Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar öncelikle birkaç sorum var YETKİLİ birisi cevap verebilimi. akşam 8 den sonra neden tr serverer çöküyor ikincisi cmler nerd.

2. Darion26

Darion26 User

Kasmanın sebebini bilmiyorum ama sadece Tr-3 ve Tr-5 te oluyor kasma olayı. Cmlerde yeni chat sistemi geldiği için görevden ayrıldı. :)

3. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Hangi sunucu olduğunu yazarsanız daha iyi olur.

Yeni gelen chat sisteminde /report yazarak aksi davranan oyuncuları şikayet edebilirsiniz.

İyi Forumlar.

4. global 1 hiç kasmıyordu ama tr4 rezalet

5. Aynı sorun bende de var şuan support çözemedi nokta.

6. Arssemia bu işleri siz iyi bilirsiniz hadi söyle gizlide kaç geminiz var :D

7. [​IMG]

Buyrun kanıtlarımdan birisi , 6dan 7 ye başarılı bir şekilde geçti , fakat yansımadı. Tavsiyeniz için teşekkürler ama benim kaç oranla bastığım ne farkeder bu bana kalmış bişey darkorbit buna karışamaz. Oran sistemi koyulmuş ben ister 100 basarım ister 50 tamamen oyuncuya kalmış burda sorun bizde değil darkorbitte başarılı bir şekilde geçen bir item hesaba yansımıyor. Sık sık bu sorunla karşılaşmaya başladım geçen hafta 8 9 tane kanıtla supporta bildirdim. Bu hafta en az 8 9 tane oldu uriler bitince tekrar toplayıp bildiricem.

8. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Böle bir olayla karşılaştığınız zaman uridiumunuzun bitmesini beklemeden supporta bildirin.

Bu sorunu raporlarımıza ekleyeceğim.

İyi forumlar...

9. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Sorunu ilgili yere ilettik.

İyi forumlar...

10. Arsemia

Arsemia User

Ben bilirim bilmesine de bundan sanane :D

11. Yok ya geri atmıyorlar ne diyeyim iki yakaları bir araya gelmesin.
    Bıktım artık bıktım.
    Kapatın bu konuyuda lanet olsun böyle oyuna.
    Hakkım da haram olsun...

Son düzenlenen: 14 Ağustos 2017
  12. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

İsteğiniz üzerine konu kapatılmıştır.

İyi forumlar...

13. bilir kişiler lütfen yardım etsinler oyunda 2 tane irisim var sorun yok gözüküyor oynarken ama iris pazarda diroitlerde gözükmüyor ve açık arttırmada da iris gözükmüyor açık arttırmanın geçmişine girince iris var ama hem pazarda hemde açık arttırmada satılıkta yok yani alamıyorum lütfen yardım edin !!!

14. Darion26

Darion26 User

Eğer diroit sayın 8 ise açık arttırmada görünmeyecektir ama 1 flaxı satarsan görünür duruma geçecektir. :)

15. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Darion26 arkadaşımızın dediği gibi 8 adet diroite (Flax ve İris) sahipseniz flax satmadan iris alamazsınız.

İyi forumlar...

GREED bunu beğendi.
  16. markaerd

markaerd User

Merhaba öncelikle Envanter jenaratörlere girdiğim zaman 18 tane 16.sev bo2 kalkanım gözüküyor fakat gemide 15 tane gözüküyor tüm hangarlarıma baktım yok arkadaş yok ya 3 tane 16.sev bo2 kalkanımı bulamıyorum

17. Cillos™

Cillos™ User

Komik olabilir ama benim başıma gelmişti. Petinize baktınız mı? :D

18. demaner geldiğinden beri oyun oynayamıyoruz sürekli donuyor bir çözüm bulun lütfen

19. çok sağolun dediğiniz gibi yaptım ve oldu sıkıntı yok konu kilitlenebilir

.KAPLAN bunu beğendi.
  20. Lion

Lion Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzere konu kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.