Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. tabutçu99

tabutçu99 User

eyw konu kılıt yapılacak bışey yok galıba :)

WolfWar bunu beğendi.
  2. x.X.x

x.X.x User

özel ödül günü derken dostum nasıl bir sorun var

3. tabutçu99

tabutçu99 User

Hani kuıperden cerrah gemı tasarımları harika dritler fln verıyorya bendede hepsi vardı tek cerrah yoktu bitirsem buyuk ıhtımal cerrahı verecektı 20-30 sn ye geç bitirdigım ama etkınlık bıtmıstı bugunde etkınlık 8 dk geç başladı bakalım 8 dk geç bıtecekmı.Biraz karışık yazdım ama kapı yapıyorum :)

4. Lion

Lion Guest

Merhaba,

/report yaparak chat departman görevlilerine raporlamış olursunuz.

İyi Forumlar.

5. Kuiper kapısında iken oyun dondu f5 attım ve oyuna bağlanmıyor. bağlan dediğimde bağlantı koptu hatası alıyorum sürekli ana sayfam normal ancak harita gidik. gün içinde birisi bana chatten diğer hesabınında bu durumda olduğunu belirtmişti.

Edit:Ana sayfada gitti hayırlı olsun % 50 tp çektim boşa gidecek .

6. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Bu durumu supporta bildirirseniz gerekli icelemeleri yaparlar.

İyi Forumlar.

7. Saat 8 cıvarlarında başlayan bir sorun var int3 serverından bılmıyorum dıger serverlardada böylemı. spaceballda savaşırken bi anda oyuncular bırbırıne sıkamaz oldu sıksanda otomatıkman ıptal oldu bırbırımıze bakakaldık daha sonra sadece mıss atmaya basladık elıtlerımız azalıyor ama yıne gemılere işlemedı sonrasında portallardan atlayamadık 10 tane basemız vardı sadece baselere ateş edılebılıyordu ve dusman klan tek basına kesebıldı 10 kısı ızlemekle yetındık ona dalamadık boyle bır aptallık olabılırmı? Ne spaceballa katılabıldık ne baselerı elımızde tuttuk mal gıbı ortada kaldık sımdı yaratıklara sıkabılıyoruz ama portaldan atlayamıyoruz ne hades ne terror kapısı.. %50 cekmıyyoruz problem duzelmedı dıye bu kadar zararı nasıl karsılayacaksınız cok merak edıyorum!!!!!

8. Lütfen supporta yazın dıye başınızdan savmayınız eklemek istiyorum klanca supporta elımızden geldıgı kadar yazmaya calıstık chattende duyurduk onlıne olabıldıklerı kadarınca goren kısılerde yazmıslardır. Sizden istedıgım bulundugunuz ts de mı dıyım dıscorddamı dıyım acılen bızı magdurıyetımızı duzeltmek adına ustlerınıze bu durumu bıldırmenız.

9. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Durumu gerekli yerlere ilettim.

Biz forum takımı olarak oyun oyun ile alakalı bir işlem yapamadığımız için sizleri supporta yönlendiriyoruz.

Fakat bizlerde durumu gerekli yerlere iletiyor ve raporlarımıza ekliyoruz.

10. Teşekkürler bu sure zarfında oyundan çıkısta yapamadık cıkıs yapmak mumkun degıl yazısı geldi komple çöktü server. Destek kaybıda yaşadık fakat sorun degıl bızı asıl uzen kaybettıgımız geliştirmelı baselerımız oldu umarım oyun duzeltıldıkten sonra zararlarımız karşılanır. Çünkü bu bızım sorunumuz değil

11. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Rica ederim.

Telafi konusunda ben birşey söyleyemem çünkü karar benim değil.

Fakat durumu ayrıntıları ile supporta ilettiyseniz ilgileneceklerdir.

12. - 5-6-7 Kasım "Muhteşem Üyelik" paketleri. Üstelik eski fiyata göre %10-20 daha indirimli haliyle.

Bu etkinlik sadece tr serverlarına özel mi ?

Yabancı oynadığımız serverlardada geçerli olacak mı ?

Çünkü bizde türk lirası ile alışveriş yapıyoruz ve bizi de etkileyecek . Bir bilginiz varsa yanıtlarsanız sevinirim .

13. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Bu 1-7 Kasım etkinliği sadece Türkiye serverları içindir.Tabi ki diğer Galaksi Kapıları Etkinliği olanlar tüm sunucularda geçerli.

Keyifli forumlar.

.KAPLAN ve ƓΛẔØẔ bunu beğendi.
  14. has11

has11 User

AURUS madeni hangi oyun elemanını kesince çıkıyor acaba

15. Captivity

Captivity User

Korsan haritasına git birşey kesmene bile gerek yok o kadar fazla çıkıyor ki millet düşürdüğünü almıyor

16. tabutçu99

tabutçu99 User

Evet arkadaşlar tam ekrana aldıgımda 3d de mausun orta tusuyla gemıye yakınlaştıramıyum ama tam ekrandan cıkınca yakaınlaştırabılıyorum cozumunu bılen varmı

WolfWar bunu beğendi.
  17. Merhaba. Günlerdir bağlantı sorunu yaşıyor, oyuna giremiyorum. Oyun ana sayfası açılıyor ancak; haritaya giriş yapamıyorum sürekli bağlantı hatası veriyor.

18. WolfWar

WolfWar User

Korsan npc lerden çıkıyor :)

19. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

BURADAN Bakabilirsiniz.

iyi forumlar.

20. Kapanması uygundur teşekkür ederim .

JUPlTER bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.