Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Support ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.En net cevabı ve yardımı onlar yapacaktır.

Keyifli Forumlar

Fatih bunu beğendi.
  2. Fatih

Fatih User

Onlara da aynı sorunu ilettim. Teşekkürler.

3. Alfisti35

Alfisti35 User

Oyunda en hızlı olan gemi 621 hız ile Tortu sanıyordum.

Geçenlerde Dip gaz gidiyorum yanımdan dayalı döşeli bir Goliath geçti. Fps falan baktım gayet normal. Argelere baktım onlarda da hız veren birşey yok. Birde size sorayım dedim 621'in üstüne çıkan başka gemi var mı :)

4. Auset

Auset User

çarkla mı 621 ?

5. Alfisti35

Alfisti35 User

Promerium basılı + %40 gemi bonusu ile 621 oluyor işte. Çarkla mı derken ?

6. HΕLYUM

HΕLYUM Guest

Merhaba,

Çark Uçuş Düzeni ile geminizin hızı +5 artar. Bu da hızın 621 olmasına sebep olmaktadır.

İyi Forumlar...

7. Modum bu en hızlı TORTU da oluyor. Arkadaşın beyan ettiği şey kendisi bu kadar hızlıyken yanından bir GOLİATH gemisi daha hızlı şekilde geçmiş bu mümkün mü diyor.

8. Yanlışınız var modum 644 son rakam kalple gidiyor arkadaş 621 hızıyla :)

9. Alfisti35

Alfisti35 User

Her ne olursa olsun oyundaki en hızlı gemi TORTU değil mi ?
    Normal bir GOLİATH %5 hız artışıyla tortuyu geçebiliyorsa ( Taş + Çark ) TORTUnun ne anlamı kalıyor.
    Kendi arkadaşlarımla bile oynarken hız konfisine geçtiğimde baya fark açıyorken yanımdan geçen adam neyle geçti o zaman ?

621 droid düzensiz olan hız hadi buna çarkı koy %5 yine tortu daha hızlı gider. Goliath hız konfisinde çarkla beraber daha mı hızlı oluyor Tortu'dan

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Aralık 2017
  10. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Bigpoint genelinde teknik bir hata oldu sebebi hakkında bize bir bilgi gelmedi.

İyi forumlar...

11. -oven1-

-oven1- User

MERHABA NEREYE YAZACAĞIMI BİLEMEDİM BEN ANAHTAR ALDIM URİ GİTTİ AMA ANAHTAR GELMEDİ NERDEN YARDIM ALABİLİRİM

OĞUZKHAN bunu beğendi.
  12. HackTroj

HackTroj User

Herhangi bi sorun varsa supporta mesaj at onlar sana yardımcı olurlar

OĞUZKHAN bunu beğendi.
  13. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Öncelikle lütfen tamamı ile büyük harfle mesaj yazmayınız.

Sorununuz ile ilgili gerekli bilgiyi arkadaşımız vermiş. Bunun için supporta yazarsanız çözüme ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar.

14. tesekurler kinu kapanabilir yardim icin sagol

15. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Biz teşekkür ederiz konunuz isteğiniz dahilinde kilitlenmiştir.,

iyi forumlar.

16. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Rica ederim . Kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar

17. Saat 23.00 dan beri bitmek bilmeyen bir lag ve donma söz konusu bunun sebebi nedir zaten dünki sorun yüzünden !! x2 kapı ödülleri yalan oldu dedim son 1 saate yaparım kapayı onda da lag ve donma baş gösterdi teşekürler darkorbit ^^

18. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Evet bazı arkadaşlarımız bu konu ile ilgili bilgilendirmede bulundu acaba siz hangi server da oynuyorsunuz Tr3 ise arkadaşlar bildirdi.

iyi forumlar.

19. TR3 Eğer gereken yerlere iletildiyse konu kilitlene bilir artık sabah yapaçağız kapıyı iyi geceler size

20. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

İleteceğime emin olabilirsiniz.

iyi forumlar.

_MarcusFenix_ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.