Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ben vip idim 2 gun once şimdi vıp bitti 1-2 ye tıklıyorum saldırmıyor diğer tuşlarıda deniyorum ama olmuyor yardımcı olursanız sevinirim eski slot duzenıme geçmeme ragmen aynı sorun devam ediyor

2. 31.05.2013

31.05.2013 User

Sorun bende de olmuştu. Tuşları en baştan atayarak çözmüştüm. Buraya yazarak veya supporta yazarak yetkililerden bir çözüm bulamazsın :) aynı tuşlara ata olmazsa başka tuşlara ata ve o şekilde dene.

3. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Buradaki Konumuza Göz atınız.

Eğer sorununuzun çözümü değilse dönüş yapınız.

iyi forumlar.

4. titans___

titans___ User

ben 20 dakka belki daha fazla 20 gemi abartmyorum değişyorum önceden 5 di şimdi daha nalet oldu uğraşıp duryorum

adminler boşunamı admin olmuş çerez temizleme programları var bunlar la temizlyorsun değilmi adminde temizle diyor senin yaş kaç sahi

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Aralık 2017
  5. Mcqeen

Mcqeen User

En iyisi girmemek yoksa gemin bugda kalıyor oyuna giremiyorsun. Çözümü başka gemi alıp oyuna girip bugda kalan gemiyi seçmen tabi her zaman kurtaramıyorsun.

6. güncellemeden sonra tr5 serverinde haftalık gemilerde 515 milyar kredi venoma basmıştım ama maalesef resetlendiğinden ne gemi geldi ne kredi supporta mesaj attım halada o mesajı bekliyom ilgilenirmisiniz dicemde onuda yapacağınızı sanmam anca raporladık filan dersiniz

7. Fren

Fren Guest

Merhaba,

Lütfen Support'tan cevabı bekleyiniz bu konunun muhatabı Support'tur.. 48 saat içinde cevap gelecektir. Sabrınız için teşekkür ederim.

İyi Forumlar...

8. Sabahtan beri Goliler veganın hızına çok rahat yetişebiliyor bunun sebebi nedir ? birisi açıklama yapsın böyle şaçmalık olamaz yani adamlar resmen benle aynı hızda bu 1 değil 2 değil bıktım yani . hayır yani benim bilmedğim argemi geldi ne geldi droit tasarımı aklımda değik tekerleğe benzeyen uçuş düzeninide kullanmıyorlar . Ayrıca netimde gayet hızlı bunuda belirtmek isterim ki donma ya da lag yaşamıyorum
    (Oyun tarafından oluşan lag ve donmaları diğer oyuncular gibi bende yaşıyorum onun dışında yaşamıyorum)

9. harita üzerinde yaptığın manevralar önemli belki adam haritacı :D nerden biliyon :D

10. Adamlardan düz kaçıyorum ne manevrası ?

11. Darion26

Darion26 User

Cerrah+çark veya Cyborg+çark kullanıyorlarsa gayet normal.:)

12. specturum mu bir geminin bana yetişme bence gayet şaçma . çark dediğin galiba tekerler gibi olan droti uçuş düzeni ama adam ona bile geçmiyor kaçamıyorum bile paso pesimde sabit vuruyor .

13. Vega Hızı 576 Çarktaki bir Surgeon,Cyborgun hızı 567 yakalaması gayet normal bide sana hastalık lazeri attılarsa çarka almalarına gerek bile yok çok rahat yakalarlar

14. Cerrah ve Cyborgun hız avantajı normal vegaya yakın hatta pusatı bile yakalayabiliyorlar.

15. aynn

16. Beyler sizi ben anlamıyorsunuz galiba .
    Konuyu Kilitleyin lütfen

17. anlıyoruzda maalesef gerçekler normal yani tartarus al o artık günümüzün vegası :( üzgünüm

18. kardeşim ne gerçeği kalpteki bir specturum bana nasıl yetişebiliyor ? üstelik ortada zehir filan yoken nasıl ben hasar almaya devam edebiliyorum ?

19. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Jeneratör beslemenizi kontrol ediniz.

İyi forumlar...

20. HΕLYUM

HΕLYUM Guest

Merhaba,

Forum kuralları gereği konu başlıkları büyük harfle yazılmamaktadır. Gereken düzenlemeyi yapmış bulunmaktayım.

İyi Forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.