Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

UBA ve R-Zone haritalarına giriş yapmayı denediniz veya girdiniz mi? Eğer girdiyseniz ondan olmuş olabilir. O iki haritada sorun var ve bu durumu raporlarımıza ekledik. Lütfen bu iki haritaya giriş denemesi yaptıysanız Support'a başvuru yapınız.

İyi forumlar...

2. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Diğer konuda cevap vermiştim, yine tekrar edeyim;
    UBA ve R-Zone haritalarına giriş yapmayı denediniz veya girdiniz mi? Eğer girdiyseniz ondan olmuş olabilir. O iki haritada sorun var ve bu durumu raporlarımıza ekledik. Lütfen bu iki haritaya giriş denemesi yaptıysanız Support'a başvuru yapınız.

İyi forumlar...

3. rusmustafa

rusmustafa User

evet r zone giriş yaptım sonra bam oyun yok

4. yaw kardeşim 1-7 ye koydunuz o pempe yaratıkları ona tamamda 1-6 da ne işi var bunların ne uri veriyor ne birşey veriyor boş beleş bi yaratık kasma yapmaktan başka bir halta yaradığı yok hadi onada eyvallah bu epidemi alarmı penceresine bir tane tuş koysanızda kapatsak mı acaba ya he böyle şey gibi ortada duruyor afedersiniz. bu instayı attığımız halde patlıyoruz insta olduğu halde hasar alıyoruz ve patlıyoruz bunu niye çözmediniz işiniz ne arkadaşlar? savaşılamaz bir hale geldi oyun savaş oyunumu slot oyunu mu belli değil her haritada oyuncudan çok slot var haritaya bi çıkıyorsun normalde peşine 3-4 tane oyuncu takılır şimdi 15 tane yaratık takılıyor ayıptır be.

5. Merhaba ,

Arkadaşlar yaptırımlar konusunda merkez tarafından alınacak kararlar doğrultusunda ceza veriliyor ya da verilmiyor. Şu aşamada ne olacağını bilemiyoruz.

Gerekli cevaplar verildiği için kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

6. Merhaba ,

İşlemci , Ram ve Ekran kartı gibi özelliklerini yazarsanız daha iyi yardım alabilirsiniz.

İyi forumlar.

7. Merhaba ,

Eğer hala giriş yapamadıysanız gerekli bilgilerinizle birlikte durumu support'a bildiriniz. Support yoğunluğa bağlı olarak geminizi en kısa zamanda x-1 haritanıza aktaracaktır.

İyi forumlar.

8. Merhaba ,

Son zamanlarda oyunda yaşanan sıkıntılar ve oluşan bug'lar gerekli yerlere iletilmiştir. Bizler forum üzerinden oyuna teknik olarak müdahale edemiyoruz. Teknik ekip en kısa zamanda yaşanan sıkıntıları çözecektir.

İyi forumlar.

9. Şuan tekrar düzeldi farklı bişey yapmıyorum bazen giriyor bazen girmiyor ancak çıkış yapıp tekrar gir psikolojik olarak daha çok inanıyorsun

Ayrıca modum bu sefer r zonea girdim sanırım orda bugda kaldım ancak bundan öncekilerde normal oynuyorum bi saat kapatıyorun pcyi açıyorum tekrar giriyorum darkorbite bağlanmıyor gerçekten can sıkıcı bir durum ama bırakamıyorum da çok tuhaf

10. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Oyun anasayfasından supporta ticket oluşturun mümkünse modem kurulumunuzu tekrar yapın ve hatta yapabilirseniz modem güncellemesi alınız modem firmanızdan.

İyi Forumlar.

11. Arkadaş 2 günü kaldı ya son. şu 1 günde halletmeleri gerekiyor bi an önce puan kasalım ubada..olmaz böyle ...

maniax bunu beğendi.
  12. Merhaba ,

Hep aynı şeyi söylüyoruz fakat ısrarla anlamıyorsunuz. UBA ve R-Zone haritalarında yaşanan sıkıntılar biliniyor. En kısa zamanda çözüme kavuşturmak için teknik ekip çalışıyor. Şu aşamada bizlerin yapabileceği bir şey yok maalesef.

Gerekli cevaplar verildiği için kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

13. değmen

değmen User

ya bu nasıl bişey arkadaş hafi botu kullanıyorlar eyvallah sayelerinde rütbe kasacaz diyoruz ama bunlar artık nasıl gelişmişse daha menzile gelmeden çark portalla gidiyor üstelik tartarusla kesime gidiyorum herif goli çarkla 576 mı ne adamı yakalayamıyorum şaka gibi nzmn bunların sonu gelecek yada gelecek mi

takemyhard bunu beğendi.
  14. takemyhard

takemyhard User

çağ atladık :) sabret bidaha atlıycaz yakında :) ama biz göremiycez o ayrıı :)

2 ay önce konu açmıştım gemilerin özelliklerini hangar farketmeksizin kullanıyorlar diye :) sanırım hayal gördüğümü sandılar ki ; üstlerine bildirdikleri halde halaa bi hata bulamadılar :) bak sana yeni bişii haberi veriim :) venom alırsan cyborg özelliklerini kullanabiliyon iyimi :) hadi bakam kolay gelsin :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Haziran 2017
  15. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhabalar,

Ekibimiz gereken alt yapı ve çalışmaları sürdürmektedir. Unutmayınız: Bot kullananlar öyle yada böyle cezalandırılacaktır.

Sormak istediğiniz başka birşey yoksa kitlenmesini isteyebilirsiniz.

İyi forumlar...

takemyhard bunu beğendi.
  16. Değmen ilkokulu bitirmedin mi sen?Ne biçim yazı o ya...bi düzgün kullanın şu türkçemizi Allah aşkına..

17. takemyhard

takemyhard User

sen?Ne biçim yazı o ya...bi düzgün kullanın şu türkçemizi Allah aşkına..
    edebiyat harikası kurgulanmış alkışşş :)

18. Merhaba ,

Arkadaşlar bu tür konuları gerek görsel gerek video v.b. şeylerle raporlayıp gerekli yere iletiyoruz. Forum ortamından bizlerin yapabileceği iletilmesi gerekenleri iletmektir. Bunun dışında bizlerin yetkisi sadece bu kadar maalesef.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

takemyhard bunu beğendi.
  19. evet ne zaman olacak bu iş onu merak ediyorum :mad:

20. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhabalar,

Lütfen sakin olun.

Bunu biz bilemeyiz merkezin kararı ile uygulanır.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.