Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bence hataların bunlarla sınırlı kalması için şükretmeliyiz bunlar ne ki :D

2. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Bu söylediğiniz teknik bir sorun olmuş olabilir ama şu anda bir sıkıntı yok Türkçe olarak gelmektedir.

İyi Forumlar.

3. düzeldiğini yazdım şuan sorun olmayabilir ama değişip düzelmesi dahi sistemsel bir sorun olabileceğinin işaretidir.

4. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Sistemde sorun var ise teknik ekip her daim çalışıyor.

Bu konuda içinizi ferah tutun.

İyi forumlar.

5. 31.05.2013

31.05.2013 User

Son 2 gündür güçlendiriciler de bir farklılık var sanırım foruma arama yaptım ama bununla ilgili herhangi bir şey bulamadım. Yaratıklardan düşen güçlendiriciler değişti sanırım bununla ilgili tam bir bilgi var mı acaba resmi olarak paylaşılmış?

6. Darion26

Darion26 User

Resmi olarak bilgi yok ama bunun var olduğunu söyleyen başka biri olmuştu senden önce.:)

7. anakin5555

anakin5555 User

modumuz haklı öyle yaparak bugdan kurtulmuştum ;)

8. 31.05.2013

31.05.2013 User

Olduğunu söyleyen birisi değil var yani bir tek bende olmamıştır bu değişiklik herkeste olmuştur ama fark eden olmamıştır yani :D yetkili bi abimiz gelip aydınlatırsa bizi güzel olur :)

9. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Normal güçlendiricilerle aynı isimdeler ancak değişecek isimleri.Liste şöyle:
    • HP-DBL - HP'yi% 10 oranında artırır.
    • SHD-DBL - Kalkanı% 10 oranında artırır.
    • DMG-DBL - Hasarı % 5 artırır.
    • DMG-DBL - Hasarınızı % 5, gruplardakilerin hasarını % 2.5 oranında artırır.
    • CD-DBL - Tüm gemi becerileri için soğuma süreleri% 5 kısalır.
    • HON-DBL - Şeref değerini% 10 arttırır.
    • EP-DBL - Tecrübe puanını % 25 Artırır.

Ayrıca oyunda olmasanız da zamandan yer.Yaratıklardan düşmesi planlanan bir olay olmadığı gibi, kaldırılabilir ileride.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Ekim 2017
    31.05.2013 ve Darion26 bunu beğendi.
  10. Kapı yaparken klan üyelerim de dahil olmak üzere kapılarda lag sorunu yaşıyoruz çok fazla şekilde. Neler oluyo sadece biz mi yaşıyoruz bu sorunu?
    sv iskandinavya 1

11. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Son zamanlarda bu soruna ilişkin bir şikayet almamıştık açıkçası.Bekleyelim bakalım gelecek mi şikayet.

İyi forumlar.

12. Bekleyelim de takım a bildirirseniz sevinirim.

13. Hesabım facebook ile bağlı facebooktan çıkartmaya çalışırken eposta onaylamamı istiyor fakat hesabım çok eski bir hesap olduğu için şifremi hatırlamıyorum hayatımda kullandığım tüm şifrelerimi denedim olmadı oyuna direk facebook üzerinden bağlandığım için hiç şifre aldığımıda hatırlamıyorum acaba şifre başka birşeymi hiç ID ve Şifre ile giriş yapmadım şimdi bilgisayar değiştircem ve facebook'um çalındığı için oyuna yeni bilgisayardan ID ve Şifre ile giriş yapmak istiyorum.
    Teşekkürler , İyi Forumlar.

14. 31.05.2013

31.05.2013 User

Teşekkür ederim. Keşke oyunda yapılacak şeyler daha önceden paylaşılsa ve oyuncular neyle karşılaşacağını bilse birden çat diye karşımıza çıkınca şaşırıyoruz tabii :) Hadi önceden paylaşılmasını geçtim değişiklik veya yenilik yapılınca paylaşılsa ona bile razıyım :D konu kilitlenebilir

15. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Facebook'a ait mail adresinizin şifresinide hatırlamıyorsanız supporta ticket atın gelen cevap doğrultusunda hareket edin.

İyi Forumlar.

16. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Biz Teşekkür ederiz Konunuz isteğiniz üzre kilitlenmiştir.

iyi forumlar

17. BERDAR!

BERDAR! User

Merhabalar,

Bir kaç hafta önce klanda yetkileri düzenliyordum. Hepsini silip yeniden yetki oluşturacaktım. Fakat yetkileri silerken bende olan yetkiyide sildiğim anda klan başkanlığı otomatikman bir önceki klan başkanına aktarıldı. Klan bilgileri kısmında klan başkanı adı bile yazmıyor.

Şuanki klan başkanlığına sahip olan hesabın oyuncusu askerde olduğundan dolayı ona ulaşamıyoruz. Ulaşamadığımız içinde klanda kimsede yetki olmadığından dolayı herhangi bir işlem gerçekleştiremiyoruz.

Supporta yazdım fakat tek çözümün klandan çıkıp yeni klan açmak olduğundan söz ettiler. Ben bunu istemiyorum, klanımın ittifakları çok fazla oldugu için klanı terk etmek istemiyorum. Ayrıyetten savaş istasyonumuzda var.

Böyle bir bugdan dolayı beni kimse madur edemez. Gerekiyorsa yetkililerde görüşülüp sorunun çözülmesini talep ediyorum.

18. sevgili görevli arkadaşlarbu aralar ortalarda server birleşme diye biirşey cıktı bunun resmiyeti yda garanti birleşecekmi ona göre oyuna başlıyacam kesn bir taih gün birşey varmı yardımcı olurmusunuz

19. yönetim benim bir problemim var ben int 8 oyuncusuyum ve bndan 1 bucuk yıl once irislerim patladı ve oyunu bıraktım bırakmammın sebebi ise şu oldu bnden onceki arkdaşın irisleri patladığında geri verildi ve bana verilmedi sizden bir ricam var bana 10 iriside 16 lvl geri verirmisiniz 0 dan kasacaksam bu oyunu oynmam daha iyi arz ederim...

20. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Bu durumu supporta bildirmeniz gerekmektedir.

Eğer patlayan irislerinizi geri alma hakkınız varsa alabilirsiniz.

En sağlıklı bilgiyi supporttan alabilirsiniz.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.