Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. winexam

winexam User

Doğru haklısın.

2. winexam

winexam User

Gerekli cevabı aldim.
    Konu kapanabilir.
    Teşekkür ederim.

3. DAİMON

DAİMON Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzerine konuyu kilitliyorum.

İyi forumlar.

4. ANKARALI

ANKARALI User

Oyunun bilgilendirme amaçlı üstten çıkan yazılarının çok geriden gelmesinin sebebi nedir ve çözülecek mi ?

5. Merhaba ,

Bu durumu bir kaç defa gerekli yere iletmiştik. En kısa zamanda bu konuyu tekrar raporlayıp ileteceğiz.

İyi forumlar.

6. Bence ayarlardan açık veya kapalı olması için bir seçenek koyulmalı ki zaten Sistem günlüğü penceresi oyun içerisinde mevcut.

legendw. bunu beğendi.
  7. 1 yıla yakındır bu sorun var heralde. nasıl göremeyip çözemiyolar illa raporlanıp gönderilmesi felan gerekiyor anlamıyorum. çok zor bir şey olmaması gerek oysaki bunu düzeltmek

xxkubixx ve *LİON*[TET] bunu beğendi.
  8. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Aslında güzel bir fikir bunu güncelleme ve fikir havuzuna konu olarak açabilirsiniz.

İyi forumlar..

*LİON*[TET] bunu beğendi.
  9. Görevlerle ilgili sorunlar çözüldü mü ? supporta yazmıştım ben ve bir arkadaşımın daha görevleri durduk yere iptal olmustu bitmek üzereydi

Son düzenlenen: 15 Haziran 2017
  10. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Lütfen bu sorunu yeniden supporta yazınız, ayrıca eksik TP gelen görevi de görev penceresi ve seyir defterinizin ekran görüntüleri ile iletiniz.

Keyifli forumlar.

11. ekran görüntüsünü supporta atamıyorum ki hata veriyor nasıl olacagını yazarmısınız

vede seyir defterinde bulmam imkansız gibi bişe çok kasıldım

12. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Buradan nasıl resim gönderebileceğinize bakabilirsiniz.

Seyirde geriye giderek o tarihteki görev bitirme ödülünüzü görebilirsiniz.

Keyifli forumlar.

13. winexam

winexam User

Kesildim ve onarım yerine dustum ama gemim onarılmıyor. ekran kırmızıya donup duruyor.
    Gİrdim ciktim bir kac kere ama duzelmedi.

Aşağıdaki bardan CPU lara tıkladim ama cpular eksik gozukuyor.

Ne yapmaliyim ?
    Tesekkurler

14. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Ekipmanlarınızı boşaltıp, tekrar doldurmayı denediniz mi ?

İyi forumlar...

15. winexam

winexam User

Sorunu cozdum.
    uzerinde hic birsey olmayan config e gecmis kesilince.

Ekrandan config degisip ekipmanlari tekrar yukleyince duzeldi.

Yardimin icin sagol.

Sorun cozulmustur
    Konu kapatılabilir.

Son düzenlenen: 14 Haziran 2017
  16. .BALKAN.

.BALKAN. Guest

Merhaba,

Konu istek üzerine kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

17. aslında güzel fikir mi? bu bir oyun sorunudur moderatör. hakikatten aklımızla dalga geçiyor oluşunuz sinir ediyor insanı

18. Obsidyen kutularından satın aldım ve içeriğinden borealis goliath x çıktı. bir miktar sevindim. hatta tasarımını darkorbit sayfasında görünce baya sevindim.çünkü 2008 de goliath şekli böyleydi fakat gel gör ki oyuna girdiğimde bildiğin oyuncak gemi gibi bir görüntüsü var. dümdüz yeşil boya normal goliath gibi duruyor. resmen soğudum. bir rapor hazırlar mısınız ? bu oyunda görüntü herşey. hatta tüm goliath tasarımlarının yüzde 90 u rengi ve şekli için alınıyor.

19. DAİMON

DAİMON Guest

Merhaba,

BURADAN geri bildirim yapabilirsiniz.İstersenizde bu konu hakkında BURADA fikir/öneri konusu açabilirsiniz.

İyi forumlar.

20. Merhaba ,

Oyun sorunu olduğunu biliyoruz ve gerekli yere bildirimi yapıldı. Bizler forum ekibiyiz teknik ekip deği ve ayrıca görevli arkadaşımız bir üyemizin açık - kapalı gibi bir ayar olması yönünde yazdığı mesaja cevaben yazmıştır.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.