Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Lion

Lion Guest

Merhaba,

48 saate içerisinde cevap verilecektir. Support'un vermiş olduğu cevap doğrultusunda hareket etmeniz gerekmektedir.

İyi Forumlar.

2. esuzun

esuzun User

ne alakası var petini yükseltmek isteyen açık tutsun kamikazeyi ona göre kullansın madem ben neden mağdur oluyorum. Benimki her türlü tp alıyor istemediğim halde. isteyen açık tutabilir zorla değil.

3. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Güncelleme ve Fikir Havuzu bölümüne anket ile konu açıp arkadaşlarımızın görüşünü alırsanız yeterli talep gelirse konunuzu raporlarız.

İyi forumlar...

4. açık artırmada ne credi geliyor nede item
    mesajda gelmiyor
    Teklifin geçildi , Öğe satın alındı gibi

5. CyberAegis

CyberAegis User

Bende de öyle, ürünler gelmiyor alım mesajı da gelmiyor, geçilince teklifin geçildi mesajı geliyor sadece

6. Duck▲

Duck▲ User

TR2'de son 2 gündür açtığınız bir oda için oyuncu davet ettiğinizde,
    nick doğru olsa dahi oyuncu bulunamadı hatası almaktayız.

Farklı odalar ve farklı nickler ile bu durumu denedim.

Saptanıp iletilmesini arz ediyorum.

7. Evet o sorun bende de var lütfen bununla ilgili en kısa zamanda dönüş yapmanızı bekliyoruz. O kadar aldığım lf-3 ve slotlar hepsi boşa gitti

8. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Evet genel bir sorun olduğu görülüyor,lütfen kayıplarınızı bilgi vererek supporta bilet oluşturunuz.

Keyifli forumlar.

9. Dün de yazdım bugünde yazıyorum ve hala cevap gelmiyor artık ne zaman ilgilenilecek. Şu an emeklerim boşa gidiyor ve sadece bende mi oluyor bilmiyorum ama hangara girmekte sıkıntı çekiyorum bazen giriyor bazen hiç giremiyorum mesela şu an olduğu gibi

10. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Yukarıda da dendiği gibi, destek birimi ile iletişime geçmeniz gerekmekte.Bizler işlem yapamıyoruz maalesef.

İyi forumlar.

.KAPLAN bunu beğendi.
  11. Yok supporta da yazdım fakat bununla ilgili hala cevap gelmedi veya sorun düzelmedi hala aynı şikayetler devam ediyor

12. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Biz buradan bir şey diyemeyiz maalesef çünkü sizden daha fazla bilgiye sahip değiliz.En doğru bilgiyi destek birimimiz verecektir en geç 48 saat içinde dönüş yaparlar.

İyi forumlar.

13. tamam teşekkür ederim

14. YAKARİ20

YAKARİ20 User

Otomatik hammadde toplama nasıl yapılıyor

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Eylül 2017
  15. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Öncelikle;

8. Konu başlığı ve ileti içeriğinin tamamı büyük harflerle, renkli ve kalın yazılmamalıdır. İleti sayısını arttırma amacı ile konulara art arda ileti yazılamaz. Bu kuralın ihlalinde;
    • Gerekli konu başlığı ve/veya ileti düzenlenir, üye uyarılır.
    • Üye aynı şekilde devam ediyorsa 7 gün ila 15 gün arasında uzaklaştırma cezası alır.
    Sorunuz için ise, PET e bu modülü takıyorsunuz ve oyun içinde aktif hale getiriyorsunuz.Oyunda siz geminizle hammaddelerin yanından geçerken PET otomatik topluyor.

İyi forumlar.

YAKARİ20 bunu beğendi.
  16. YAKARİ20

YAKARİ20 User

BEN DAHA YENİYİM PETE MODÜLÜ NASIL TAKIYORUZ VEYA MODÜLÜ NERDEN TEMİN EDİYORUZ TEŞEKKÜRLER

özür dilerim ben yanlış okumuşum o yüzden büyük harflerle yazdım envanterde modül var ama aktif ademedim lütfen yardım

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Eylül 2017
  17. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Modülü Pet'e atmanız gerekiyor( garanti için 2 konfigurasyona da atın). Daha sonra oyuna geri gelin, PET'i açın ve göreceksiniz zaten orada bir bölüm var orada hammadde toplayıcısını seçin, toplar.

İyi forumlar.

18. summer1905

summer1905 User

Aynen öyle iki konfiye de tak peti aç modulu seç

19. summer1905

summer1905 User

Ne olacak bu oyunun hali :)

20. summer1905

summer1905 User

Benim de pet 13 level ilk başta bilmediğimden yükselttim ama artık yüksek olunca kötü oldğunu anladım ve petin levelini yükseltmek istemiyorum hatta peti derek 8 level yapsam yeter :) yani bence pet levelini eğer kazanmışsa istediğimiz leveli seçebilmeliz mesela bi pet 15 level olmuşsa adam isterse 8 level yapabilmeli

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.