Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba ,

Konu istek üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

2. chete giriyorum bağlantı yok diyor ve hiçbir şey gözükmüyor çerezleri temizledim başka tarayıcıları denedim ama hala aynı ama farklı servere bakınca chet açık ve düzgün bir şekilde çalışıyor gb1 de niye sıkıntı var bunun çözümü nedir?

3. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Lütfen bu sorunla ilgili olarak destek birimi olan support ile iletişime geçiniz.

Siz gereken şeyleri yapmışınız.

Birde onlar inceleyip baksınlar.

İyi forumlar..

4. anladım teşekürler kilitlenebilir.

5. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Konu kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

6. Anasayfa kendiliğinden çıkış yapıyor, genel bir sorun mu yoksa sadece bende mi var yetkililer açıklama yaparsa iyi olur.

7. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Genel bir sorun var bunu ilettik.

Genelde Youtube vs türü sitelere aynı tarayıcı üzerinden girince oluşuyor.

iyi forumlar.

8. teşekkürler kilitlenebilir

9. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Biz Teşekkür ederiz.

Konu isteğiniz üzre kililtlenmiştir.

iyi forumlar.

10. Bu sorun sadece Global Amerika 4'te mi var bilmiyorum. Galaksi sayfasında ee/uri basarken birden ee/uri miktarı 0 (sıfır) oluyor ve sayfayı yenilemek zorunda kalıyoruz. Yaklaşık 5 spinden birinde bu hatayı alıyoruz. Hal böyle olunca da kapı açmak çok zahmetli oluyor. Hangi arkadaşıma sorsam bu hatayı aldıklarını söylediler. Tarayıcı ya da internetle ilgili olmadığını özellikle belirteyim.

Son 10 gündür serverimizde anasayfada problem oluyor. Bunu da hatırlatmakta fayda var.

11. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Bu durumu resimli olarak supporta bildirmeniz gerekmektedir

İyi Forumlar.

12. serverında oynuyorum ve aşırı derecede sorun var lag var. Kapıyı atlamaya hazırla diyoruz kapı haritada görünmüyor. Çık gir yapıyoruz.

13. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Bizimde karşılaştığımız genel bir durum.

Galaksi bugu düzenlemesi ardına bunun getirildiğini düşünüyorum.

Tabi her zamanki gibi ,durumdan bir kısım mağduriyet yaşanıyor.

Düzeltileceğini şimdilik sanmıyorum,zaman içinde güncellenebilir.

Keyifli forumlar dilerim

★κøπψα$ρøƦ★ bunu beğendi.
  14. KoZMiKADaM

KoZMiKADaM User

1 hafta oldu support artık cevap vermiyor ne yapmam gerekiyor acaba?

15. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Bazı durumlarda inceleme zaman alabiliyor bu yüzdendir ki biraz zaman alabilir.

Çünkü Sizin sorununuz bence şu an en üst düzeyde incelenmektedir.

Az sabır diyorum.

iyi forumlar.

16. neden discordta türkiyeden sorumlu kimse yok eskiden hep sürekli açık birileri vardı fakat artık yoklar ne modarotor nede adminlerden bunun sebebi nedir diğer yabancı ülkelerin sorumlu adminleri modarotörleri hep discordtalar ve anında cevap veriyorlar

17. :D adamlar supporta ve chate sor yetişiyor bide orayı nasıl idare etsinler :D

18. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Sadece yüksek görevdeki adminlerimiz bulunmaktadır. Aretemis ve Kuzey admin. Çok oyunla uğraştıkları için discord'a zaman ayırmaları azalabiliyor.

İyi Forumlar.

Lion bunu beğendi.
  19. Merhabalar

Discord sunucusunun açılmasının ana hedefi Global anlamda darkorbit oyuncularının birbirleriyle iletişimini ve yeni arkadaşlıklar edinmesini sağlamaktır. Discord sunucusu destek hizmeti vermediği için Destek ekibinin görev alanına giren konularda destek alamazsınız. Sunucunun ana amacı sohbet ile beraber oyuna gelen yeni özellikler ve oyunla alakalı her türlü görüşlerinizi dile getirebilmeniz ve Darkorbit'in Topluluk müdürleri ve geliştiricilerine direkt olarak görüşlerinizi (tabii ki ingilizce olarak) iletebilmenize olanak sağlamaktır. Bizler de (Artemis ve ben) sizler için destek hizmeti dışındaki konularda ve sohbet için gün içinde discord sunucusunda bulunuyoruz.

0BLIVI0N, JUPlTER ve Lion bunu beğendi.
  20. Sayın adminler dunden bediir tr2 serverınde donmalar ve bağlantı kesıntılerı mevcut ve hiç birşey yapılmıyor sporta yazdıgımızda verdiğiniz cvp ise _
    Genel bir sorun iletilmedi ,yaşadığınız soruna ait kısa bir video çekerek bir paylaşım sitesine yükleyip bize gönderebilirsiniz.
    İyi bir oyun performansı için lütfen buradaki konuya bakarak gerekli uygulamaları yapınız.
    Tarayıcı ve çerezlerinizi temizleyiniz,internet bağlantınızı ,hızınızı kontrol ediniz.
    Keyifli oyunlar dileriz.

Bakınız butun oyuncular chatte dile getırıyor oyundakı sorunu cmlerınız ılettık dıyor sport ise gen el bir sorun ıletılmedı dıyor bu kadarmı sahıpsız kaldı bu oyun yada işini kımse severek yapmıyormu yada artık darkorbit bitti arkadaşlar dağılın diyin pazar yuzde eelli tp çektim 5 gunluk dunde çektim bu oyuna bızler birşeyler verıyorken karşılığını göremıyoruz son bir kaç aydır oyun ölü gibi kalite bir teknık ekip mi yok nedir bu bız oyuncuların çektiği gerçekten çok sıkıldım ne yapalım oyunumu bırakalım darkorbit reklam vermiyor yenı oyuncular yok kalanlarıda bıktırdı jackpot denen birşey vardı jackpot için oynayan oyuncular vardı onlarda yok tgc üyeliklerimizide alındı ne bıraktın geriye darkorbit yınede oynuyoruz döktüğümüz paranın karşılığıda yok oyun pert 4,1 4,2 4,3 1,2 harıtalar kutucu dolu 1,7 haritası yaratık kestıren programcılarla dolu nedır bu oyunun hali bi açıklama yapın bızde ona göre davranalım etkınlık çıakrdınız 2 cı kez aynı görevı yapan oyuncuyu dahi yuzde 25 ceza uygyladınız eyvallah dedik ama bir çok oyuncu oyunu bıraktı oto yaratık kestırene oto kutu toplayana lowda duvar içinden geçenlere bir ceza yok hiç adil değil hiç ...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.