Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. vpn kullanıyormusun

2. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Chat bölümünüzün görselini ve ayrıca ıp adresinizi alarak supporta başvurunuz.

İyi forumlar..

3. KARAEFE

KARAEFE User

lütfen dikkatlice takip edin benim oyunumda en ufak bir eksiklik yok. çift destekler var üstelik teknolojiler açık ama rakip gayet sade bir şekilde benimle savaşıyor. aynı ucus duzeyini kullanıyoruz. aynı mermiyi kullanıyoruz. ama onun darbe puanı bu vuruşlara ragmen uzun sure yerinde kalırken ben iki konfigrasyonu kulladığım halde patlıyorum. ayrıca bir kişi daha rakibe eteş ediyor. o olmasa dahi darbe puanu bu şekilde kalması imkansız. yavaş yavaş takip ederseniz yaptıgım vuruşların takibe hiçbir etki etmed,ğini görürsünüz. yani 80 bin 70 bin vuruşları görüyorum ama boş. ve iki teknoloji de açık oldugu halde buz roket atıyorum etkilenmiyor, yavaşlatıcı roket atıyorum etkilenmiyor. bunasıl olabilir. yüzde yüz isabet etmeli. sadece bu bile şaibeyi artırıyor. bakın bu oyuncu her seferinde bunu yapıyor. bu sadece bir ornek. şüphelendiğim için videoya aldım. ben bu kadar emek verip oyun oynuyorum ama karşımdaki açık bir şekilde hilelerle bi takım programlarlarla beni yeniyor. oyunun kalitesi açısından duruma duyarsız kalmayınız. eğer bu durumla bir daha karşılaşırsam oyunu kesinlikle bırakmayı dusunuyorum.

bu mesajı video ile birlikte supporta attım arkadaşlar link göndermek serbest mi bilmiyorum ona göre link atayım herkes gorsun.

4. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhabalar,

Delillerinizle birlikte supporta kullanıcı profilini gönderdiyseniz gerekli incelemeler yapılır.

İyi forumlar...

5. yukarda belittiğim gibi bu cpu ne * yarıyor ya 12 seviye 7 irisim patladı darkorbit ekibine teşşekkür ederim. bir işe yaramıyorsa neden koydunuz abi ya yazık değilmi benim harcağıdım emeklere yatırdığım paralara

6. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhabalar,

Lütfen sakin olun.

Diroit tamir cpu her iki konfi. de takılı olmayabilir.

Tamir kuponunuz veya uridium kalmamış olabilir.

İncelenmesi için supporta mesaj atın.

İyi forumlar...

Son düzenlenen: 4 Haziran 2017
  7. merabalar bende bir piranha var içerisinde 4-5 tane lazer jeneratör vs. var ancak açık artırmadan aldığım yeni vengenance 'a aktaramıyorum silahları envantere atınca koyu renkli gözüküyorolar diğer geminin envanterinde görülmüyor

8. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Her iki konidende boşaltıp aktarmanız gerekmektedir, Eğer ilk konfiye attıysanız 2. konfiyede atmanız gerekmekte.

İyi Forumlar.

9. piranhadaki ekipmanları teker teker çıkarmalısınız

10. aman ha kanit yolla hemen islem yaparlar .))))) desemede inanma

11. xxkubixx

xxkubixx User

kanıt yollamaya uğraşma bile . kesin o adamın admin tanıdığı vardır ,banlansa bile 30 dk sonra açtırır banını.

12. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhabalar,

Bu şekilde kesinleşmiş cezası verilmiş ve hesabı süresi dolmadan açılmış oyuncular var ise profil linkleri ile supporta gönderiniz.

İyi forumlar...

13. forneus77

forneus77 User

merhaba.

R-zone haritasına savaşmak amacıyla atlamam sırasında gemi oyunda takıldı oyun ekranına

hiçbir şekilde giriş yapamıyorum support a yazdım çevap alamadım lütfen yardımcı olurmusunuz?

iyi forumlar.

14. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhabalar,

Support 1 saat ile 1 gün içerisinde geminizi R-zone haritasından çıkartıp x-1 haritasına aktaracaktır.

İyi forumlar...

15. forneus77

forneus77 User

merhaba,

Sayın kaplan fm 4 saat geçmesine rağmen supporttan cevap alamadım ve bugün çift kat günü bu sebeple değerlendiremiyorum bu oyunla ilgili bir problem benim ettiğim zarar karşılanacak mı?

İyi forumlar.

16. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Support en geç 1 gün içerisinde cevap verecek, maalesef bizler forum üzerinden oyuna teknik anlamda müdahale edemiyoruz.

Bu konuyla ilgili tazminat verilecek ise bunu merkez belirler.

İyi forumlar...

17. forneus77

forneus77 User

çok yardımcı oldunuz teşekkür ederim.

konu kilitlenebilir.

18. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

En kısa sürede geminizin haritadan çıkmasını diliyorum.

İsteğiniz üzerine konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar...

JUPlTER bunu beğendi.
  19. forneus77

forneus77 User

Merhaba,

Bilgili biri cevap verirse sevinirim.

Daha öncede sürekli kullanmış olduğum şahsıma ait k.kartım urıdıum almaya çalışırken birkaç bilgileri yanlış girmem nedeni ile site kartımı kabul etmemeye başladı bu durumun düzeltilmesi için ne yapmam gerekir.

İyi forumlar.

20. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Hesabınız bir kaç defa yanlış bilgi girildiğinden kara listeye alınmış olabilir.

Kara listede yer alan hesabınız support ile irtibat kurmanız çözüm için yeterli olacaktır.

İyi forumlar...

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Haziran 2017
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.