Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Herkese Merhabalar...

Yapımcılar veya Yöneticiler varsa lütfen benimle iletişime geçsin..

Olay şu 4 ARALIK 2017 ve 10 ARALIK 2017 tarihleri arasındaki Haftalık Açık Arttırma periyod una katıldım ve Diminisher gemisine 300.bin Credits yatırdım. Bunu 4 ü yada 5 gibi yaptım tam hatırlamıyorum gününü her neyse sonra bakiyim dedim durum nedir diye. Hesabıma 300k yatmamıştı çünkü ve girdiğimde görsellerle desteklediğim gibi bir sonuçla karşılaştım bu konuda Yönetici vs bana yardımcı olabilicek biri varsa çok sevinirim. Ne para yatmış nede açık arttırmada param duruyor.. YARDIM paramı geri istiyorum böyle birşey olamaz çünkü emekle yaptığım bir paraydı o.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Aralık 2017
  2. tpkverduş

tpkverduş User

*** Bu yabancı forum arkadaşlar pet ile ilgili güncellemenin içeriğinden bahsediliyor bizim forum takımı yine yaya kaldı.

знсzτэiИ bunu beğendi.
  3. Ama büyük bir hata sonuçta bir baktım gitmiş yok para :)

4. tpkverduş

tpkverduş User

İskandinavya 2 de başıma geldi aegisi aldım hesabıma gelmedi supporta yazdım isk2 supportuna yolla dediler :D abi yazıyorum adamlar bizim supportun dediğinin ingilizcesinin yolluyorlar :D anlayacağın çözümsüz kaldı supporta siz yazsanız diyorum oralı bile olmadılar o yüzden bir çok oyunun destek ekibi buraya beş çeker.

5. tpkverduş

tpkverduş User

Güncel bilgi almak isteyen bakabilir :D

6. sizde alıştınız araştırmadan etmeden çamur atmaya o konu açıldı busefer uyuyan modlar değil sensin..

Cillos™ bunu beğendi.
  7. Cillos™

Cillos™ User

İkiniz de haklısınız. Konu var ama yabancı forumdaki gibi detaylı değil, hatta hiç bir detay yok. Sadece 20 lvl olduğundan ve kurbanlık alev modülünden bahsedilmiş.

8. olurmu kardeşim aynı tablo verilmiş..

9. tpkverduş

tpkverduş User

Sazan avi :D Bak canım kardeşim bu keskin abimizin açıklamasıdır(*****Merhaba

Bildiğim kadarıyla sadece yeni gelen modülde 4. seviye olacak.Ama kesinliği yok tabiki net bir cevap veremiyorum üzgünüm.

Keyifli Forumlar)
    Bak bu da-ThyPhon- abimizin sss'da ki pet ile ilgili açıklaması
    bak bu dakilavuzu.127074/#post-1192208
    Ve yorumlama saatlerine lütfen bakınız.
    Anladın mı :D forum beştaş oynaya dursun sende şakşakcılığa devam et birisinin diğerinden haberi yok.

10. ben sazan sevmem sen istersen
    S.S.S: P.E.T. Kullanım Kılavuzu.

bir göz at yabancı forumdaki açıklamayla aradaki 7 farkı bul istersen..alabalık tavsiye ederim..

11. Cillos™

Cillos™ User

Ben sadece bu konuyu görmüştüm, kusura bakma.
    %100 aksi iddia edilememekle birlikte kesinlikle sazan.avidir bu. %100 eminim ki yukarıdaki arkadaş dedikten sonra konuyu farketmedin.

12. aynı şeyi tavsiye ediyorum.ben sazan avından kastınızı anlamadım 4 seviye dendi 3 geldi diyorsanız 4 seviye 20 level olunca ulaşılabilir olacak bu arada alanlar üzülebilirler..bu do klasik tuzaklarından biridir..alışın ve her çıkan şey ilk bende olsun edasından kurtulun..haa sazan olmakta ısrar edenler bunu hak ediyorlar..

13. Cillos™

Cillos™ User

Sazan avını size demedim, diğer arkadaşa dedim yanlış anlaşıldım galiba

14. sorun değil kardeşim sıkıntı yok..

Cillos™ bunu beğendi.
  15. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Yapılan Güncelleme Keşke Araştırsaydın.

Konu Mevcut Çamur atma gayreti içinde olacağınıza araştırma gayretinde olsaydın.

iyi forumlar.

Cillos™ bunu beğendi.
  16. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Forum üzerinde link paylaşımı yasaktır.

Lütfen bu görsellerle birlikte supporta ticket atınız.

Size yardımcı olmaya çalışıcaklardır.

İyi forumlar..

17. 30bin dk beslemem var.

18. Sabah burada paylaştıktan sonra aynı şekilde supportta ticket attım. Lakin geri dönüş alamadım...

19. Merhabalar

İhale de genel bir sorun oluştuğu görülüyor. Supporta başvurduğunuz takdirde sorununuz teknik ekibe raporlanmaktadır.

Fαlcoη[CΣFΛ] bunu beğendi.
  20. Merhaba aynı zamanda tr3 açık arttırmasında 2 gün önce günlük açık arttırmada adamın birisi aegis citadel falan hepsini 555.555 credi ye almış bu imkansız.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.