Teknik konular

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¢σяєѕ¢σℓє¶RZG.¶ tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu nasıl düzeltebilirim

1. bilmiyorum

oy sayısı 1
    100,0%
  2. bilmiyok

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Teşekkürler

2. tr 5 te de donma ve kasmalar var kutular saat kaçta çıkacak bide

3. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Umut ediyorum ki resette çıksın

iyi forumlar.

4. çıkmama ihtimalide var yani süpermiş :D

5. Söylediğim şeyin senin konunla alakası yok mod'un dediği şeyi düzelttim sadece .
    Senin konuna gelecek olursak arada bir bendede oluyor paket alıp verirken gecikme yaşadığımız için ( ping ) aniden senden hızlı gitmiş gibi gözüküyor senin fare hareketini sunucu algılamıyor :)

6. telafisi olmayacakmı biz hala oyun içinde donma kasma problemi yaşıyoruz

7. tam yaratığı kesiyorsun kapıyı tamamlayacaksın bir bakmışsın bağlantı kesiliyor o sizi patlatmış bu nasıl saçmalık. hadi etkinlik yaptınız hiç olmazsa sorunsuz yapın

8. Tata

Tata User

sayın adminler oyun kesildi 6 saat giremedik etkinliklerde buz roketi kutuları yok açıklamada yok bizi aydınlatın ya lütfen

9. daha yeni geldim oyuna ama 3 4 kutu topladım ben buz roketide çıktı haritada denk gelmemiş olabilirsin belki bu arada hangi serverdesin belki serverde sorun vardır

Miscozra[Türk] bunu beğendi.
  10. kapıdayken benimde başıma geldi dün akşam gemiyi başka yere çekmeme rağmen donma sebebiyle gelmiyor sonra oyun açılınca normalden daha hızlı bi şekilde çektiğim yere geliyo belki o golide öyle bi durum yaşamamıştır ama incelenmesi iyi olur tabiki bi de hangi tasarımı vardı golinin wız roketi yemiş bir tortu çarkla sizden daha hızlı gidiyor ama roket sebebiyle farklı görünüyor olabilir

11. Ben topluyorum şu an.

12. dün gece 1 den sonra veya sabah restten sonra çıkması lazımdı yeni gelmiş

13. Yeni geldi şuan o kutular.

14. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Kutular biraz geç gelmiş olabilir.

Bunun hakkında bir bilgilendirme yapıcaz.

İyi forumlar...

.KAPLAN ve WolfWar bunu beğendi.
  15. Oyunun 12. günü ve 12. günün günlük bonusu hala gelmedi goliaht gemi tasarımı gelmesi gerekiyor fakat gelmedi

16. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Seyir defterinizde bir girdi gözükmüyor mu? Ayrıca unutmayın ki, tasarım gemi olmadan kullanılamaz.

İyi forumlar.

17. gemi var

seyir defterindede girdi çıktı yok

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Aralık 2017
  18. WolfWar

WolfWar User

Oyuna girmelisiniz bonusu almak için :)

19. WolfWar

WolfWar User

Cyborgsa promerium beslemeli full hız + çark varsa ve sende çark da değilsen tam kaç çıkıyor bilmiyorum ama geçmiş olabilir :)

20. -oven1-

-oven1- User

Teşekkürler yardım için

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.