Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. arkadaşlar bu sorunun çözümü internet url sinin solundaki güvenli yazan ya da ünlem işareti olan yere basın flash kısmı ''izin ver'' olacak zaten. tekrar ''izin ver'' i seçin. ekrana yeni site izinleri için ayarlar sayfasını yeniden yükle felan yazıcak ordan çıkın. donma olduğunda ekranda hiç bir şey yapamadığınızda bu sorunu çözüyor. 2. yöntem ise ekran donduğunda oyunu tam ekran oyna butonuna basın donma düzeliyor.

.KAPLAN bunu beğendi.
  2. Gemi görünümü yüksek olmasına rağmen, dün resetten sonra tekli atmaya başladı. Savaşırken ateş edip etmediğimi anlayamıyorum.. Hatta düşüğe getirince çoklu atıyor, yüksekte tekli atıyor.. klasik darkorbit teknik ekibi :D 1 adım atarken 3 adım geriye gidiyorlar :D :D

3. ^She_WOLF^

^She_WOLF^ User

benimkilerde hep yüksekte oyun ayarlarım ama hala tek lazer atıyor. yine teknik ekibin sorunu galiba bizlik bişey yok :D

4. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhabalar,

Bu durumu iletelim.

Dilerseniz ekran ayarlarını sıfırlayıp tekrar deneyin sorun çözülebilir.

İyi forumlar...

5. Denedim de olmadı :/

6. HYDRA

HYDRA User

aynı sorun bende de var oyun 2d de daha zevkli ama lazer tek atınca anlamı yok

sorun devam ediyor up

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Ağustos 2017
    *LİON*[TET] bunu beğendi.
  7. Oyun bir aydır oynanmaz halde chat gelip gelip gidiyor oyun sürekli donuyor ama düşünüyorumda ödeme yapıp bişeyler alırken hiç böyle sıkıntı olmuyor fakat oynamaya gelince agız tadıyla oynayamıyoruz avrupa serverlarında bu tür hatalar pek olmuyor ama türk serverlarına nedense sürekli oyun hataları donmalar vs vs artık buda türk adminlerin beceriksizligi sanırsam. şimdi bunları yazıyoruz diye yazıyı kaldırrırlar forumdan banlarlar filan oyun diktatörlerin eline geçmiş :D

HYDRA ve siyaset1970 bunu beğendi.
  8. Daha yeni vip çektim ah salak kafam şu halde değil 15 tl, 1 kuruş bile vermemek gerekiyor.

9. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Teknik ekibimiz bu durumla ilgileniyor.

Konunun Türk adminleriyle bir alakası yok, teknik ekip merkeze bağlıdır.

İyi forumlar...

10. klan başkanıyım her yetkiye sahibim üyeye 250.000.000 atabileceğim yanında yazıyor 3 kez supporta yazdım en son foto istediler vazgeçtim klandan çıktım yetkiyi başka üyeye verdim tekrar girdim düzelir diye malesef yine olmadı 250.000.000. atabileceğim üyeye 30.000.000 atayım bari dedim her ne kadar 250 mil atamıyorsamda onada yetkin yok yazdı arkadaşın limiti var ama 1 yıllık üyem teknik ekibe bunuda bildirirseniz sevinirim

11. Tata

Tata User

dalgınlıkla tr5 teki gemiden yazmışım asıl sorun bu gemimde tr4

12. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Supporta fotoğraf göndermek vazgeçip forumda konu açmaktan daha kolay buraya bakabilirsiniz efendim. :)

Dilerseniz tekrardan supporta mesaj atın maalesef forum üzerinden hesabınızı kontrol edemiyoruz.

İyi forumlar...

13. |ONUR|

|ONUR| User

oyun ekranunı açtıktan basla diyorum baglantı kuruluyor deniyor ama açmıyor çerezlerde modemde flash player da sıkıntı yok

14. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

R-zone haritasına girmeye çalıştınız sanırım.

Vakit kaybetmeden support ile iletişime geçin.

İyi forumlar...

15. |ONUR|

|ONUR| User

yok gemi 1.8 de girmeyede çalışmadım

16. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Support ile iletişime gemelisiniz.

Hangi sunucuda oynuyorsunuz ?

Aynı sorunu yaşayan arkadaşlarımız bu konu altından yazabilir.

İyi forumlar...

17. |ONUR|

|ONUR| User

tr6 dayım uzundur oynamıyordum açmadı format attım yine açmıyor

18. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Size en doğru bilgiyi support verecektir vakit kaybetmeden iletişime geçin.

İyi forumlar...

|ONUR| bunu beğendi.
  19. |ONUR|

|ONUR| User

teşekkürler hocam geçtim

.KAPLAN bunu beğendi.
  20. markaerd

markaerd User

Saçma olur adam gelip benim cubime hemi de görev yaparken sıkarsa ortalık karışır

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.