Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bildiğiniz üzere bu oyunda karakter yoksunu son derece fazla insan oynamakta. hal o kadar bunaltıcı hale geldi ki artık hangi iç savaş gemisini 1 tur kessem hemen klandan çıkıp başımda bekliyor etraftan iç savaş klanından veya başka şirketten kim bana sıkarsa hemen kamuflesini bozup adice savaşmaya çalışıyor. bakın ben kurmay albay gemiye sahibim eksi şeref yememek benim ve diğer rütbeli gemiler için önemli bir mevzudur. artık canıma tak etti bütün klansız iç savaş gemileri kim sıksa yandan destek veriyor. buna çözüm olarakta şu fikri ortaya koyuyorum tınlayacağınızdan değil ama bir umut yazıyorum işte.. kendi şirket gemine iç savaş olmadıkça sıkamama yasağı getirin. iç savaş olmayan kendi şirket oyuncuna sıkılmasın. yok klandan kredi atılma meselesini yok etmek için haftalara bölüp saçma sapan yasaklar getirmekle uğraşacağınıza bu tür adice oynayan insanların benim gibi insanları soğutmasına neden verecek hamleleri yasaklamayı deneyiniz. YETER ARTIK YETER

-[MEDYA]- bunu beğendi.
  2. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Bu söylediğinizin olacağını sanmam ama ben üzerime düzen görevi yapıp raporlayalım.

Oyun savaş oyunu ve bu durumda kim kime isterse ateş eder ki aynı durumlar bizimde başımıza geliyor.

İyi Forumlar.

3. Aynen öyle kardeşim bende acemi binbaşıdır hemende yüzbaşıya düştüm 150 m eksik şeref gitti bende sıkıldım klansızlar sıkıp kesiyorum eksik yedim çok saçma olmuş ve ekipmanları zar zor diziyoruz ge1 de 2 dk ekipman diziyoruz tr2 de 30 dk tr serverde çok sıkıntı var herkes oyunu bırakıyor tr servverde birleştirme asla asla yapamıyacaklar size söylüyorum iyi oyunlar...

4. ^She_WOLF^

^She_WOLF^ User

katılıyorum kardeşim +1. özellikle bu adilik TR3 mmo da aşırı var. keşke buna bi düzenleme getirilip eksi şereften daha ağır cezalar alsalar. adamlar keyfi kesiyorlar kendi şirketlerinin adamını. oyunu çoluk çocuk basınca böyle oluyor işte

5. Fren

Fren Guest

Merhabalar,

Konuya katılım olmadığı için kilitlenmesini uygun görüyorum.

İyi Forumlar...

6. teşekkürler iyi görevler:(((

7. konuyu kapatabilirsiniz teşekkür ederim.

8. oyundaki çogu kullanıcı bot kullanıyor iskandinavya 2 serverine baksanız sıralamadaki 100 kişinin 50 si acemi uzay pilotu bu nasıl olanblir nasıl bir oyun anlayışıdır bu anlamadım

9. JUPlTER

JUPlTER Guest

Rütbe hesaplama saatinde acemi olarak görünür kısa süre sonra düzelir ancak sürekli ise hatada olabilir.Devam ederse supporta bildirebilirsiniz.

Biz teşekkür ederiz.Sorularınız olursa yeni konu oluşturabilirsiniz.
    Keyifli oyunlar dileriz.

10. -[MEDYA]-

-[MEDYA]- User

söylediğinin olacağını sanmam demişsinde bence bunu yıllardır darkorbit yönetiminin akıl edememesi saçmalık. harika bir fikir sunmuş arkadaş. bu oyun bir savaş oyunu diyorsun ama savaşmak isteyen ya dış düşman şirketle savaşır ya da kendi şirketinden iç savaş olan gemilerle savaşır. savaş klandan çıkıp birilerine yancılık ederek olmaz. fikrinden dolayı kutluyorum arkadaşı ama darkorbit oyunu güzelleştirecek hamlelerden kaçındığı için gelir mi? biraz zor.

11. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Ben sadece kendi fikrimi ilettim işlemleri genel merkez gerçekleştiriyor.

Ben raporlarıma ekledim son sözü genel merkez söyleyecek.

İyi forumlar.

12. Katrilaa

Katrilaa User

Merhabalar
    1 saat önce 2 tane atan lazer efekti teke düştü ve sebebini bilmiyorum bulamadım da gemi değiştirdim ekipman full lf3 yardımcı olursanız sevinirim

13. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Geminizin içindeki ekipmanlarınızı kontrol edin.

Görüntü ayarlarınızı yükseltin.

Oyun ekranından çıkıp tekrar girin.

İyi forumlar...

14. SCaRFFaCe

SCaRFFaCe User

Şuan sistem düzeldi kardeş. O dediğin sorunun aynısı bende de oluyordu. Beyaz ekranda uzun süre bekliyordu. Bende uzun saatler oynadığım zaman kasmalar oluyor. Tarayıcıyı kapatıp açınca düzeliyor.

15. Katrilaa

Katrilaa User

her şey yüksek ve ekipman tam ?

16. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Hangi gemide bu sorunu yaşadınız. Diğer gemilerde de oluyor mu?

İyi Forumlar.

17. Katrilaa

Katrilaa User

evet oluyor

18. Katrilaa

Katrilaa User

Sorun 3boyutlu ekrana geçince çözüldü teşekkürler

19. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

2D oyunda gemi görünümünü düşük yaptığınızda tek lazer atmaktadır. Eğer bu ayarınız düşükte ise yükseltebilirsiniz.

İyi Forumlar.

20. anasaydan oyun ekranına geçerken evet donuyor ve f5 atmanız gerekiyor ama bunu kolay yolu var
    ekran donunca tam ekran butonuna basınca düzeliyor

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.