Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. tr1 x7 botçularla dolu sıkınca kaçıyolar direk düşman x7 lere girince gemiyi görünce kaçıyolar :)

2. LİMON.

LİMON. User

Bilindiği gibi oyuna getirilen son güncellemeden sonra oyunda bazı sorunlar oluştu.Ben de bu sorunlardan beni en çok etkileyen sekmeler arası geçişlerdeki donma sorununu ele aldım.Bu konuda acilen Big Point'in çalışmalara başlaması gerekli bence.

Oyunda normal oynarken herşey düzgün ancak sekmeler arasında geçiş yapıldıgı zaman oyun ekranı hareketsiz kalıyor.Son güncellemeye kadar böyle bir sorun yaşamamıştım ancak son güncellemede başıma böyle bir sorun geldi.

Benimle aynı sorunu yaşayan arkadaşlar var ise ankette kendilerini belirtsinler.

Teşekkürler,İyi Forumlar.

3. ekranı büyütme seçeneğine bas düzelir

LİMON. bunu beğendi.
  4. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Taramalar aktif olarak devam etmekte zamanı gelince hepsi banlanacaktır.

Keyifli Forumlar

STARFORCE93(D!T) bunu beğendi.
  5. oben

oben User

evet portu işaretleyip gemiyi gönderiyorum o esnada arka sayfaya tıkladığım zaman geri döndüğümde ekran donmuş vaziyette bekliyor ama yenilediğimde gemi portala varmış görünüyor..bu arka sayfa içinde geçerli..

LİMON. bunu beğendi.
  6. LİMON.

LİMON. User

Tam ekran seçeneğinde de aynı problem oluyor f5 atmaktan başka çare kalmıyor

7. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.Teknik ekibe iletilmiştir. Çalışmalar sürüyor.

Keyifli Forumlar

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Kasım 2017
    LİMON. bunu beğendi.
  8. LİMON.

LİMON. User

İlginiz için teşekkürler.

İyi Forumlar.

9. evet daha yeni aldım pc yi ekran kartsız 256 mb lık on board ile 32 bit 2 gb ram windows 10 ile 2d oynayabiliyoruz oyunu bu şekilde kasılırken problem olmuyor savaş sırasında ekranda 5-6 kişi varsa kasabiliyor ekran kartlı haliyle bu hali arasında 3d oynama özelligi dışında pek fark göremedim ekran kartı alana kadar oyunu daha iyi oynabilmek için yapmam gereken bir şey varsa bilgilendirirseniz sevinirim ayrıca konuyla ilgilendiginiz için teşekkür ederim :):)

10. 2-7 de ben adam gibi kasaılamıyorum ki adamlar geliyo hemen kapıyolar krisleri önceden boştu adam yok diye üzülürdüm şimdi adam var ama full bot

Çünkü onlar oyuna para yatırıyolar onlara bug da serbest botta.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Kasım 2017
  11. adeniza

adeniza User

Global avrupa1 de 3-7 yi ziyaret ettim, bot kaynıyor. Venomlar ve dimnisherler özellikleri bitmeksizin yaratık kesiyorlar. Kaçanlar iyi de kaçmayan botlar da var, canları son noktayagelene kaar kalıyorlar ateşi kesiyorum ama yaratık vurup patlatıyor al sana eksi puan :))

STARFORCE93(D!T) bunu beğendi.
  12. Lion

Lion Guest

Merhaba,

2 Gb Ram var makinanızda size önerim Win7 işletim sistemi kurmanız Mümkünse Home Basic 32 Bit kurun.

İyi Forumlar.

13. Prophecy

Prophecy User

Defcom, özellikle şuanki gemilere göre kolay av olur, hatta tek yer. Almanızı önermem.

14. Prophecy

Prophecy User

Kesinlikle telafi ödülü verilmeli

15. x.X.x

x.X.x User

Vermezler güzel kardeşim gelip yorum bile yapmazlar :) Ha olurda yanlışlıkla yazarlarsa bizim elimizde olan bişey yok merkez ekip yapıyor derler :) Sonrasında her konu gibi bu da kapanır gider sen yorulduğunla kalırsın.
    Diyeceğim tek şey emeğine üzüldüm geçmiş olsun.

16. vermezler aga oynadiniz oyun darkobrit oyunda oyle haksizliar varki adamlar 1 yildir gizlide kasiyor
    oyundaki botlar baksana x4 x7 haritalarina

17. anakin5555

anakin5555 User

+1 ama vereceklerini hiç sanmam

18. Oyuna hileciler olduğu sürce bu oyuna başlamam.

anakin5555 bunu beğendi.
  19. anakin5555

anakin5555 User

o zaman başlama ümidi etme :(

20. aek1979

aek1979 User

r zonedan çıkamıyorum ne yapmam lazım

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.