniz yardımı olacaktır.

İyi forumlar.

10. Şu oyuna başladığım güne lanet okuyorum, 10 senelik oyun daha stabil hale getirilemediği gibi sanki çok gerekliymiş gibi saçma sapan yenilikler ile insanların sabrını sınıyor!

Dün uri çektim %50 tp gelmedi, bugün Yükseliş Pro Destek Paketi satın aldım ama o da %50 vermiyor!!:mad::mad::mad::mad::mad:
    Onca yaptığım kapı ve ödediğim para ne olacak şimdi yazıklar olsun oyunu bu hale getirenlere!:mad:

Lütfen üst yönetime iletin o beceriksiz teknik-yazılım ekibine tekmeyi basıp yerine bu işin üstesinden gelebilecek adam gibi bir ekip kursunlar artık, yoksa oyun battı batacak oyuncu kitlesi her geçen gün eriyor!

11. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Lütfen öncelikle sakin olmaya çalışalım.

Destekler penceresinde görünmediği ancak işlediği bilgisini aldık ve sorunu ilettik.

Yaratık keserek denediniz mi

İyi forumlar.

12. Ne sakin olmasından bahsediyorsunuz?:mad: Size yalan söylemişler yansımıyor! (sorun pencerede görünmemesi değil yansımıyor)
    Resman aptal yerine koyuluyoruz ve siz sakin olun diyorsunuz:mad::mad: Emek ve para harcıyoruz oyuna karşılığı bu mu olmalı!

13. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Sakin olun öfke ile bir yere varamayız.Hiç bir ödeme gerçekleştiği halde karşılıksız kalmaz bu oyunda.

Haklısınız zamanımız dar ve lütfen sorununuzu anlaşılır şekilde supporta form oluşturup iletiniz.

Bende buradan iletmeye çalışayım.

İyi forumlar.

14. iyi günler forum yöneticisi konuyu acan arkadas son derece haklı artı seref olarak darkobit oyuncular kazanc saglasaydı gemilerimiz ban alırdı darkobit simdi cezayı kime kesicek böyle bi sacmalık olmaz lanet olsun bu oyuna

15. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Kızgınlığınızı anlıyorum ancak genel bir sorun oluşmuş,tekrar bildirdim.

Supporta ödeme dekontlarınız ile başvurunuz ,telafileriniz de yapılacaktır.

İyi forumlar.

16. Sayın moderarorüm cuma gununde bu saate kadar su an hala extralar kısımındabulunan SBP-01 paketinden 100 saatlik LEVEL UP PRO YUKSELİS paketinden 4. kez aldım kredi kartından kesildi ancak hesaba gelmedi az once cette gordum sorun varmıs bu sorunla ilgili kesilen ucretlerin geri donusu nasıl olacak bu konuda bizi aydınlatma imkanınız var mı

17. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Ödeme ile ilgili tüm sorunların farkındalar.Bunların telafilerinin yapılacağından endişeniz olmasın.Sistem hatası bu.

Sizde supporta ödeme dekontlarınız ile form oluşturup mağduriyetlerinizi lütfen yazınız.

Bende buradan ilettim.Umarım kısa sürede sorun çözülür.

İyi forumlar.

18. iyide suanda teknik ekip yok pazartesi oyuna bakıcak pazarteside hersey gecmiş olucak bunun telafisi olmaz hadi diyelim 1 uzattılar serefi cifte kapı olmayan günde serefi nabıcaz hadi diyelim cifte kapıda verdiler işten gücten nasıl yapıcaz yada urileri harcıyan oyuncular nabıcak böyle bi sacmalık olmaz adam gibi test etmeden oyuna yenilik nasıl gelir coluk cocuklar mı bu oyunu yönetiyor anlamıyorum lanet olsun

19. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Bakın haklısınız,üzgünüm ama teknik ekipte böyle bir sorun oluşsun istemezdi.Sebebini bilemiyoruz.

Lütfen sizde mağduriyetlerinizi de telafi taleplerinizi de yazdığınız mailde belirtiniz.

Genel sorun olduğundan mutlaka sizleri memnun edecek bir gelişme olacaktır.

İyi forumlar.

20. Oyun ya çoluk çocuğun eline kalmış yada iş bilmez sözde "teknik-yazılım ekibi" diye saçma sapan bir takım insanların elinde, ama hata yöneticilerde değil bu oyunu hala oynayıp para yatıran bizlerde! Oyun çöp olmuş artık çöp!!

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.