Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. jutedss

jutedss User

Oyuna girdiğimde Chati açıyorum ne bir yazı ne bir oda görebiliyorum interneti sıfırladım tarayıcımı değiştirdim yetmedi supporta mesaj attım. şuanda chatte teknik problemler olduğunu ve en yakın zamanda düzeltileceğini söyledi toplamda 1 haftadır chate giremiyorum bunun bir sebebi varmı nasıl düzeltirim biri yardım etsin artık.

2. coder545

coder545 User

az once 3-3te porttan atladım ve gemim oylece kalakaldı etrafımdaki oyuncular hareket ediyor ben gemiyi ucurunca da ucuyor ama mini haritadan baktigimda hala ilk yerimdeki kisiler gorunuyor yani gemi ayni yerinde kaliyor porttan atlanmiyor cikis yapilmiyor gemi degisilmiyor. uba falan hicbir sey yapmadim bu durumu yasayip cozen varmi supporta yaziyorum simdi gemiyi kurtarsinlar.

3. Darion26

Darion26 User

Lagdan dolayı oluyor fakat sanırım baya uzun bir süredir öyle o_O

4. coder545

coder545 User

yan car acip yanima geldim yan car normal server lagindan mi bahsediyorsun yoksa gemiye ozel mi oldu
    edit: gemi oyundan dusunce geri geri girdim duzeldi tesekkurler kilitlenebilir

dedigin gibi gemi nasil olduysa buga girmis Allahtan sayfalari kapatinca cikis atti low gibi olsa supportu bekleyecektim

5. Darion26

Darion26 User

Server lagından bahsetmiştim fakat gemin buga falan girmiş başka bir açıklaması yok herhalde. :)

6. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Sorununuzun düzelmesine sevindim.

İsteğiniz üzerine konunuz kilitlenmiştir.

İyi forumlar...

7. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Bende aynı sorunu yaşıyorum bazen 10 dk sonra geliyor sistem.

Bu durumu ilgili yere ilettik en kısa sürede düzelmesini temenni ederim.

İyi forumlar...

8. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Durumu ilgili yerlere ilettik bu konunuzuda raporlarımıza ekliyorum.

İyi forumlar...

9. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Aynısını ben söyleyecektim. :)

İyi forumlar...
    Merhaba,

Arkadaşımızın dediğine ek olarak diroitlerinizide kontrol edin gözden kaçmış olabilir.

İyi forumlar....

10. Biraz uzun sürebilir ama tek tek butun hangarların konfilerini silebilirsiniz

11. merhaba artemis admin ;

Bu admınlerin ne yaptıgını çok merak ediyorum aylardır bizi oyalıyorsunuz ama oyunda aylardır bana 1 tane yapılmış iyileştirme örnek verirmisiniz tek birtane bu tr adminlerinin ne yaptıgını çok merak ediyom oyundaki kasma yüzünden defalarca patladım benden güçsüz gemilere yeter yıldım artık !

12. Darion26

Darion26 User

Adminler bu duruma bir şey yapamaz isteselerde yani olay tamamen almanya yönetimine bağlı bir şey.

13. sen yabancı serverlarına girdinmi hiç bi gir bakalım yasadıgımız sorunların 1 i bile varmı

14. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Bizler sizlerden gelen şikayetleri ve bildirimleri iletiyoruz.

Bunun haricindeki bir çok konuda yetki almanyada.

O yüzden bu konununda cevabı almanyada.

Elimizden birşey gelse oyuncuları zor durumda bırakacak hiçbirşey yapmayız.

İyi forumlar..

15. peki modum özel olarak bildiremiyormusunuz bu nereye kadar sürecek bu şekilde ?

16. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Birçok şekilde bildiriyoruz.

Sorunun çözülmesi zaman alabiliyor.

İyi forumlar..

17. modum aylar geçti bi kodlama yapmak bukadar uzun sürmez

18. jutedss

jutedss User

Chatimde hâla bir problem var düzelmedi ne zaman düzelir artık oyundan soğudum kimseyle konuşamıyorum bir şey yapamıyorum gruba giriyorum mesaj yazamıyorum napmam gerekiyor bir yol gösterin artık

19. Merhabalar

Bu sorunu maalesef TR sunucularındaki bir çok oyuncu yaşamaktadır. Merkezden bilgi aldık bu konuda çalışma yapıyorlar. Yakın bir zamanda bu sorunun tamamiyle çözülmesini umuyoruz.

20. Arsemia

Arsemia User

Kuzey geçen hafta yeni chat sistemi geldiğinde bütün sorunların çözüleceğini chatı rahat rahat kullanabilceğimizi söyluyordun. Şimdi yeni bi belirsiz tarih veriyorsun bakalım :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.