Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Hı acaba bunu nasıl düzeltebiliriz ki :S 5 dakikamı harcadım o imzaya ya emeğim çok görmek istiyom :S

Edit: Forumdan hesabımdan çıkınca görünüyor hesabıma girince hiç bir imza görünmemekte.
    edit 2: Forum ayarlarından imza görünür yapmak gerekiyormuş.
    Konu kitlenebilir

Son düzenlenen: 27 Temmuz 2017
  2. markaerd

markaerd User

Merhabalar öncelikle az önce başıma gelen bir konudan bahsetmek istiyorum vru haritasında uzayın boşluğunda büyük bir şavaş yaparken üzerimde droid tamir cpu olmasına rağmen son seviye apis ve zeus irislerim patlamıştır ve bu konuda supportuna mail attım

şimdi bu buraya niye bunu açtı diye sorucaksınız sayın forum adminleri benim supportum apis ve zeusumu son seviye halde alabilme ihtimalim varmı.

Teşşekürler

Son düzenlenen: 27 Temmuz 2017
  3. supportla iletişime geçip hiçbir diroit almazsan hepsini 1 kereye mahsus iade ediyorlar diye duymuştum . leveli ile birlikte .
    bende yaşadım geçen ay 4 gün uzun bi süre 4 gün sonra iletişime geçtikleri için aldım cevapları diroit aldıgınız için iade edemiyoruz şeklinde idi sadece biraz sabır iyi geceler :D

4. Fren

Fren Guest

Merhaba,

Üzülerek söylüyorum ki atlama cpu maalesef droitlerinizi tamir etmez. Droit tamir cpu almalısınız.
    2. bir ihtimal olarak cpu nun adını yanlış söylediğinizi varsayıyorum ve droit tamir cpu takılı iken apis ve zeuslarınız patladı diye düşünüyorum. Supporta yazınız lütfen ve Support gerekli incelemelerden sonra gerekeni yapacaktır.

İyi Forumlar...

GREED bunu beğendi.
  5. GREED

GREED User

CPU %100 de tamir ediyor ya örneğin %98desin bir daha patlıyorsun %101 oluyor ve patlıyor %100 olmadığı için saymıyor benim teorim böyle.
    Kredili olan bile daha güvenilir bence :D :p

6. Sayın Fren , yinede 1 kereye mahsus iyi niyet göstergesi olarak iade ettiklerini okumuştum , bu yüzden bırakın beklesin 4 gün , Mutlaka olumlu veya olumsuz cevap alıp bizlerle paylaşacaktır

7. Fren

Fren Guest

Sorununuzu yardım almadan çözdüğünüze sevindim :)
    İsteğiniz üzerine konunuzu kilitliyorum.

İyi Forumlar...

8. markaerd

markaerd User

Apis ve zeusumu versinler kafi

9. Herhangi bir diroit alırsan hiçbirini iade etmiyorlar

10. markaerd

markaerd User

pardon ya moralim bozuldu yanlış yazmışım hemen düzeltiyorum

11. Fren

Fren Guest

Merhaba,

Yaşadıklarınızdan yola çıkarak yardım etmeniz çok güzel. Teşekkür ederiz :).

Sizinde okuduğunuz gibi burada tecrübeli bir arkadaşımız var. İsterseniz arkadaşımızın tavsiyesine uyunuz.
    Lütfen en kısa sürece Support'a yazınız ve incelemelerden sonra gerekeni yaparlar.

İyi Forumlar...

12. Rica ederim,

Faydalı olduysa ne mutlu bana :D

13. markaerd

markaerd User

Forumda konuyu açmadan önce supporta mail attım inşallah verirler

14. Fren

Fren Guest

Merhaba,

Umarım hoşunuza giden cevabı alabilirsiniz :).
    Başka sorunuz yoksa ve konunu kilitlenmesini istiyorsanız, konunuzu kilitleyelim mi?
    İsterseniz konu açık kalıp bizimle cevabı da paylaşabilirsiniz.

İyi Forumlar...

15. markaerd

markaerd User

Vermezlerse tekrardan konu acarım konuyu kararı size bırakıyorum

16. GOBLİN76

GOBLİN76 User

başıma aynı durum geldi iadesi yapıldı endişe etme

17. Sevgili oyuncu arkadaşlarım ;

Saygılı Türkiye sorumlumuz Artemis. adminimizinde dediği üzre oyunculara resmi olarak yılda 4 kere diroit iadesi yapılabilmektedir ancak bunlar 4 döneme ayrılmıştır yani her mevsim için 1 kere 3 ayda 1 hakkınız vardır Diroit iadesi hakkında.İlaveten Diroit tamir cpunuz takılı olduğu halde patlar ise bu oyun hatasından kaynaklı bir olaydır ve aynı şekilde iadesi yapılır çünkü oyuncu kaynaklı değildir ancak 2 konfiyede taktığınıza emin misiniz diye sormak gerekir.1. konfide var ise ve 2. konfiye koymadan 2. konfide iken patlarsanız malesef ki bu sizin hatanız olmaktadır. Ancak sizin hatanız bile olsa darkorbit size geri veriyor 3 aylık dönemde başka bir iade istemedi iseniz.

18. Darquesse

Darquesse User

Merhabalar,

Benimde aynı şekilde 3 Iris'im patladı. İlk başta üzüldüm. Sonra kendi kendime : ''Bunlar açık arttırmadan alınıyor yaw '' dedim. 2 Günde geri fulledim kısacası.

Ama aynı şeyin tekrar başına gelmesini istemiyorsan droidlerini %80 hasar aldığı vakit tamir etmeni öneririm. Zaten Droid Tamir CPU sahibiysen 32 adet kupondan kullanıyor.

İyi Forumlar..

19. diroit amir cpu apis ve zeusu tamir ediyormu? normalleri tamir ediyor diye biliorum.ben apis ve zeusu hep elle tamir ederim.

20. ediyor dostum . adı üstünde diroid tamir cpu. apis ve zeusta bir diroiddit :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.