Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ONURBEY

ONURBEY User

Güzel cevaptı, Sayın KAPLAN Modum, :)
    Bu oyunda sadece hileleri biz mi görüyoruz, veya biz hayal mi görüyoruz, sizlere hiç mi denk gelmiyor, böyle illegal durumlar, yoksa oyun oynamıyor musunuz, veya umursamıyor musunuz. ( Lafım size değil, sizin nezdinizde DARKORBİT Yönetimine )
    Dürüstçe oyununu oynayan insanların canı yanıyor, emek veriyor, para veriyor. Verilen bu paraların bir kısmı sizlere de harcanıyor.
    2008 yılından beri hep aynı lafları duyuyorum, ama icraat yok.
    Ne zaman gülecek dürüst bir şekilde oyununu oynamaya çalışan oyuncunun yüzü,
    Hep illegal oynayan oyunculara bizleri ezdirdiniz, bu haksızlık, birgün hakkı yenen herhangibir oyuncunun bedduası tutarsa sonucu vahim olabilir.
    Saygılarımla,

*LİON*[TET] bunu beğendi.
  2. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Biz kimseyi kimseye ezdirmiyoruz illegal kullanımlar içinde forum ekibi olarak yapabileceğimiz birşey olmadığını biliyorsunuz.

Bizim görevimiz sadece sizlere burada oyunla ilgili yardımcı olabilmek.

İyi Forumlar.

3. KAMİKAZE

KAMİKAZE User

sizin forum ekibi olarak bir yaptırıma sahip olmadığınızı biz de biliyoruz,bunu sürekli kalkan olarak kullanmanıza gerek yok.insanlar sadece sizin de desteğinizi bekliyor.en azından sizler de oyuncusunuz ve bizim gördüklerimize şahit oluyorsunuzdur.hiç olmazsa oyuncu olarak supportu uyarabilirsiniz ve do görevlisi olmanız burda belki biraz daha etkili olabilir (bir umut işte).

*LİON*[TET] bunu beğendi.
  4. ONURBEY

ONURBEY User

Aynı soruyu size de soruyorum;
    Bu oyunda sadece hileleri biz mi görüyoruz,? veya biz hayal mi görüyoruz,? sizlere hiç mi denk gelmiyor böyle illegal durumlar,? yoksa oyun oynamıyor musunuz,? veya umursamıyor musunuz.?
    Hep aynı cevapları yazıyorsunuz, bir kere de haklısınız dediğinizi, yazdığınızı hiç görmedim.
    Saygılarımla,

5. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Biz yok demiyoruz.Var, biz de biliyoruz bunu.Konuyla ilgili küçük bir açıklamaya buradan (bkz:Madde 2 ve 3) ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

6. cücücüm

cücücüm User

Oyun sayfasından arka sayfaya, ana sayfaya geçtiğim an oyun ekranı kilitlenip kalıyor. f5 yapmadığım sürece de asla düzelmiyor. Bu bana ait bir sorun mu yoksa daha önce bununla ilgili şikayetlerde bulunuldu mu?

7. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Bugün dahil son günlerdir oyunda aktif oluyorum ancak bende sorun yok, kaldı ki buna dair şikayetleri forumda almadık ancak video çekebiliyorsanız, sorunu destek birimine iletebilirsiniz.

İyi forumlar.

8. oyun ekranı gelmiyor bağlanıyor yazıyor ama gelmiyor? global avrupa1

9. Lion

Lion Guest

Merhaba,

oyuna bağlanma sorunu yaşamadan önce UBA ve R-Zone haritalarına girdiyseniz supporta yazmanız gerekmektedir.

İyi Forumlar.

10. gemim 2.5 haritasında gözüküyor girmedim oralara

11. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Supporta yazmanız gerekmektedir. Forum olarak müdahale şansımız yok maalesef.

İyi Forumlar.

12. Tarayıcı veya flashla ilgili bir sorun olabilir

13. M3T4

M3T4 User

Evet ayni sorun bende de var

14. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Bu durumu support'a bildiriniz. Gerekli inceleme yapılır.

İyi Forumlar.

15. Oyun kasmasından dolayı SAYBORG a bastım ancak Hamcerclaw birleşti bu hesabını kim verecek geminin SAYBORGLA değiştirilmesini istiyorum yetkilileri göreve davet ediyorum.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 Haziran 2017
  16. DAİMON

DAİMON Guest

Merhaba,

Öncelikle forumda tamamen büyük harf kullanarak konu başlığı ve mesaj içeriği yazmamaya dikkat ediniz.Pazar günleri olan kasma ve donmaları bizler aylar öncesinden raporladık. Lütfen sizde bu konuda istenen verilere destek olmak adına BURADA anlatılan dosyayı Support'a yollayınız.Dediğiniz gibi bir değiştirme olur veya olmaz o kısmı bilemiyorum. Support ile iletişime geçiniz.Support ile iletişime geçmek için BURADAN bilgi alabilirsiniz.

İyi forumlar.

17. admin bey anlık bir sinirle yazdım kusura bakmayın ama bu gerçekten büyük bir hata yani oyunun donması genel bir sorun lütfen gerekli yerlere bildiri yapılsın ben supportada yazdım defalarca kapım patladı gene yılmadım aldım gemiyi ancak istediğim gemiyi alamadım büyük haksızlık bu bastığım halde basmamış ve başka gemi alındı :(

18. DAİMON

DAİMON Guest

Merhaba,

Önemli değil gerekli düzeltmeyi yaptım yazınızdaki,bizler gerekli bildirimleri yapıyoruz.Bir önceki mesajımda belirttiğim gibi sizde supporta yazınız ne yazıkki forum üzerinden bu konuda size yardımcı olamıyoruz.

İyi forumlar.

19. -gemi2012-

-gemi2012- User

göçebe kaç kere supportta mesaj attın burda illegal bir iş var diye merak ettim şimdi

20. oyunda kesinlikle yeni bi hile turedi adam haritanin bir ucundan beni vuruyor bu kesinlikle benim pcmin yavasligi ile oyundaki lag ile alakali degil eminim basina gelen vardir bi bitmedi su oyunun hileleri.

takemyhard bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.