Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bu oyun ne zaman düzeltilecek. Chat tıkır tıkır çalışırken oyunun donmasından bıktım artık. Teknik sorunlar yüzünden giden kapılarım da geri verilmedi. Sinirden patlamak üzereyim artık yeter. Tarayıcı değiştik aynı, modemi resetledik aynı. Hala donuyor. Şuna el atın artık!!!

2. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Teknik sorunları supporta yazınız.Biraz sakin olunuz ,serverınızı ,yaşadığınız sorunu iletiniz.
    Bunun dışında önerebileceklerimiz, Hız testi yaptınız mı ,ay sonu AKK sorunu olabiliyor.
    Chrome ile daha çok sorun yaşayanlar var farklı bir alt yapı kullanan tarayıcı deneyiniz.
    Keyifli forumlar.

3. Chat e girdikleri site tamamen farklı :S ayrıca sorun netinle alakalı olabilir mi adil kullanım kotası doldu ise netin yavaşlar doğal olarak ancak bazen hızın daha fazla yavaşlaması sonucu aksaklıklar meydana gelir buna ağı ortak kullanan kişilerde dahil olursa bir eziyet olabilir.Ki bu sistemsen hata olmaktan çıkan bir durum olur.

4. An itibariyle pet kamikaze atmıyor, çıkış yapıp girdim,tarayıcıyı kapatıp açtım,ancak durum düzelmedi,önerisi olan var mı? Veya genel bir problem mi yaşanıyor serverda? (tr3)

5. Ek olarak oyun içinde üstte akan yazıda da gecikme sorunu hala sürüyor,çözüm bekliyoruz

6. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Oyun ekranındayken L harfine basarak çıkış alın oda olmazsa PET de bulunan kalkanları çıkarın ve darbesini düşürün kamikaze atacaktır.

İyi forumlar.

7. aynen,ya benim pet haritanın taa öbür ucundayken kamikaze modülünü açınca kamikaze takılı kaldı,kamikaze atarken pet canı aniden yükselip öyle patlıyor ya hani biliyorsunuz,benim pet patlamadı o an,sonra çıkış yaptım,canı yüksek kalmış,dikkat etmemişim,normalde hep canı 2500dür, ama bu sefer 10.000lerdeydi ondan patlamamış,kusura bakmayın vaktinizi aldım

Son düzenlenen: 25 Temmuz 2017
  8. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Rica ederim. Gerekli cevaplar verildiğinden konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

9. sorun genel ve raporlandığı belirtildi. ayrıca chrome kullanıyosanız değiştirmenizi tavsiye ederim. chrome artık flash player desteği sunmuyor buda flash tabanlı oyun olduğu için zaman zaman sorun yaratabilir.

10. Merhaba;

Oyun chrome destekli bir oyun ve denediğimde chrome tarayıcısında oyunun daha iyi desteklendiğini düşünüyorum, sorun genel bir sorun değil oyunda çoğu kişide bu problem varken çoğu kişide de bu problem yok, bu konunun tekrardan dile getirilme amacı sorunun devam ettiğini göstermek adına açılan bir konudur.

Dün akşam oyun içerisinde bir admin konu çözümü ile alakalı bir yöntem yolladı, har dosyası...

Har dosyası alma nedir nasıl yapılır?

Darkorbit Support'a har testinizi yapıp yollamanız gerekiyor ve bir de har dosyasını alırken yaptığınız işlemi videoya almanız gerekiyor sonrasında bu videoyu ve har dosyasını support'a ulaştırmanız gerekiyor.

Konu ile bizzat yakından ilgileniyorum işe yarayıp yaramadığını sizlerle paylaşacağım. Bende har dosyamı support'a gönderdim düzelmesini bekliyoruz inşallah.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Temmuz 2017
  11. 100 hakimiyet kulesi ele geçirildikten sonra gelen "Planlama Aşaması" başlığı başlık listesinde gözükmediğinden dolayı kullanılamıyor.

12. Sabah kimse ağa bağlanmıyor. Ben girdim oyuna. Mozilla dan donuyordu. Modemi resledim, yine donuyordu. En son Tarayıcı değiştim Yandex Browser dan girdim. Yine aynısı. AKK nin dolmasına daha 20 GB var.

JUPlTER bunu beğendi.
  13. GREED

GREED User

Sen TR3'te misin?

14. Lion

Lion Guest

Başlıklar bölümünde gözükmeyenleri kullanamazsınız ama aldıysanız başlığı ve hala gözükmüyorsa supporta ticket açınız.

İyi forumlar.

15. AKK dolmasa bile ya da dolsada farketmiyor bazen internet hızı düşebiliyor bunu müşteri hizmetleri ile 10 dkda düzeltebiliyorsunuz. Tabiki probleminizi bilemem ancak oyun ile alakalı teknik bir problem ise çözüm yolu sunacaklardır

JUPlTER bunu beğendi.
  16. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Yandexte chrome ile aynı alt tabanı kullanıyor ,bence Maxthon ile deneseniz birde.Hızınızı da bir ölçün sorun var mı.Donma sorunlarınızı her hafta zaten iletiyoruz.Supporta yazarsanız bu konuda kısa bir video ve har dosyası yollamanız istenecek bunu hazırlar gönderirseniz sorunun anlaşılabilmesi ve rapor edilmesi açısından daha isabetli olacaktır.Ayrıca internet bu sıra gerçekten çok kötü pek çoğumuz bu sorunları yaşıyoruz.

Keyifli forumlar.

17. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Bu sorunlar şuan için biliniyor.

Raporlarımızıda ekliyoruz.

Umarım en kısa sürede çözülür.

İyi forumlar..

18. Evet.
    Buna göz atacağım. İlginiz için teşekkürler.
    Hız sorunu yok. Öğle vakti sabaha göre iyiydi ama yine de ara ara donma oluyor.

Donma dediğimden kasıt ekranın öyle bir fotoymuş gibi görünmesi değil. Gemiyi akıcı bir şekilde hareket ettirebiliyorum. Gemi dışındaki her şey olduğu yerde kalıyor. Bu sorunu benim dışımda birkaç kişi daha yaşıyor. Benden, bilgisayardan veya internetten kaynaklı bir durum olduğunu hiç sanmıyorum.

Herkesin ilgisi için teşekkür ederim.

JUPlTER bunu beğendi.
  19. GREED

GREED User

İleri seviye tahmin gücüm yine kendini gösterdi :)

20. GOBLİN76

GOBLİN76 User

chromeda sekme değişince ekran görüntüsü almış gibi sabit kalma sorunu var bu durum bazen mozilla ve yandexte de oluyodu ve bu 3 tarayıca söylediğim sorun sadece sekme değişirken oluyo. bunun dısında cubi keserken, kapıdayken kasmalar meydana geliyodu ama maxton kullanmaya başlayınca bu sorunların hiçbirini yaşamadım ve nerdeyse 1aydır kullanıyorum oyun içi tek bir kasma bile görmedim

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.