Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. cuma veya cumartesi gelecek telafiyi istemiyorum. Ben pazar %50 ŞP almıştım, urim vardı indirim uygun düzeydeydi ve çok sayıda kapı yapmıştım boşa gitti. Aynı şekilde pazar günü verilmesini istiyorum. belki biraz kapı yapar da telafi etmiş oluruz.

BeşiktaşlıGökhan bunu beğendi.
  2. GÖZCÜ

GÖZCÜ User

tamamen katılıyorum ikisinide pzara denk gelcek şekilde aldım kapı yapmak için almıştım çifte şans yoksa verdiğin iki günün anlamı ne şimdi

3. dua et ban almamısın daha ne mızmızlanıyon

4. bendede aynı sorun mevcut lütfen oyun düzenleyicilere bildirirmisiniz sayın modum

5. ali72277

ali72277 User

katlayıcı çalışmıyor mu yoksa etkinlikten düşen malzeme ve beyaz miktarına etki etmiyor mu? mesela önceden scrap çok güzel kasılıyordu ama şuan kasamıyoruz bunun nedeni hakkında bir bilgi verebilirseniz çok iyi olur
    iyi görevler

denizgözlümdila bunu beğendi.
  6. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Görevler

Bu etkinlikte yeni günlük, haftalık, ve etkinlik başına bir kez olan ve tüm oyuncu seviyelerine uygun görevler sunulacak. Görevler birbiriyle bağlantılıdır, yani sırayla tamamlanmaları gerekir. Ayrıca tercih ettiğiniz yolu seçmenizi sağlayacak şekilde 3 kategori seviyesine ayrılmışlardır.

Seviye Grupları
    • 0 – 6
    • 6 – 11
    • >11
    Olası Ödül Havuzu
    • Krediler
    • Şeref Puanı
    • TP
    • VPP
    • Indoctrine Oil
    Sıralı bir görev serisinde ilerlemeye başladığınızda, yeni bir görevi kabul etmeden önce mevcut görevi tamamlamanız gerektiğini unutmayın.

Sırası ile yapmak gerekiyor.Ayrıca bugün alınabilir olacağını düşünüyorum.Deneyip geri dönüşte bulunursanız memnun oluruz.

İyi forumlar.

7. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Katlayıcının işlemesi zaten oyun hatası idi.Bu konuda düzenleme yapıldı.

Etkinlik destekleri de puana katkı sağlıyor.İçeriğe etki etmemektedir.

İyi forumlar.

8. KAMİKAZE

KAMİKAZE User

neden ban alacakmışım,anlayamadım.üstelik mızmızlanmıyorum,para verdim hakkımı arıyorum.sen ne demek istiyorsun,derdin nedir.

9. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

İletiriz ,ancak tekrar düzeltildiğinde artık lütfen facebook v.b tüm bağlantılarınızı koparıp normal darkorbit sayfası ile giriş yapınız.

İyi forumlar.

10. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Lütfen sakin olalım,bu isteğiniz tabiki de en doğal hakkınızdır.

Telafileri bir dağıtılsın eksik tp ve şpleriniz eklenecek mi görelim.

Bu şikayetinizi de ileteceğiz .

İyi forumlar.

11. @JUPlTER neden? Güvenlik açığı mı var? Hesap mı çalınır?

12. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Tarayıcıların bazı özellik ve eklentilerini terk etmesi bana göre güvenlik açığı da oluşturabilir.Ama bağlantıları koparın diyerek sürekli giriş sorunu yaşamamak için yazmıştım.Biliyorsunuz bazı tarayıcılar artık flash ve java gibi bir çok eklentiyi saf dışı bırakıyor.Bana öyle geliyor ki daha fazla da sorunlar yaşanacak :)

İyi forumlar.

13. Sayın modum support yüzde 50 tp ve şp hesabınıza tanımlandı deniliyor ama ne yazık ki pyunda görünmüyor. Uridyum ile çektiğim yüzde 50 tp de gelmedi ben bunu supportada yazdım 3 gündür geri dönüş yapılmıyor. Yardımcı olabilecek bir modum varsa veya bu konu hakkında net bir bilgisi olan varsa paylaşabilirmi?

14. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Buradaki duyuruda belirtildiğine göre '' Geçtiğimiz günlerde yaşanan TP ve ŞP katlayıcıları sorunu için 31.03.2017 tarihinde hesaplarınıza telafilerimiz yüklenecektir.''

31.Mart tarihini bekleyiniz.Eğer telafi gerçekleşmez ise yeniden supporta yazarsınız.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Mart 2017
  15. KAMİKAZE

KAMİKAZE User

ben arkadaşın tavrına anlam veremedim sadece modum,burada açılmış konulara katkıda bulunacaklarına aşağılayıcı yorum yapılıyor.

16. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Ban alan arkadaşlarımızdan tepkiler oluştu.O sebeple size yazmış olabilir.Siz oyunda da forumda da tecrübelisiniz.

O sebeple yazılanlara karşı da hoş görülü sakin yaklaşmamızda fayda var.Tabi ki belli bir yere kadar.

Gerektiğinde mesajı rapor ederseniz biz gerekeni yaparız.

İyi forumlar.

KAMİKAZE bunu beğendi.

17. Güçlendiricileriniz bu gün itibari ile hesabınıza yüklenmiştir.

Bigpoint Müşteri Hizmetleri Ekibi

Bana böyle supportdan mesaj geliyor sayın modum

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Mart 2017
  18. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Son karar size yazdığım duyurudaki gibidir.Dilerseniz 31.Mart' a kadar ara sıra kontrol ediniz.Dilerseniz supporta yeniden yazarak yüklenmediğini iletiniz.Bu konuda mağdur olanlar çok olduğundan sırası ile yüklenecektir.

İyi forumlar.

19. KAMİKAZE

KAMİKAZE User

tamamdır modum,sıkıntı yok.

JUPlTER bunu beğendi.
  20. cücücüm

cücücüm User

Oyun ekranında bilgilendirmeler çok geç geliyor. Örneğin bir yaratık kesiyorsun, 15 dakika sonra yaratığın ödülleri ile bilgi akıyor. Bu sorun çok uzun süredir mevcut ve üzerinde çalışılmadığı kanaatindeyim.

JUPlTER ve _U_G_U_R_C_A_N_ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.