Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. suan girdi demeki rezet lazimis dedim ya eskiden iyi mail atiyorduk hemen ilgileniyorlardi ne zaman turkiye bagladi 24 saat beklyioruz

2. Teşekkür ederim arkadaşlar yetkili arkadaşlardan daha ilgili olduğunuz için.
    Dediğin gibi reset sonrası düzeldi.

3. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Büyük olasılıkla görevli arkadaşlarımız aktif değildi o yüzden cevap verilemedi size. Rahatsızlık verici durumdan ötürü özür dileriz.

İyi forumlar.

4. kambalia

kambalia User

Merhaba, az önce kamuflaj xl cpu için 294000000 civarı credit teklifi verdim ama ne cpu geldi nede credit geri ödendi sorun ne zamn çözülür...

5. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Ekran görüntüsü ile beraber supporta ticket atarsanız gerekli inceleme yapılır.

İyi Forumlar.

6. Bana 450 oil verdi tr1

7. nereden orenecez ne kazandımızı

8. Seyir defteri bana 15:53 te gelmiş

9. adama 150 tane hediyevermişhelal kardeşim senin ilerideki çocuğunda süpermen olur

-»MİЯΛCŁΞ§«-HvN bunu beğendi.
  10. salvador

salvador User

neden oyuna giremiyorum bir çözüm bulun buna sürekli yükleniyor diyor ama açılmıyor.....

11. HΕLYUM

HΕLYUM Guest

Merhaba,

Support ile iletişime geçmelisiniz.

İyi forumlar...

12. kambalia

kambalia User

Teşekkür ederim sorun çözüldü

13. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Sorun çözüme ulaştığına göre başka sorunuz yoksa konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

iyi forumlar.

14. kambalia

kambalia User

Konu kilitlenebilir teşekkür ederim

15. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Biz Teşekkür ederiz. Konunuz çözüme ulaştığı için kilitlenmesi uygundur.

iyi forumlar.

16. adaletli bi sekilde oyun oynamak mümkün degil şuanda her yer botçu kaynıyor ama banlama olmuyor ya sizler oyuncu kalmadı diye banlamıyorsunuz yada bizleri **** **** durumuna koyup sizde bota atın diyorsunuz adamlar saate 18 bin uri kasıyor botla neyse başlıkta söyledim sizleri tebrik ediyorum oyundan soğuttunuz

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Kasım 2017
  17. darkorbite her girişimde isim şifre yazmak yerine oturumumun sürekli açık kalmasını sağlayacak bir şey var mı? darkorbit.com'a girdiğim an hesabım açık olsun istiyorum, aydınlatır mısınız

18. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Bunu giriş yaparken şifrenizi hatırla demeniz yeterli olacaktır.

Ama oturum açık kalmaz devamlı zaman aşımına uğradığında oturum otomatik olarak çıkış yapar.

İyi Forumlar.

darkorbitta bunu beğendi.
  19. Artık bunalmış bir haldeyim... Ben Global Amerika 5 serverinde 1. sırada bir General'dim, oyundaki hatalar beni sıktıkça sıktı ve ben oyunu bıraktım. Geri geldim çünkü bu oyunu seviyorum ve rütbemin Kurmay Albay'a ve sıramın ise 4. sıraya düşmesi umrumda olmadı. Oyuna tekrar doğru düzgün başlamak için bir sebep arıyorken Hitac illetini gördüm. Katılayım dedim bişeler kazanayımda oyuna başlamak için bir sebebim olsun dedim. Olmayan elitlerimide harcayarak 175 kapsül yaptım.

Hitac ödülleri darkorbitin saçma bir sistemi sonucunda bir kişi birden fazla ödül aldı. Belkide ödül alamayanların ödülleri bu kişilere gitti ve bunlar bir kişinin +5.000'den fazla I-Oil yani yeni gemi için önemli bir materyal ve 100'den fazla yeni LF-4 ve 5-6 aylık VIP üyelik almasına sebep oldu ki ben 4 aydır VIP'sız oynayan bir General'dim (hala VIP'im yok). Discord üzerinden yapılan bildiride verilen ödüllerin artık alınamayacağını çünkü çok karıştığını belirttiler. Hadi dedik her zaman yapıyorsunuzya bu seferde öyle olsun dedik. Böyle saçma bir hata sonrası ödül almamış olan herkese telafi ödülü vermek yerine bu saçma sistemi düzeltip tekrar başlatacaklarını söylediler.

Ben 1. çekilişte bile 175 kapsül ile bir ödül kazanamamışken 2. çekiliştede bir ödül kazanamamanın şokunu geçirdim. Ya daha fazla ne yazabilirim diye düşünüyorum ama bilmiyorum...

Ben bu çekiliş olayını kabul etmeyerek bir anket oluşturuyorum ki bu saçmalığın bir sonu olması gerek. Desteklerinizi bekliyorum...

NOT: Ödül alan arkadaşlarımız yanlış anlamasınlar çünkü bu darkorbitin bir suçu.

Son düzenlenen: 24 Kasım 2017
    anakin5555 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.